Şimdi Ara

E65 Ana Başlık, İnceleme,Yorumlar ve Paylaşım Konusu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.913
Cevap
2
Favori
289.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon tam olarak ne zaman çıktı piyasaya bilen var mı?
  • Bir de tasarımı çok güzel olan telefonda bildiğim kadarıyla radyo yok bu çok büyük bir eksiklik.
  • arkadaslar herkese selam benim e65 trend mıcro antıvırısı yukledı tlf sapıttı hıc bır ışlem yapmıyor nasıl format atarım yardımcı olursanız sevınırım tlf kılıtlendı galıba
  • arkadaslar yok mu yardim edecek?.. bu telefon hala alarmlari caliyor program olmadigi halde.. format falan mi cekmek lazim?
  • tekrar yükle sora alarmı iptal et ve sil

quote:

Orjinalden alıntı: gallardo101

arkadaslar yok mu yardim edecek?.. bu telefon hala alarmlari caliyor program olmadigi halde.. format falan mi cekmek lazim?
  • Arkadaşlar soruma cevap verecek bir bilen yok mu
  • Martta genpa tarafından çıktı diye biliyorum ilk.
  • arkadaşlar bugün bi arkadaşımdan aldığım bluetooth gps ile e65 deneme fırsatı buldum. ama ama sadece koordinat ve gezgin menüsünü kullanabildim. harita da olsa süper olacak yada pda larda da kullanılabile igo gibi bi program telefonumuz için var mı acaba?
  • Programlar hakkında kimse yorum yapmamış Program paylaşımı yapalım diye bas bas bağıranlar nerede
  • quote:

Orjinalden alıntı: dublör

Programlar hakkında kimse yorum yapmamış Program paylaşımı yapalım diye bas bas bağıranlar nerede

Eline sağlık arkadaşım çok güzel olmuş, özellikle sms leri txt formatına çeviren ve wifi üzerinden radyo dinleten program çok güzel.
  • @kalavan; telefonun piyasa çıkması 2007 yılının ilk çeyreği diye biliyorum ben.

@Salur hocam yorum için teşekkürler Mixer'i de tavsiye ederim. Eğlenceli vakit geçirmek için birebir. 2 bölüm var mixer programında. 1.si şarkı geçişleri, 2.si karaoke. Karaoke'de güzel looplar var ve üzerine şarkı söyleyip kayıt etmek mümkün
  • @dublör; Gönderdiğin programları download ettim. Ancak henüz deneme şansım olmadı, pek zaman ayıramadım bu işe :) En kısa sürede deneyeceğim tabi. Ama sadece DJ Mixer isimli programı download etmedim, o da cep telefonlarında Java kullanan programları sevmediğimden :) Nokia 6600'da çok kurmuştum bu tip Java kullanan programlar, oyunlar, vs. %10-20'si telefonun Java'sını bozuyordu bir şekilde :) Kaldırsanız da düzelmiyordu, format atmak şart oluyordu falan. O yüzden Java kullanan programlara içim pek ısınamıyor artık. Sağolasın uğraştığın ve programları paylaştığın için herkesle. Ben de yakında download ettiğim programları kurmaya başlayacağım, güzel birşey bulursam ben de yollarım. Ayrıca dün 50'den fazla polifonik melodi download ettim bir yerden. Birçok sitede ve birçok yerde Türkçe şarkıların melodileri var. Benim bulduğum yabancı şarkıların. İstenirse buradan onları da paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fructoser -- 28 Haziran 2007; 9:51:57 >

• Bu telefonda otomatik tuş kilidi yok...
    Samsunglardaki gibi sürgülü kapağı kapatınca otomatik olarak tuş kilidine girmesini sağlamak için
    bildiğiniz bir program filan var mı acaba??

Teşekkürler...
  • Kapağı kapattın mı sana soru sorar tuşlar kilitlensin mi diye, ister evet de kilitle istersen kilitleme sürgü kapalıyken telefonda oynamaya devam et.
    E65 i samsung lardan ayıran budur.
    Ama sen alıştıysan ille de samsung diyosan samsun(g) kullanmaya devam et
  • Zaten samsungun en saçma yönüde o kızak kapalı iken teli kullanamıyorsun İYRENÇ

quote:

Orjinalden alıntı: Salur

Kapağı kapattın mı sana soru sorar tuşlar kilitlensin mi diye, ister evet de kilitle istersen kilitleme sürgü kapalıyken telefonda oynamaya devam et.
    E65 i samsung lardan ayıran budur.
    Ama sen alıştıysan ille de samsung diyosan samsun(g) kullanmaya devam et
  • Arkadaşlar;
    Öncelikle buraya yazdığınız bilgileri için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sayenizde teknoloji uzmanlarınıza dönüşüyoruz. Benim merak ettiğim ya da yardım rica ettiğim bir konu ise uzak kilit özelliği...

uzak kilit mesajını yazıyorum, aktif ediyorum daha sonra telefona belirttiğim measjı atıyorum ama telefon kilitlenmiyor. Bu konuda yardımı dokunabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dublör

Harika bir tema

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=160602

UEFA Champions League 2007 (oyun)

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=965877

temayı yükledim sertifika hatası diyor yükleyebilmek için ne yapmam lazım , oyunu yükledim sorunsuz çalışıyor teşekürler paylaşımın için ....

• Bu forumda crack'li program paylaşımı yapabiliyor muyuz E65 için? :)

Sorumun cevabı gelene kadar da ilk programımı paylaşayım:

http://uploadarmy.com/?d=BA870687

Güzel bir hesap makinası E65 için, çok işlevi yok belki ama güzel görünüyor ekranda falan. Bir bakarsınız. Yorumları da beklerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fructoser -- 29 Haziran 2007; 20:33:46 >
  • telefonu aldığımdan beri telefonda en iyi görüntü kalitesiyle nasıl ve hangi programla video çeviririm diye araştırıyordum
    googleda arattığımda superc diye bir program çıktı.bununla çevirdiğim videoları telefonuma attım gayet memnun kaldım.tavsiye ederim.linki aşağıda:

http://80.190.139.90/downloads/1912924/SUPERsetup22.exe?1183032531-1183039731-80f490-B-f6fea72662e40caa97319a73aae29b7b.exe

frame sec 14.956 olacak ses ve video kbitleri kafanıza göre verin.ben genelde video 196 ses 64 kullanıyorum

resimdeki ayarlada benzer sonuç var

dublör daha programını deneyemedim.denediğim an yorum yazacağım.

bu arada aspect ratio internette yazana göre 16:9 boyutundakileri 4:3 e çevirmeye yarıyormuş ama bir şey farketmedi bende.program tamamen ücretsizdir onuda belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 30 Haziran 2007; 1:59:22 >

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.