Şimdi Ara

ECCO THE DOLPHIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 4 Ocak 2018; 12:1:44 >

• Tides of time çok özel bir oyundur. Aslına bakılırsa stüdyo istese bu oyundan kolaylıkla korku oyunu yapabilirmiş. İçinde yaratıklar derin denizler falan var. Bildiğim kadarıyla çoğu kişi çocukluğunda bu oyundan korkmuş. Ayrıca bazen sinir bozucu derecede zor olduğu doğrudur.

Orjinal genesis sürümünün müzikleri kanımca oyunun karanlık atmosferine daha uygundur. Sega CD sürümünün müziklerini yapan Spencer Nilsen acaba oyun hakkında yeterince bilgi sahibimiydi merak ediyorum. Hayır çok hoş tınıları var ama oyunun kendisi öyle plajdaki evlerinde yatıp uyuyacak insanların akşam keyfini konu almıyor.

• Oyunların CD versiyonlarında kartuş versiyonlarına gore daha fazla yer tutan müzikler konulabilmistir mega CD buna ornek ama çok yer çok para iyi olanı garanti etmiyor

Retro oyunlarda ve eski zamanlarda da gördüğümüz gibi insan kisitlaninca daha üretken olabiliyor mesela Mario bros oyununda miyamoto ya Mario karakteri icin sadece 64 piksel kullanabilirsin denmis o da ağzı yer kaplamasın diye bıyık yapmış kollari sınırlamak için mecburen tulum yapmış mecburiyetler bazen bizi daha yaratıcı olmaya zorlar.

Her şeyi olupta bu dünyada kaybetme korkusuyla stres içinde mutsuz yasayan bir insana rağmen kısıtlı imkânı olupta ailesinde sevgi olan tek dilim ekmekle mutlu yasayan insanlarda gorebilirsin.

Kısıtlamalar insani her zaman hırsları yüzünden mutlu etmesede şartlar yerine geldiğinde mutluluktan ucurabilir.

Tıpkı 30 senelik bir oyunu oynamanın ps5 oyunu oynamaktan daha keyifli olabileceği gerçeği gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pspsexer kullanıcısına yanıt

Eski oyunlar= Hayal gücünü kapsayan yaratıcı , basit oyunlar

Yeni oyunlar= Aynı konsept (aynı tür, grafik, şiddet) üzerinden giden karmaşık oyunlar

Aradığın fark burda pspsexerECCO THE DOLPHIN 

• O benim deyip senin gördüğün fark

• Ve sekserden thug life gecikmez ECCO THE DOLPHIN 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 27 Ekim 2020; 20:3:28 >
  • Son cümleni okusaydım yazmazdım öyleECCO THE DOLPHIN 

Tıpkı 30 senelik bir oyunu oynamanın ps5 oyunu oynamaktan daha keyifli olabileceği gerçeği gibi by pspsexer

• Hocam salla gitsin benim gibi arada trolle arada ciddi yaz

• Gördüğüm en zor oyunlardan biri. Rehbersiz ve yardımsız bitirmek gerçekten zordur.

• birileri kasinmis.

https://www.youtube.com/watch?v=V2bjly7ciYU&app=desktop

ECCO THE DOLPHIN

kac agam eko geliyo al cevabi

ECCO THE DOLPHIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 18 Kasım 2020; 15:17:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.