Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
41
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun de Madden 18 gelecek hafta cikmadan 10 saatlik trial versiyonu geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Battlefield 1 vaulta eklenmiş. Oynamayan arkadaşlara hayırlı olsun :)

Süper oldu, 10 saatlik trial indrmiştim tekrar downloada gerek kalmaz değil mi?
  • xbox one s alarak konsol dünyasına katılmış bulunmaktayım.fifa 17 v forza 6 oyun hadiyeli paket aldım 999 tl ye.bu ea acces nedir ne işe yarar hiçbibilgim yok ama nerdeyse yorum yapan herkes ondan bahsetmiş iyi birşey heralde nasıl alırım nasıl kullanılır bi yardım ederseniz çok sevinirim
  • @ronessi çok iyi birşey bende Xbox one s almayı düşünüyorum ama bu konuları zaten biliyorum şöyle diyeyim istersen Xbox mağazasındanda alabilirsin Google a yazarakta öneririm kesinlikle 12 aylık göm derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walla hediye oyun FIFA için kod girdim onu bile kabul etmedi acayip sinir oldum😡😡😡

• quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Battlefield 1 vaulta eklenmiş. Oynamayan arkadaşlara hayırlı olsun :)

Süper oldu, 10 saatlik trial indrmiştim tekrar downloada gerek kalmaz değil mi?

gerekmez hocam ben bütün eklenecek oyunları o şekilde yapıyorum ekleneceği tarihe yakın denemesini indirim vaulta eklendiği gibi oynamaya başlıyorum.

• ronessi kullanıcısına yanıt
    hocam nereden aldınız.internet üzerinden ise link yollayabilirmisiniz
  • Tilky61 T kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayar dan aldım.mağazadan internet den değil

• battlefield bad company geri uyumluluğa eklendi, yakın zamanda da Vaulta eklenir.

• Bf1 de son zamanlarda ping sorunu yasayan oldu mu? Nat open, kablolu, kablosuz farketmiyor 80 olan ping 5-6 sn de bir 500-900 arasina firliyor. Onumu goremiyorum resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gringo_ kullanıcısına yanıt
    50den yukarıya çıkmıyor bende çok smooth

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf şu olay için xbox one alacam last of us 2 çıkana kadar ps4 benim için gereksiz ve 2.el piyasası xbox one göre pahalı
    game pass + ea acces daha yeni oyunlar eklenir diye tahmin ediyorum böyle giderse beni xbox one last of us 2 çıkana kadar götürür
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var internet olmayan bir yerde xboxımı kullanmak istiyorum ama telefondan internet paylaşınca gün içinde 2 gb hemen bitiyor çözümünü bilen paylaşırsa sevinirim

• Madden 18in 10 saatlik trialini yeni bitirmistim dun hem NHL 18 hem de NBA Live 18in 10 saatlik triallari geldi. EA Access almadiysaniz bu ay kesin alin. 21inde de Fifa 18in triali gelecek.
  • Uyeligimiz bittiginde, uyeyken indirdigimiz oyunlari oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Yoksa surekli uye olarak kalmamiz mi gerekiyor bu sistemde

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrtmzyrk

Uyeligimiz bittiginde, uyeyken indirdigimiz oyunlari oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Yoksa surekli uye olarak kalmamiz mi gerekiyor bu sistemde

Hocam sürekli üyeliği yenilemeniz gerekiyor. Üyelik boyunca, mevcut olan oyunları oynayabilirsiniz.
  • Vaulta Dead Space 2 eklendi

• Arkadaşlar ea access huba girmeye çalıştığımda Microsoft Serverları cevap vermiyor tarzı bir hata veriyor sürekli. DNS değiştim ama bir yararı olmadı. Storedan oyuna gidip install diyebiliyorum ama ea access hub içine bir türlü giremiyorum. Genel bir hata mı var? Yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Fifa 17 için en son olan transferler gelmeyecek mi

• 14 günlük gold ve 1 aylık ea access im var
    Battlefield 1 de multiplayer oynayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YokoGeriKekomi -- 16 Eylül 2017; 12:37:12 >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.