Şimdi Ara

ECA confeo premix dış hava sensörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ECA confeo premiks dış hava sensörü bulmakta sorunlar yaşanmakta acaba bilen veya kullanan arkadaşlar kutu üzerinde yazan sensör tipini ve büyüklüğünü (NTC 20k vb) buraya yazabilirlermi veya PM atabilirlermi.

• Arkadaşlar ECA confeo premiks kombiyi dış hava sensörü ile kullanan yokmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paylaşımcı

Arkadaşlar ECA confeo premiks kombiyi dış hava sensörü ile kullanan yokmu acaba ?

yetkili servislerden bulabilirsiniz

malzeme kodu 7006901592
    85tl civarı
  • quote:

Arkadaşlar ECA confeo premiks kombiyi dış hava sensörü ile kullanan yokmu acaba ?

http://www.kombi.com/e.c.a-dis-hava-sensoru-10016.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkayi

quote:

Linkdeki sitede stoklarda yok gözüküyor ama servise ilk fırsatta uğrayıp soracağım. yinede sensör tipini bulabilirsem kendim bile yapabilirim diye düşünüyorum. Honeywell in dış hava sensörleri genelde NTC 10k ve 20k luk olanlar -30 ila 70 derece arasında ECA nın kullandığıda tahminime göre bu iki sensörden biri ile yapılmış olması muhtemel

• quote:

quote:

quote:

Linkdeki sitede stoklarda yok gözüküyor ama servise ilk fırsatta uğrayıp soracağım. yinede sensör tipini bulabilirsem kendim bile yapabilirim diye düşünüyorum. Honeywell in dış hava sensörleri genelde NTC 10k ve 20k luk olanlar -30 ila 70 derece arasında ECA nın kullandığıda tahminime göre bu iki sensörden biri ile yapılmış olması muhtemel

forumda kendisi yapan var, maliyeti 5 lira. 20k sensör alıp kendisi camdan dışarı sallamış bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

quote:

quote:

forumda kendisi yapan var, maliyeti 5 lira. 20k sensör alıp kendisi camdan dışarı sallamış bu kadar

Onun kombi eca değil ana kartları farklı olduğu için sensörün tipi ve omajı farklı olabilir elinde cihaz olan varsa muhtemelen üzerinde yazıyor net sonuç alıp denemek lazım.

• hala bulamadınız mı? bende almayı düşünüyorum. 5 liralık şey için 100 lira vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

hala bulamadınız mı? bende almayı düşünüyorum. 5 liralık şey için 100 lira vermek istemiyorum.

Ne yazıkki rahatsızlığım sebebi ile dış sensörü araştıramadım ben lago fb deki ısı eğrisini seçemediğim için dış sensör istiyordum ama elimde honeywell OT de vardı bende onu taktım şimdilik bu şekilde kullanıyorum.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Sensör ile ilgili bilgi sahibi olan varmı nereden temin edebiliriz?
  • Merhaba;
    Bende ECA SCOT kombi almayı planlıyorum.
    @disintegration un konuyla ilgili bilgisi olabilir.

Dış hava sensörünün içindeki termistör ile kendimiz yapabilirmiyiz acaba?

Yapabilirsek termistör özellikleri nelerdir.
  • şuanda sitede 30€ n11 de 180 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.