Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ea access en ucuz nerden alabilirim
  • Xbox aldıktan sonra gold ve game pass üyelikleirmi aktif ettim fakat sizce Access gerek var mıdır?

İstediğim oyunların çoğu zaten gold pass te var.

Battlefield yeni oyunu ve Fifa 2019 için indirim vs bir katkısı olacak ise 12 tl ye bir aylık alayım.
    oyunları aldıktan sonra satın alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Xbox aldıktan sonra gold ve game pass üyelikleirmi aktif ettim fakat sizce Access gerek var mıdır?

İstediğim oyunların çoğu zaten gold pass te var.

Battlefield yeni oyunu ve Fifa 2019 için indirim vs bir katkısı olacak ise 12 tl ye bir aylık alayım.
    oyunları aldıktan sonra satın alırım.
    EA Access’in 1 yıllığı 65 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield V ön sipariş için indirim sağladığından bir yıllık üyelik aldım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 1 Eylül 2018; 14:31:53 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    İndirim yanı sıra 10 saatlik tam sürüm oyun veriyor çıkış tarihinden önce oda baya fark ediyor. Bir de p2 de olsa Fifa 18 içinden deneyin belki bir miktar daha düşer. Ea acces olan hesabınızdan oturum açıp o hesapla Fifa 18 e gırın belki daha indirim sağlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, beyler ne oldu şu FİFA18'in vault'a eklenme işi. Nicedir takip edemiyorum.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    O iş yattı faruk 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ea accsess premium gelir mi arkadaşlar PC de varmıs sanırım böyle bir uygulamada.
  • 31 Ağustosta NBA Live 19un 10 saatlik denemesi açıldı.

Battlefield V Beta'sına da EA Access üyeliği ile yarın beta herkese açılana kadar erken erişim sağlanabiliyor.
  • NHL 19un 10 saatlik denemesi açıldı.
  • Arkadaşlar lütfen bilen biri yazsın. Ben şimdi yeni xbox alacağım ea acces de alacağım. Fifa 19 Early Trial indirdik 20 sinde oynadık diyelim 10 saat bitti. Sonra ben almak istedim ve oyunu aldım 25inde mi başlıyorum, 28inde mi?

Ayrıca önce ön sipariş verip, sonra ea accesten early trial yapsak nası olur?

• Gfbmaxs kullanıcısına yanıt
    10 saat bittikten sonra Standard surumu alanlar 28inde Champions ve Ultimate surumlerini alanlar 25inde oynamaya basliyor.

On siparis verenler 20sinde baslayamiyor EA access sahipleri baslayabiliyor sadece. On siparisle ea access beraber olunca. 20-23 arasi 10 saat ea access ile oynanir 23unden sonra champions veya ultimate surumleriyle 3 gun erkenden 25inde oynanmaya baslananabilir
  • Arkadaslar dun bir guncelleme geldi yaptim ondan beridir ea access hub a girmiyor tikliyorum undefined yaziyor kapaniyor ekran geri xboxun ana ekranina atiyor ne yapmam lazim bilen varmi dir ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordShadow3548

Arkadaslar dun bir guncelleme geldi yaptim ondan beridir ea access hub a girmiyor tikliyorum undefined yaziyor kapaniyor ekran geri xboxun ana ekranina atiyor ne yapmam lazim bilen varmi dir ???
    EA Access oyunlarını mağazadan indirin. Access Hub biraz sorunlu.

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Fifa 19 denemesi bende gözükmüyor. Yakında dediği için indiremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Eylül 2018; 13:05:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 Eylulde baslayacak
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    İndirme ve açılma aynı gün mü ?

• Evet
  • Fifa 19 cikti adamlar Fifa 18 i hala vaulta koymadılar ya. Nasıl bi cimriliktir???
  • EA Acces açılmıyor sabahtan beri. Sebebini bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Eylül 2018; 17:03:45 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.