Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
37
Favori
71.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye de o ince hesapların peşine düşeceksek mandıra filozofu gibi yaşamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

Türkiye de o ince hesapların peşine düşeceksek mandıra filozofu gibi yaşamak lazım.

Bu hesapların peşine düşmediğimiz için başımızdakiler bizi sömürmeye devam ediyor. Adaletin yerini bulamamış oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar üye olmak istiyorum access e ve euro olarak gösteriyor ücreti sizde mi euro kurundan abone oldunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

arkadaşlar üye olmak istiyorum access e ve euro olarak gösteriyor ücreti sizde mi euro kurundan abone oldunuz?

Türkiye'den satın alacaksan tek çare Euro üzerinden.

• arkadaslar eger bos bir ya da 2 ayiniz varsa ve full oyun oynayacaksaniz origin access mukemmel. vault daki butun oyunlari 2 ayda bitirsen 30 liraya 20 oyun bitirmis oluyorsun

onumuzdeki ay da crysis serisi eklenecek.

su an need for speed oynuyorum oyunu gercekten cok begendim ama modifiye secenekleri kisitli ornegin supersport arabalara body kit vs takamiyorsun.

• TL kuru yok maalesef originde, euro olarak abone olunuyor.
  • Nees for speed almayi planlarken vaultta bulundugunu gordum. Gercekten inanilmaz bir sistem. Bir paket sigara parasina fazlasiyla deger.

• anxius215 kullanıcısına yanıt
    valla ben çok memnunum bf4 pre vermişler dlc'ler beleş akk olmasaydı indirecektim hepsini.

bu tarz sistemler daha çok yaygınlaşmalı bence artı olarak eur değilde dolar kurundan almalıydık..
  • 2 gün önce origin access aldım. Daha oyunları indiremedim bilgisayarda yer kalmadı :(

Origin indirme yerini D'ye aktarma var mı? Hardline'ı indirmek istiyorum C'de yer yok.

Bu arada 2009-2010 sırasında bir gazetenin demo larak verdiği Trine oyununu listede görünce hemen indirdim. Oyun gerçekten hala zevkli grafiklerde harika 4 Saatte bitirdim. Ama online'da hiç kimse yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 6 Ağustos 2016; 3:34:52 >
  • -Master kullanıcısına yanıt
    origin programından ayarlara girin ordan indirmek istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

origin programından ayarlara girin ordan indirmek istediğiniz bölgeyi seçebilirsiniz.

İlk denediğimde hata vermişti ama şimdi D'ye Origin Games klasöü oluşturup denedim oldu, Fifa insin D'ye ayarlayacağım Teşekkürler
  • Crysis serisi ne zaman eklenecek bu ay eklenecek deniyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Crysis serisi ne zaman eklenecek bu ay eklenecek deniyordu?

bu ay galiba plant vs zombiesin 2.ci oyunu eklencek 31 agustosda

edit: https://en.wikipedia.org/wiki/EA_Access.

burada yazıyor eklenecek oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 8 Ağustos 2016; 1:54:48 >

• Hocam steam gibi Türkçeleşse ve TL ye geçse harika olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: anxius215

Hocam steam gibi Türkçeleşse ve TL ye geçse harika olacak

4 euro para değil access için. doğru aslında euro bazında alsalar.. vergisel muhabbetlerden dolayı kaçıyor firmalar son hükümet vergi canavarı maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Crysis serisi ne zaman eklenecek bu ay eklenecek deniyordu?

bu ay galiba plant vs zombiesin 2.ci oyunu eklencek 31 agustosda

edit: https://en.wikipedia.org/wiki/EA_Access.

burada yazıyor eklenecek oyunlar

Crysis serisi de 30 Ağustos'ta mı eklenecek :( Çok varmış daha. Plants Vs Zombies çıktığı gibi indirecem 1 bile çok iyi :D

• Tüm origin Access üyelerine hayırlı olsun.

- Crysis
    - Crysis 2 Maximum Edition
    - Crysis 3 Deluxe Edition
    - Plants vs Zombies Game of the Year Edition
    - Simcity 2000 Special Edition
    - Minimetro
    - Jade Empire Special Edition

oyunları artık ücretsiz.

Crysis serisi iyi oldu indirmeye bastım bile :D
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Crysis serisini bende oynamamıştım çok iyi oldu birde dikkat ediyorum genelde verdikleri oyunun deluxe edition versiyonunu veriyorlar daha bir tatlı oluyor.
  • yav bu ne güzel bir şeymiş böyle fifa 16 alsam mı diyodumda hem yenisi çıkacak hemde belki sarmaz diye korkuyodum bu access olayını yeni öğrendim ilaç gibi geldi yarın ilk iş aylık üye olacam
  • Konudaki Liste baya eski kalıyor, güncellenmesi gerekli, bu oyunların üstüne 21 oyun eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 16 Ağustos 2016; 12:29:03 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.