Şimdi Ara

E6300 conroe bir sistem bi el atarsak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • CORE 2 DUO INTEL-E6300 CONROE 209.0000 USD 1 209 USD + KDV
    CORE 2 DUO INTEL-DP965LT 119.0000 USD 1 119 USD + KDV
    DDR2 SDRAM KINGSTON-1 GB 533 DDR2 89.0000 USD 1 89 USD + KDV
    PCIE ASUS-EAX1600PRO TD 126.0000 USD 1 126 USD + KDV
    IDE SEAGATE-160 GB 8 MB 69.0000 USD 1 69 USD + KDV
    DVD YAZICILAR NEC-ND4570 BLACK 37.0000 USD 1 37 USD + KDV
    KASA AOPEN-ES50E-E02 41.0000 USD 1 41 USD + KDV
    ADSL MODEMLER US ROBOTICS-9107 68.0000 USD 1 68 USD + KDV
    TOPLAM : 758 USD + KDV
    KDV DAHİL TOPLAM : 894,44 USD
    129...ytl
    Ben bu bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat fiatı 1100 lere çekmek istiyorum. Bu listenin üstünde ne gibi deişiklikler yapabilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca pc yi genellikle programlama türü şeyler için kullanıcam oynayacağım oyun için ise en fazla age of empires2 dir:D Şimdiden yardımlarınız için teşekküler

• kasa ve güc kaynagı yetersiz gelebilir... en az 350W tavsiyem.
  • fiyatı daha fazla düşürmenin anlamı yok bence sistem zaten iyi daha fazla parçadan kısarsan performansın düşer.

rextr nin dedigi gibi güç kaynagin iyi olmalı
  • saolun beyler bu arada kasanın 300w yada 350w olması ne karıma pc yimi kaldırmaz yoksa performans olarakmı düşük olur ayrıca şu kasa nası AOPEN - ES50A-A34
    350 WATT 1 FANLI ATX MIDI TOWER ayrıca EVEREST DLC-C103 350W ATX KASA hangisi daha iyi yada önerebileceğiniz warmı teşekkürler... Ayrıca benim fiyatı kısmaktan maksat aynı performansta daha ucuza idi ama çağatay kardeş öle diosa öledir;)
  • nec alma hiç sevmem(LG), ikincisi oyun oynamıyosan x550 türü bişey al ,
    ramleri iki parça al dual kullanabilmen için. ide değil sata hd al-iki tane
    dvd romun olursa bağlamakta sıkıntı çekersin. kasayı aopen HB600 serisi
    biraz geniş bişi al , ha bide almışken modemi 9110 alabilirsin ilerde kablosuz
    bağlantıya ihtiyacın olur laptop gibi işine yarar aralarında çok az fiyat farkı var....
  • saol usta önerileri dikkate alıp biraz daha kurcalim listeyi
  • ayrıca ben bu pc yi üni kayıtları bittikten 1 hafta sora felan alıcam ona göre cvp yazarsanız sevinirim ona göre ne cevap yazılabilir derseniz işte şu ucuzlar belki yeni bişeler çıkacak gibisinden
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekserji

ayrıca ben bu pc yi üni kayıtları bittikten 1 hafta sora felan alıcam ona göre cvp yazarsanız sevinirim ona göre ne cevap yazılabilir derseniz işte şu ucuzlar belki yeni bişeler çıkacak gibisinden

ben yazayım sana o zaman bekle şimdi araştırma yapıta o zamanda aynı parçaları almaya kalkma..alma zamanın geldiinde topla bilgisayarını güncel olur o zaman..hem zaten bazı parçaların fiyatlarının düşeceği kesin...
  • hehe boş duran adam öle boş işllerle uraşıyo öss sorası malum bu arada saolasın listeni bekliyom
  • senin adın harun mu
  • nerden çıktı usta ama emin ol ki deil:) ayrıca bu anakart ilerki dönem için yeterince iimi yane bu core lerden sora çıkacak yeni bi versiyonu desteklermi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.