Şimdi Ara

EA : FIFA, PES'i Alt Ediyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    FİFA PC lerde kaç senedir aynı dandik oyununu devam ettiriyor sizin yorumlarınız sanırım konsoldan o yüzden bir şey demiyorum ama PC 'de PES FİFA 'ya acayip takar diyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeN12

Pek sanmıyorum arkadaşalr,
    FİFA PC lerde kaç senedir aynı dandik oyununu devam ettiriyor sizin yorumlarınız sanırım konsoldan o yüzden bir şey demiyorum ama PC 'de PES FİFA 'ya acayip takar diyorum..

Konsol baz alınıyor zaten.

Konsoldaki FIFA 10 gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu.
  • inşallah bu yorumlarınız konsoldaki fifa içindir
  • EASports ipleri eline aldı.Bu saatten sonra kolay kolay da vermeyecektir.

PES hiçbir zaman bitmez.Rekabet sürecektir ama FIFA'nın açık ara önde olduğu ortada...
  • millet pese vurmaya ne kadar meraklıymış. söyleyin bakalım kimin bilgisayarında fifa yüklü? bana konsol da fifa pesi ezip geçiyor diyeceksiniz. eğer EA işini çok ciddiye alsaydı konsoldaki fifayı aynen pc ye uyarlardı. ve bu hamleyle belkide PES i tamamen silebilirlerdi ama KONAMI firmasını kimse yabana atmasın.. çıktığı ilk yıllarda özellikle pes 6 ile müthiş bir ivme yakalamış ve tüm futbol meraklılarını içine çekmiştir 1 kaç senedir hata yapıyorlar mı ? evet yapıyorlar. ama şunu unutmayın.. EA nın 2000-2008 yılları arasında yaptığı FIFA nın içine s.çma olayından PES çok iyi dersler çıkarır ve 2011 de dehşet bir oyunla geri dönüş yapar.

bu arada yukarda bir arkadaşımız ps3 kafelerde fifa oynandığından bahsetmiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Zaten EA pc ye neden hala FİFA yapıyor ki anlamış değilim?!kim alıyor FİFAyı pc de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

inşallah bu yorumlarınız konsoldaki fifa içindir

Bir mesaj üstünde yazıyor, çok zor değil gerçekten.
    quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_reis

millet pese vurmaya ne kadar meraklıymış. söyleyin bakalım kimin bilgisayarında fifa yüklü? bana konsol da fifa pesi ezip geçiyor diyeceksiniz. eğer EA işini çok ciddiye alsaydı konsoldaki fifayı aynen pc ye uyarlardı. ve bu hamleyle belkide PES i tamamen silebilirlerdi ama KONAMI firmasını kimse yabana atmasın.. çıktığı ilk yıllarda özellikle pes 6 ile müthiş bir ivme yakalamış ve tüm futbol meraklılarını içine çekmiştir 1 kaç senedir hata yapıyorlar mı ? evet yapıyorlar. ama şunu unutmayın.. EA nın 2000-2008 yılları arasında yaptığı FIFA nın içine s.çma olayından PES çok iyi dersler çıkarır ve 2011 de dehşet bir oyunla geri dönüş yapar.

bu arada yukarda bir arkadaşımız ps3 kafelerde fifa oynandığından bahsetmiş..
    döne döne bir hal oldu

• EA' yı sallamayın...satış rakamlarında yıllardır sims 1 numara....fifa hep pes ten çok satardı.....değişen bir şey yok....SIMS #1.....gerisi hikaye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 8 Ocak 2010; 23:13:24 >
  • Uzun zamandır PES oynayıp en sonunda Fifa'ya geçiş yapan biri olarak evet FIFA 2010 > PES 2010 diyebilirim ancak PES bitti bir daha yakalayamaz görüşüne katılmıyorum.. Vakti zamanında aynısını FIFA için de diyorduk ama yakaladı ve solladı bile.. Neden bir gün FIFA bunu yapmasın?
  • şu peste senelerdir ne lisanslar var ne maçı anlatan doğru düzgün bir spiker nede tribünlerde ateşli bir seyirci topluluğu var. bütün bunların üstüne birde kötü oynanış eklendimi çekilmez bir hal alıyor. fifa da tam tersi her geçen sene dahada güzelleşerek geliyor. bir tarafta her geçen yıl kötüye giden bir pes diğer tarafta her geçen yıl iyiye giden bir fifa. bu böyle devam ederse 3-5 sene sonra pes hepten yok olur gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 8 Ocak 2010; 23:22:29 >
  • burası fifa fanboylarıyla dolmuş anlaşılan .. size en kral en doğru eleştiriyide yapsak sindiremezsiniz ... şu anda FIFA 10 oynayanlar 2 yıl önce PES 6 nın başından kalkamıyorlardı şimdi nasılda FIFA yı savunuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_reis

burası fifa fanboylarıyla dolmuş anlaşılan .. size en kral en doğru eleştiriyide yapsak sindiremezsiniz ... şu anda FIFA 10 oynayanlar 2 yıl önce PES 6 nın başından kalkamıyorlardı şimdi nasılda FIFA yı savunuyorlar

Geçmişin ne önemi var?

Geçmişte herkes Duke Nukem oynuyordu, şimdi neden oynamıyor o zaman demekten bir farkı yok söylediğin şeyin.

Geçmişte PES iyiydi, şimdi FIFA.
  • LONDON FC,North London Fc

acikcasi lisan benim icin cok onemli

peste takim isimleri,logolar,formalar sallamasyon

cok az stad var

spiker kotu sesler kotu
    online rezalet
    gameplay kotu

bu oyuna para verilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

şu peste senelerdir ne lisanslar var ne maçı anlatan doğru düzgün bir spiker nede tribünlerde ateşli bir seyirci topluluğu var. bütün bunların üstüne birde kötü oynanış eklendimi çekilmez bir hal alıyor. fifa da tam tersi ger geçen sene dahada güzelleşerek geliyor. bir tarafta her geçen yıl kötüye giden bir pes diğer tarafta her geçen yıl iyiye giden bir fifa. bu böyle devam ederse 3-5 sene sonra pes hepten yok olur gider.

Taraftar konusunda haklısınız :) Ben bazen fifa09'da GS ile mac yaparken Cimbom gol gol saldır galatasary marşlarnı duyduguma yemin edebilirim.
  • Bu konular çok konuşuldu , sürekli kavgalar , atışmalar oluyo bence açılmaması gereken bi başlık. Kim hangisini seviyosa onu oynuyo Fifa 10 milyon satiyosa peste 6-7 milyon satiyo. ikisindede birbirlerinde olmayan +özellikler var kimse aptal değil pes her yönü ile kötü olsa bu kadar satmaz hemde online kötü olan bir oyun. öncelikli tercihler neyse o aliniyo. Bana kalırsa pesin top fiziği ve gol olabilirlikleri Fifa dan çok daha iyi geriye kalan herseyde Fifa iyi.
  • Kral Öldü , Yaşasın Yeni KRAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

şu peste senelerdir ne lisanslar var ne maçı anlatan doğru düzgün bir spiker nede tribünlerde ateşli bir seyirci topluluğu var. bütün bunların üstüne birde kötü oynanış eklendimi çekilmez bir hal alıyor. fifa da tam tersi ger geçen sene dahada güzelleşerek geliyor. bir tarafta her geçen yıl kötüye giden bir pes diğer tarafta her geçen yıl iyiye giden bir fifa. bu böyle devam ederse 3-5 sene sonra pes hepten yok olur gider.

Aynen birebir katılıyorum,Pesteki oynanabilirliğin gerçek ile alakası yok ya,arcade tarzı bir futbol oyunu işte,ama fifaya bakın 360 dribling ,motin capture,animasyonlar vs. vs. gerçekten harika,bundan dahisi nasıl olucak diye düşünüyorum fifa`da heralde fifa 11 de grafiğe asılıcaklar bence grafiğe kasmaları gerekli zaten özellikle forma detaylarını beğenmiyorum

• Pes Fifayı her türlü eziyordu.. Fakat bu sene çıkan pes gerçekten pes dedirtti tutmadı oyun

Yeni oyunda düzgün bişey yapmazsa pes batar
  • pes 2010 gerçek hayalkırıklığı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.