Şimdi Ara

EA'cılar konu ve çalışma olarak neredesiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programsız bir şekilde gelenekselleştirdiğim aylık EA'cılara çalışma olarak nerede olduklarını sorma konum ocak ayı için de hayırlı olsun hehe. Neler yapıyorsunuz TYT'yi bitirdiniz mi, TYT fen kasıyor musunuz, AYT'de nerelerdesiniz, AYT matematik ne durumda, AYT sosyalde ezberlere başladınız mı? Azınlık olarak(gerçekten azınlık, geçen sene pasif kullanıyordum forumu ancak EA konusu fazla açılıyordu) sohbetimizi edelim.

Kendi adıma TYT'den PKOB ve fen hariç eksiğim kalmadı, belki sayılırsa geometriden son kısımlar eksik o amele konularına da ocakta şubatta uğraşamam valla netlerim tatmin ediyor. LTİ geçmeden analitik çalışırım o kadar. Fen çalışmalarımı da iyice artırmaya başladım. TYT'den tamamen soyutlamamaya çalışıyorum kendimi, o yüzden her güne en az bir TYT fen dersi ve problem soru çözümü eklemeye çalışıyorum. Rutin olarak problem çözmedim 11. sınıf haricinde, çok çok büyük de bir eksikliğini görmedim ama biraz pratiğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Acil problemler fasikülünden ya da belki Apotemi problem fasikülünden bu ayın sonuna kadar bayağı bir soru temizlemeyi planlıyorum. Belki YT'deki hocaların PDF'lerinden giderim bu da bir ihtimal.

AYT'de AYT coğrafyayı denemelerle götürüyorum 5-6 net geliyor rahat. AYT edebiyata da başlamıştım fena gitmiyorum biraz sağlam adımlarla Benim Hocam'dan ilerliyorum ama başka kanaldan hızlıca bitirmek fikri de cazip geliyor biraz arada kaldım bakacağım artık. AYT matematikte de önümüzdeki haftanın ortasında LTİ'ye başlamış olacağım inşallah. Logaritmadan son birkaç şey kaldı ve dizilere bakmadım, bu hafta bunlara ve biraz da trigonometriye bakacağım. Konu olarak kastediyorum tabii, soru olarak soru çözmem gerekiyor daha fazla, soru bankalarını hızlı bitirmeye LTİ'ye geldiğimde başlayacağım.

Tek sorun bu aralar biraz EU4 bataklığına düştüm. Üç beş gün önce uykumdan kısıp EU4 atayım dedim çıkamadım, bugün çalışmaları erken bitirip biraz da bir günlük tolerans gösterip sıkılana kadar EU4 atmayı planlıyorum bugün böyle olsun dedim xd.

Genel olarak durum budur valla biraz uzattım biliyorum ama ayda bir açıyoruz olsun o kadar hehe. Siz neler yapıyorsunuz? Hedeflerinizi de yazabilirsiniz, ben 3k hedefliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB5792671 -- 13 Ocak 2021; 15:37:16 >

• Geçen sene Nisan ayında "Hiçbir konum tam değil." Diyen bi arkadaş sene sonunda 2.900 yapmıştı. Tyt netleri de 75-80 falandı o sırada.

Forumda yüksek netler yapıp 5k hedefliyorum diyen onlarca ea'cı görüyorum bu sene. 2020 yığılması herkesi nasıl korkutmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netler nasıl hocam
  • rinnola R kullanıcısına yanıt

Valla kendi adıma bir tık onun da etkisi yok değil hocam aıhfsıpdhg ama benim istediğim bölüme 3,4k yetiyor. Çok olağanüstü bir şey olmadığı sürece 1. de olsam 3210. de olsam aynı yeri yazacağım diye düşündüm

• 93 etrafında dalgalanıyor genelde hocam. Geçen Yanıt denemesinde 97 gördüm

• Yanıt denemesi nasıl hocam kaliteli mi
  • 4'lü denemeden çözdüm, ben beğendim hocam çözülebilir

• Mezunum ama temelim baya sağlam bazi nedenlerden dolayı adam akilli calisamiyorum ama artık nolursa olsun asiri bastırmaya başlıcam Edb Subat basi biter Tyt konu çalışması yapmadım hiç deneme çözüyorum sadece. Matta da Logaritmaya baslicam Net olarak tyt 80-90 ayt çözmedim ama 50 civaridir herhalde baya unutmuşum mati falan normalde 12 olsam korkardım ama mezun olduğum için 5-6 ay gayet yeterli diye dusunuyorum hardcore kasmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 13 Ocak 2021; 17:49:59 >
  • Bu arada Eu4 u sal yoksa seneye buralar sana emanet olabilir akdhajdjaud 5-6 saatini yiyor insanin
  • Yksmagduruyum Y kullanıcısına yanıt

Hocam "Hardcore çalışmayla 5-6 ay bile bir ea'cı için yeterlidir." Diyen de var. Buna katılıyor musunuz?

Benim gördüğüm, belirli bir kıstasın olmadığı bir alan. Sayısala göre çok farklı durum. 6 ayda 3k yapan, 1 sene çalışıp yapamayan, 17 matematik netiyle 2k yapan...

• kralkaybederse0 K kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 12 ise bu ogrenci bence zor ama mezunlar için değil bence Gecen sene Mayıs ayında 90 tyt 55 ayt yapıyordum bazi aksilikler yaşadım sinav haftası ve kotu geldi sonuç ondan kaldım

Bugün gireceğim, bundan sonraki ilk girişim sınav sonrası olacak... inş... aposfhasğofh

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkaybederse0

Hocam "Hardcore çalışmayla 5-6 ay bile bir ea'cı için yeterlidir." Diyen de var. Buna katılıyor musunuz?

Benim gördüğüm, belirli bir kıstasın olmadığı bir alan. Sayısala göre çok farklı durum. 6 ayda 3k yapan, 1 sene çalışıp yapamayan, 17 matematik netiyle 2k yapan...

Çok çok sıfır olunmadığı, matematikte en kötü 10-15 netler görülüyor olduğu sürece bence yeter ya

• Ayt netlerin nasil kanka

Deneme çözmedim daha ya eksiklerim var diye. Şubata kadar bir tane AYT mat sb bitireyim, edebiyatın da hiç yoksa %70'ini eritmiş olayım o zaman başlayayım diye düşündüm. Şu an girsem çok yüksek yapamam bence 38-40 falan gelir sanırım

• Hocam abim koç'ta işletme okuyor. Onun yanına gitmeyi hayal ediyordum ama bu sene olmayacak belli oldu. Çünkü şu ana kadar hiç çalışmadım doğru düzgün. Tyt Mat hiç sevmediğim için çalıştığım zamanlarda da ayt mat çalıştım. 2.derece denklem, logaritma, eşitsizlik ve limit bitti (limit anlayacak kadar fonksiyon temelim vardı.) ama 11-12 net anca çıkıyor ayt matematik için. Tyt Matematik 10 net. Türkçe alan denemesi çözdüm: 29 net Tyt genel: 50 net... Hardcore çalışsam -günde 10-11 saat- 90 tyt, 65+ Ayt yapılır mı? En azından 2-2.5k gibi bir sıralamayla mezuna kalayım. :))

@Bifrost Praseodymium @Yksmagduruyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralkaybederse0 -- 13 Ocak 2021; 18:15:27 >
    Yapılır hocam eğer iradeliysen 5-6 ay az degil

İmkansız değil ama çok sıkı ilerlemeniz gerekiyor hocam. 2k - 3k deseniz yapılır ne var ki derdim de Koç İşletme 0,6k ile kapatmıştı sanırım. Ama 5 ay az bir süre değil tabii

• Yok bu yıl o kadar yüksek yapamam zaten. Tyt 90, Ayt 65+ olsun bana yeter. Ayt yapılır gibi duruyor ama tyt emin değilim.

Yazdığınız netler iyi bir çalışmayla yapılır bence çok uçuk netler değil hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.