Şimdi Ara

///E46 M3 CLUB\\\ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
4
Favori
68.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulübe beni de yazın..Bu sene sonundan yeni senenin ortalarına kadar alacağım 4 senedir hayalini kuruyorum
  • Beni de ekleyin.
    Scirocco'dan sonra tekrar M3 CSL'e dönüş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0ME

Beni de ekleyin.

scirocco nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accman

quote:

Beni de ekleyin.

scirocco nasıldı?

2.0 TSI kullandım uzun bir süre.Bir kaza sonucu aracın arka tarafı baya bir göçtü.Serviste iken müşteri çıktı,satıldı.Performansından açıkçası çok memnun değildim.Görünüş ve donanım olarak çok iyiydi ancak yolda istenilen sonucu vermiyordu.
    Üzerine biraz daha ekleyip Sci R'a geçtim.R,TSI'a göre daha iyiydi ancak yetersizdi.Çünkü sürekli uzun yola çıkıyorum.Gaz pedalına asıldığım zaman istediğim performansı alamıyorum.Birde 250 km/h sınırı var.O yüzden de yetersiz geliyordu.
    O araca da tatilde müşteri çıktı.Zaten satmayı düşünüyordum,müşterisi kendi geldi.Gitti araç.
    En iyisinin yine BMW modellerine yönelmek olduğunu düşündüm.Almışken yeni bir model olsun diye E96 kasalara yöneldim.Tam uygun aracı buldum,alıyorum derken CSL denk geldi.Km'side oldukça iyiydi.E46 bağımlılığına devam edip E46 CSL aldık.Şu an gayet memnunum.
    Sci ile kıyaslanamayacak derecede iyi bir araç.

• Ekleyin benide, böyle bir makinenin hastası olunmaz mı hiç?

Bana göre dünyanın en mükemmel kasasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

Ekleyin benide, böyle bir makinenin hastası olunmaz mı hiç?

Bana göre dünyanın en mükemmel kasasıdır.

nerede ise 8 senelik mazisi var ama gerçekten efsane.
    'the legendary of cars'
  • Hocam Bu Arabalar Hala Pahalı Ya.. 2002-2003 Modelleri Bile 70bin-80bin Arasında.. 18'imdeyim Ama Bi Araba Almaya Kalksam 2.el bi Araba Böyle Orta Halli Bişey Alırım Çünkü İlk olduğundan Acemilikten Çarparız Çizeriz Falan Diye Şöyle 23-25 Yaşlarımda Da 2. Araç M3 Alırım Diye Düşündüm Ama Pahalılar Hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Hocam Bu Arabalar Hala Pahalı Ya.. 2002-2003 Modelleri Bile 70bin-80bin Arasında.. 18'imdeyim Ama Bi Araba Almaya Kalksam 2.el bi Araba Böyle Orta Halli Bişey Alırım Çünkü İlk olduğundan Acemilikten Çarparız Çizeriz Falan Diye Şöyle 23-25 Yaşlarımda Da 2. Araç M3 Alırım Diye Düşündüm Ama Pahalılar Hala...

Hocam M3 diyorsun, kendi arabasını üretemeyen üstüne birde tonlarca vergi koyan bir ülkede yaşıyoruz. Elbette pahalı olacak. Aldıktan sonra vergisini de düşünmek lazım.

Yaşadığın yer Almanya olsa daha ucuza alırsın ancak burası Türkiye.
  • quote:

quote:

Hocam Bu Arabalar Hala Pahalı Ya.. 2002-2003 Modelleri Bile 70bin-80bin Arasında.. 18'imdeyim Ama Bi Araba Almaya Kalksam 2.el bi Araba Böyle Orta Halli Bişey Alırım Çünkü İlk olduğundan Acemilikten Çarparız Çizeriz Falan Diye Şöyle 23-25 Yaşlarımda Da 2. Araç M3 Alırım Diye Düşündüm Ama Pahalılar Hala...

Hocam M3 diyorsun, kendi arabasını üretemeyen üstüne birde tonlarca vergi koyan bir ülkede yaşıyoruz. Elbette pahalı olacak. Aldıktan sonra vergisini de düşünmek lazım.

Amcam İşte Cabrio BMW'yi 10.000€'ya Almıştı Almanya'da Yaşıyor O.. Ne Özeniyorum Var Ya.. Yazık Halimize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbaraiRenji -- 3 Ekim 2010; 18:31:46 >

• quote:

quote:

o zmn 3.18 lere bacaksın m paketi revize edeceksin o da güzel olur

• quote:

quote:

quote:

3.18'in Kasaları Aynıymış M3'le Yanlış Görmediysem Tabi ? Doğru Di mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

3.18'in Kasaları Aynıymış M3'le Yanlış Görmediysem Tabi ? Doğru Di mi?

aynısı gibi diyebilirim kit lazım

• quote:

quote:

quote:

Beni de ekleyin.

scirocco nasıldı?

2.0 TSI kullandım uzun bir süre.Bir kaza sonucu aracın arka tarafı baya bir göçtü.Serviste iken müşteri çıktı,satıldı.Performansından açıkçası çok memnun değildim.Görünüş ve donanım olarak çok iyiydi ancak yolda istenilen sonucu vermiyordu.
    Üzerine biraz daha ekleyip Sci R'a geçtim.R,TSI'a göre daha iyiydi ancak yetersizdi.Çünkü sürekli uzun yola çıkıyorum.Gaz pedalına asıldığım zaman istediğim performansı alamıyorum.Birde 250 km/h sınırı var.O yüzden de yetersiz geliyordu.
    O araca da tatilde müşteri çıktı.Zaten satmayı düşünüyordum,müşterisi kendi geldi.Gitti araç.
    En iyisinin yine BMW modellerine yönelmek olduğunu düşündüm.Almışken yeni bir model olsun diye E96 kasalara yöneldim.Tam uygun aracı buldum,alıyorum derken CSL denk geldi.Km'side oldukça iyiydi.E46 bağımlılığına devam edip E46 CSL aldık.Şu an gayet memnunum.
    Sci ile kıyaslanamayacak derecede iyi bir araç.

Hocam M3lerde benzin tüketimi nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darci

Hocam M3lerde benzin tüketimi nasıl?

İstanbul ve Bodrum'da şehir içinde oldukça fazla yaktı.Kilometrede 75 Kuruş gidiyor.
    Gaziantep'te yaklaşık 50-65 Kuruş arasında.
    Uzun yolda tüketim epey düşüyor.Kilometrede standart hızla gidersem (120 km/s)yaklaşık 40 Kuruş yakıyor.Gazın ayarını kaçırırsam 80 Kuruşa kadar çıkıyor.
    CSL olduğu için standart M3'e göre daha yüksek performanslı,doğal olarak daha fazla yakıyor.
  • Yaa bu arabaya hastayımm.Yeni kasasından cok cok daha güzel bence
  • Borusan istinyede siyah iki adet M3 var. Birisi tek kapı, mat siyah boyalı. Orijinal fabrika çıkışı boyası matmış (yeni moda bu boyalar sanırım, epey sık görmeye başladım). Araç acayip birşeydi. 330bin tl lik bir fiyatı vardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: airea

Borusan istinyede siyah iki adet M3 var. Birisi tek kapı, mat siyah boyalı. Orijinal fabrika çıkışı boyası matmış (yeni moda bu boyalar sanırım, epey sık görmeye başladım). Araç acayip birşeydi. 330bin tl lik bir fiyatı vardı...

///E46 M3 CLUB\\\

araç da aradığım en önemli şey konfor ve dizayn.
    onların üstünede m3 e46dan ötesini tanımıyrum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkmania -- 8 Ekim 2010; 15:09:13 >

• yıl 2007,ehliyetimi yeni almışım sayılır,bizim merso'yla istanbuldan ankaraya giderken.dilovası civarında coştum bikere.hız 170-180,yokuş iniyorum ama kendimi hızlı sanıyorum.
    Arkamda bir ses,bir uğultu.hemen sağa geçtim,takribi 260+ hızı olan civciv sarısı m3...bu ne güzellik ne asalettir.250 çıktım.körfeze kadar bi umut yetişirim.bi umut görürüm diye ufukta görerek takip ediyordum.
    Sonra ne mi oldu,sonrası düz yoldu.bastı gitti =)
    Sevilmez mi.yaksın o araba helal olsun.
    Hayallerimin bi diploma gerisindeyim;)
  • M POWER...
  • Böyle bir güzellik var mı yaa Hangi arabada bunun gibi ben burdayım diyen oturaklı duruş var? Hayallerimi yakalamaya az kaldı

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

///E46 M3 CLUB\\\

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.