Şimdi Ara

EA Play 2017 Oyun Listesi Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Electronic Arts E3 2017 öncesinde düzenleyeceği basın konferansı EA Play 2017 oyun listesinin bir kısmını paylaştı.

EA Play 2017'de oynanabilir olacak oyunlar şu şekilde:

Yeni Star Wars Battlefront
    Madden NFL 18
    NBA LIVE 18
    Yeni Need for Speed

Electronic Arts önümüzdeki aylarda konferansta yer alacak diğer oyunları da açıklayacak.

EA Play 2017, 10-12 Haziran 2017 tarihleri arasında Hollywood Palladium'da gerçekleşecek. 

• Fifa 18 ne zaman bir bilgi var mi acep hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır Dead Space i bekliyorum.Umarım tıpkı birinci oyundaki gibi bir dead space gelir....Baskada birşey beklemiyorum bunlardan.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurgun

Uzun zamandır Dead Space i bekliyorum.Umarım tıpkı birinci oyundaki gibi bir dead space gelir....Baskada birşey beklemiyorum bunlardan.

ah ah usta nerde keşke ilk dead space gibi bi oyun gelse ah ahh :(

• Şu NBA PC'ye gelse artık

• Son çıkan oyunları ne kadar tutmasa da şu nfs ismini görünce hep bi heyecanlanıyorum. Lanet olsun içimizdeki nfs sevgisine

• quote:

Orijinalden alıntı: Rangle

Son çıkan oyunları ne kadar tutmasa da şu nfs ismini görünce hep bi heyecanlanıyorum. Lanet olsun içimizdeki nfs sevgisine

Son oyunun da patlamasıyla bende en ufak beklenti kalmadı artık.
  • quote:

Uzun zamandır Dead Space i bekliyorum.Umarım tıpkı birinci oyundaki gibi bir dead space gelir....Baskada birşey beklemiyorum bunlardan.

Dead Space 3 çok fena patladı ellerinde o yüzden yakın bi zamanda seriye geri döneceklerini sanmıyom hiç. O kadar ki oyun çıkışından sadece bi kaç ay geçmesine rağmen özür filen ayağına bedava dead space 3 dağıtıyorlardı.

• Yeni Dead Space çok iyi olurdu. :(

• Star Wars Battlefront dışında dikkatimi çeken hiç bişey yok dead space nerde ea yapma bunu bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rangle

Son çıkan oyunları ne kadar tutmasa da şu nfs ismini görünce hep bi heyecanlanıyorum. Lanet olsun içimizdeki nfs sevgisine

Valla bende listeyi görünce "Oha nfs'mi" oldum.

Hala içimizde bi umut var hala.

EA Play 2017 Oyun Listesi Duyuruldu

• quote:

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Visceral Games'e en son battlefield hardline'ı yaptırdılar. Uzun zamandır ses yok belki çalışıyorlardır bir Dead Space üzerinde. Geçtiğimiz nesile 3 tane sığdırmışlardı.

• Battlefront 2 ile yeni frostbite motoru gelir mi?
  • Rangle kullanıcısına yanıt
    Nfs için bende hiç umut yok hocam. Boşuna kendini beklentiye sokma derim bunların bşy yapacağı yok

• Listede yeni nfs oyununu görünce içimde buruk bir kıpırdama oldu. Bir an heyecan yapacak oldum ama son 11 yıldır çıkan fiyaskolardan sonra en ufak beklenti kırıntısı kalmıyor içimde.

Blackbox firmasının elinden çıkan , seriyi bana göre efsane yapan nfs undergdound, underground 2, most wanted & carbon oyunlarıdır. Hiçbir zaman böylesi gelmedi, korkarım ki hiç gelmeyecek. Hep böyle oluyor. Hep bir oyun serisini efsane yapan geliştiriciler, mühendisler kaçıyor elden. Sonra da serilerin içine eden saçma sapan oyunlar geliyor, hayal kırıklığına uğruyoruz. Devamı gelmeyen seriler de ayrı bir vahim durum.

Çok büyük iş yapmalarına da gerek yok. Ellerindeki bu bahsettiğim efsane oyunların bir kısmını birleştirip açık dünya konseptiyle desteklemeleri fazlasıyla yeterli olacaktır. İlk most wanted ya da underground un remake remastered vs si , bir benzeri çıksa yemin ederim oturur ağlarım. Bana m3 gtr mi & gece yarışını versinler akıp gideyim.
    O derece o efsane dönemi özlüyorum, o günleri & dönemine göre fazlasıyla ileride olan harika oyunları.

Şu güzelliğe bakar mısınız. Belli aralıklarla izleyip kendimden geçiyorum. Yeni adam gibi bir nfs ne zaman gelecek diye bekliyorum.
    Video oyunları tarihindeki açık ara en iyi introlardan biri, belki de en iyisi;

https://www.youtube.com/watch?v=sbboXrkZ6S0

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.