Şimdi Ara

EA Crytek'i satin alabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    EA interested in Crytek acquisition, reports German newspaper

EA'in Fry Cry'in gelistiricisi Crytek'i almak icin girisimlerde bulundugu soyleniyor. Crytek'in kurucularindan FARUK YERLI, EA in girisimde bulundugunu dogrulamakla beraber Crytek'in halka acilabilecegini soyledi.

Far Cry ve gelisim surecinde olan Crysis oyunlari ile Crytek in gelecek vaadeden bir firma oldugunu dusunuyorum. Umarim EA satin almaz. Cunku genelde EA'in satin aldigi firmalarda oyunlarin ruhunun burokrasi ve firma kurallari icinde kayboldugunu dusunuyorum. Bkz Westwood. Bkz Medal of Honor.

Kurucularinin Turk asilli olmasi da cabasi. umarim Crytek de EA gibi buyuk bir firma haline gelir bir gun.
    Crysis i hatirlamayanlar oyun ici video icin burayatiklayabilir. Inanilmaz bir oyuna benziyor.

• alır alır
  • Yerli kardeşler satmaz
  • İstese alır ama sanmıyorum
  • Almasın aman
  • quote:

Orjinalden alıntı: |MYT|YoK

Almasın aman

nıye almasın laa alsın ıı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

Almasın aman

Alsın sonra da sonu Westwood gibi olsun, öyle mi?

EA Games'in Crytek'i satın almasına karşıyım. EA Games Crytek'i satın almaya kalkarsa da Crytek EA Games ile olan anlaşmayı bozup Ubisoft ile tekrar anlaşsın derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

quote:

Almasın aman

Alsın sonra da sonu Westwood gibi olsun, öyle mi?

EA Games'in Crytek'i satın almasına karşıyım. EA Games Crytek'i satın almaya kalkarsa da Crytek EA Games ile olan anlaşmayı bozup Ubisoft ile tekrar anlaşsın derim.

o da olur yeter kı crytek bıtmesın

• quote:

quote:

Almasın aman

Alsınmı naaptin dostum Westwood tarihe gömüldü şimdi oyun dünyasına teknoloji yaratan bir firmanın bu kadar kolay satılması düşünülemez. Senin gibi bir beşiktaşlıya hiç yakışmadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackrewolf

quote:

quote:

Almasın aman

Alsınmı naaptin dostum Westwood tarihe gömüldü şimdi oyun dünyasına teknoloji yaratan bir firmanın bu kadar kolay satılması düşünülemez.

+1

• ea almak isterde bizim biraderler satarmı orasını bilmem
  • quote:

quote:

Almasın aman

Westwood örneğini vermişler. Çok doğru. Westwood eğer EA ile birleşmeseydi C&C serisi tartışmasız 1 numara olacaktı.
    Tipik Amerikan stratejisidir. Düşmanını önce satın al sonra yok et sonra tekel ol.
    Cryteki'in sesi iyice çıkmaya başlayınca EA sesini kesmeye karar verdi.

Çıkacak olan aynı tür 3 oyun var Battlefield 2142, Quakewars, Crysis.
    *Battlefield 2142 demo oynayanların söylediğine göre Battlefield 2 nin yamalanmış hali. Herhangi bir teknolojik gelişme yok.
    *Quakewars tamamen muamma 2142 ye rakip olur mu olmaz mı belli değil.
    *Crysis tamamen devrim olacak oyun. Zaten E3 insiderın yıldızı idi. Gerçek anlamda NextGen oyun motoru. Grafikler muhteşem ve bunlar oyun içi görüntüleri. Buralarda bir yerde topiği var oyuna bi bak :)

Yani 2142 ye tek rakip Crysis gözüküyor. Bf2 dünyada milyonlarca sattı. Ama EA in yaptığı inanılmaz patch hataları oyuncuları kendinden soğuttu. Sonunda olan oldu bir grup amatör insan POE diye bir mod çıkardı kimse orjinal oyunun yüzüne bakmıyor.
    Sonuç olarak hala diyorum EA Crytek i almasın

• bence satmazlar
  • inşallah alamaz. yerli kardeşlerde satmaz sanırsam. crysisle zirve yapmaya hazırlanan bir firma başkasının boyunduruğu altına girmez. daha oyun piyasaya çıkmadı. birçok firma için referans oldu. ea artık doğru dürüst oyun yapamıyor. sağlam oyun yapanları bünyesine katıyor. aklınca daha çok oyun yapacak. boş bir fikir bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.