Şimdi Ara

EBRAR BİLGİSAYAR HAKKINDA BİLGİ İCERİİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jx-xx171d-12gb-4gb-gtx-950m-notebook-pmu347143

Beyler ebrardan bunu almayı düşünüyorum öncelikle ebrar güvenilir midir bir de şimdi bu makinenim orijinali 4gb ama ebrar bana 8gb yükleyip 12gb olarak yollayacak böyle olunca garanti kapsamından çıkar mı bilgisi olan yardımcı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

Aga direk 12 gb ligi vardi ebrar nasil yüklüyor ya bende ayni makineyi düşünüyorum

• Bende bunu çok merak ediyorum . Normalde kalmaması lazım sonuçta o boş ram slotunu oraya süs diye koymuyor ama yetkili servisin ne yapacağı belli olmaz illa biz takarsak olur falan filan derler sıkıntı çıkarırlar mı onu bilmem.
  • Sticker tarzı şeyler varsa bozulur ama koymazlar büyük firmalar yeni jenerasyonlarda yoktur istediğin gibi güncelle adamlar takıp testini yapıp yollayacak sıkıntı çıkmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Sticker tarzı şeyler varsa bozulur ama koymazlar büyük firmalar yeni jenerasyonlarda yoktur istediğin gibi güncelle adamlar takıp testini yapıp yollayacak sıkıntı çıkmaz...

hocam sticker dan kastın nedir? Birde ebrar güvenilir mi ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -WOLFIE-

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Sticker tarzı şeyler varsa bozulur ama koymazlar büyük firmalar yeni jenerasyonlarda yoktur istediğin gibi güncelle adamlar takıp testini yapıp yollayacak sıkıntı çıkmaz...

hocam sticker dan kastın nedir? Birde ebrar güvenilir mi ya?

Mesela içini açtığınızda ram slotunda ince bir plastikimsi tabaka olur veya vidalar boyalıdır çok sıkı takılmış hatta bildiğim yapıştırılmış olur vs ama ram ve ssd ekletmek artık çoğu firma için normal güncelleştirmeler ebrar benim bildiğim kadarı ile güvenilir bir firma...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani şimdi noluyor beyler anlamadım ben

• Çoğu kişi güvenlir diyor N11de %89 mağaza puanı bende ordan almayı düşünüyorum ama stokları güncelliyorlar mı benim kafam o konuda karıştı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.