Şimdi Ara

Ebebek ev botları 8.99 TL ücretsiz kargo (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
7.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Onun yerine direk müşteri hizmetleriyle görüş .otomotik onayı durdursun.
    Ürünü, teslimat anında kontrol ediniz.Ürünün onay işlemi beklemeye alınmış ve para transferi durdurulmuştur.

Sen onay vermeyene kadar hiç bir şekilde para gitmez .
  • fatura 1 saat önce geldi kargoya yeni vermişler sanırım kargo kodu aktif olmuş sorgulamada bu yazıyor

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.
  • Bir şey çevirmiyorlardır da bir şey beceremiyor olabilirler. Benim siparişim bugün elime ulaştı. Ürün gayet güzel ama keşke üzerindeki hayvan figürü olmasaymış. Her yeri yumuşacık ama önüne koydukları figür bayağı sert. Tabanı da kumaştan ama biraz sert gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg üzerinden tersleyince kargoya vermişler hemen. Büyük ihtimalle farklı birimler beceremedi.

• kargosu gelen varmı benimki halen ups de duruyor
  • 3 adet satın almıştım, ertesi gün teslim edildi. Bir sorun yok, gayet güzel ürünler bir de.
  • 24 Aralıkta kargoya verildi, 27 Aralık tan beri ileri ki zaman da teslim edilecek yazıyord.İptal ettim siparişi.Ücreti iade etti gg hemen.İnsanı uğraştırıyorlar boş yere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLiPeDeR -- 2 Ocak 2020; 13:55:52 >
  • 20/10 kupon için bilgi verir misiniz ?
  • Benim ürünler de 30 Aralık'ta geldi ama numara dediği şey aslında aymış. Yani 26 numara dediği 26 month yazıyor. Bizim çocuğu zar zor oldu. 9 tl diye iadeyle uğraşmak istemedim.

• 40gunluk cocugum var kac numara almam llazim

• zaliminsan kullanıcısına yanıt
    O kadar küçükken giydirmemekte fayda var kemik ve eklem gelişimi açısından. Mümkün mertebe sıkmayan, bol patik hatta patikli tulum..vs giydirin.

• ups de ürün halen gelmedi halen..
  • zaliminsan kullanıcısına yanıt
    40 günlük çocuk için uygun değil bence yürüyorsa öyle kullanılmalı diye düşünüyorum en küçük 20 numara var 14 aylık kızıma büyük geliyor.

• şimdiden alayım fiyat uygun kenarda dursun dedim ama 20 numara bile 14 aylık kızınıza büyük geliyorsa çok erken olmuş benimki :D
  • ben de 6 aylık kızıma aldım 20 numara
    yürümüyor ama ayakları üşümesin diye şey ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.