Şimdi Ara

Ebebek ev botları 8.99 TL ücretsiz kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
7.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de teşekkür ederin,iki adet de ben aldım. Bunların altı çok çabuk eskiyor deliniyor. O yüzden bu fiyata gayet iyi oldu.
  • bizde faydalandık teşekkürler
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler, kargo parasına çocuklara ev botu aldık.
  • Teşekkürler 4 adette ben aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    ayni sekilde, bizde giydirmiyoruz, minik ayaklar icin sakincali
  • bunun tabani yokki ters bassin
    ilginc.

• realitych R kullanıcısına yanıt
    esnek olmayan tabani var, en iyisi ciplak ayak ama bu sogukta coraba mecburuz
  • Alalı 1 saat olmadı kargoya vermişler, ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: levinskyd

esnek olmayan tabani var, en iyisi ciplak ayak ama bu sogukta coraba mecburuz
    üzerindeki elektrik yükünü de atması gerekiyor aslında, en iyisi çıplak gezmesi arada bir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bastigi yeri hissetmesi gerekiyormus ortopedik gelisim acisindan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çeşitli kıyafet indirimleride vardı onlardannda birkaç parça aldım 20/10 ile dahada uyguna geldi ihtiyacı olan bakabilir.
  • 20/10 kuponunu nereden bulacağız?
  • Kargo kodunuzu kontrol edin ve onay sürecine iyi bakın onay sürecini durdurdum. . Satıcı geciken onay uyarısı göndermiş. Ama daha kargoya paketi vermemiş . Oysaki aldıktan 1 saat sonra kargoya verildiği yazmıştı. Müşteri hizmetlerinden otomatik onay işlemini durdurun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firruzee

Kargo kodunuzu kontrol edin ve onay sürecine iyi bakın onay sürecini durdurdum. . Satıcı geciken onay uyarısı göndermiş. Ama daha kargoya paketi vermemiş . Oysaki aldıktan 1 saat sonra kargoya verildiği yazmıştı. Müşteri hizmetlerinden otomatik onay işlemini durdurun.
    aynı sorun bendede var kargonun sisteme girmişler fakat teslim etmemişler uyanıklar
  • Ben de durdurdum. Üçkağıda dökmüşler, ne ayak anlamadım.
  • Değerli bebeveynimiz, kargolama süreçleri seçmiş olduğunuz ürün bazında aldığınız sitede belirtilmektedir. Saygılarımızla.

mesaj attım hangi kafayla yazdı acaba
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bişeyler çeviriyorlar . Uyanıklar direk otomatik onay vermiş olacaktı . 20/10 olması için eklediğim ıslak mendiller bile şuan kargoda yolda e-bebek firması nasıl bi uyanıklık peşinde anlamadım gitti.siparişimden bu yana kargo kodu yanlıştı . Bugün müşteri temsilcisiyle görüşünce kargo kodu aktifleşti ama daha paketti teslim etmemişler . Sözde bugün onay bekleme postası atmışlar birde. Aman Aman dikkat edin . Mebla cuzi bile olsa..
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Satıcı, size geciken onay uyarısı gönderdi!
    Ürünü zamanında onaylamadığınız için satıcı, size geciken onay uyarısı gönderdi.

Ürün size ulaşmadıysa Bana Özel - İade Merkezi sayfasından "onay erteleme" işlemi yapabilirsiniz. Aksi durumda ürün bedeli satıcıya aktarılacaktır.

Kargo takip no sorgulandığında ise :
    Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.
  • Ben de durdurdum. Bir de mesaj attım, kargoya vermediğin ürünün utanmadan parasını istiyorsunuz diyerek.

Bilmeyenler için GG masaüstü sürümden iade/sorun bildir'e ordan da geciken kargo seçip 3 gün daha erteliyorsunuz. Hala gelmezse yine aynısını yapın ya da mh'yi arayın, onlar ödemeyi iptal ediyor.

Daha önce teknosa denen melun satıcıdan aldığım ürüne 15 günden fazla yaptım aynı işlemi. Onlar uyardı ben geciktirdim. En son şikayet var'a yazınca aynı gün kargoladılar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.