Şimdi Ara

E3 2013 [XBOX BÖLÜMÜ ANA BAŞLIK] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.697
Cevap
4
Favori
24.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Bad Company gelseydi keşke..Şehrin içinde tank sürmektense dağda bayırda çölde sürmek çok daha zevkliydi..

+1

Hâlâ Bad Company 1'in multisini oynarım. Ne CoD ne de BF 3 aynı tadı vermiyor.
  • Bad Company 2 havasını yine bulamadım ama yinede mükemmel olmuş multi.
  • BF4 Multi gerçekden çoklu oyuncu desteği süper olmuş
  • Battlefield 4 neydi lan öyle adam tavanı yıkıp tankı aşağa indirdi söyleyecek söz bulamıyorum artık bu adamlara.
  • lan hiç 2.dünya savaşı yok ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde BF4 multi takılacağım kesinleşti. Tabii ki Ps4 de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Yeni nesilde BF4 multi takılacağım kesinleşti. Tabii ki Ps4 de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar ve GTA V neden yok E3 de bukadarda sir gibi saklanmazki bir oyun uzaydanmi geliyo bunlar gosterin iste bir gameplay, yuh diyorum artik
  • az önce oynan çoklu oyuncu online ile bu yayınlanan gameplay arasında resmen dağlar kadar fark var, yorumlara bakıcak olursanız burda full detay grafikde oynanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOGOMEZ -- 11 Haziran 2013; 0:15:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hangi sürümün fiyatı bu, kaç GB lık paket ? Fiyat Kinect ile beraber paket fiyatı mı ?

499 Dolar / Euro / Sterlin

TL ile, Amerikadan alsan 950 Lira, Almanya'dan alsan 1.250 Lira, İngiltereden alsan 1.450 Liraya geliyor TL ile.

Bence fiyat yüksek, 399 Dolar beklerdim şahsen. Ama umarım ülkemizde çok pahalı olmaz. Resmi satış fiyatı uygun olsun ki SPOT a sağlam darbe yapsın, onlar da kafalarına göre fiyat vermesinler.

Xbox 360'da milleti deli gibi yoldular. Resmi olarak 1000 Lira civarları olsa güzel olur.

Hocam konsolun ingiltere fiyatı 425 pound olacak.Yani ingiltere ve diğer avrupa ülkelerinin fiyatı aynı.
  • Sırada ubisoft var sonra sony
  • LAN MIRROR'S EDGE 2 İÇİN DAKİKA SAYIYORDUM SONA SAKLAMIŞLAR HERİFLER UYY ÇOK SEVİNDİM LAN ÇOK SEVİYOM FAITH AŞKIMI

yalnız bf4'ün mp'si harika olmuş.ben de bf3'ü alacağım daha

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Bad Company gelseydi keşke..Şehrin içinde tank sürmektense dağda bayırda çölde sürmek çok daha zevkliydi..

+1

Sadece şunu dinlemek için bile bazen giriyorum.5+1 le son ses dinleyince savaşa girmeden adrenalin etkisi yaratıyor..

• GTA V gösterin artık yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

Rockstar ve GTA V neden yok E3 de bukadarda sir gibi saklanmazki bir oyun uzaydanmi geliyo bunlar gosterin iste bir gameplay, yuh diyorum artik

Rockstar ın kendine has stratejileri.
    Rockstar ı Rockstar yapan etmenlerden biri de bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

faith taş gibi olmuş

• ubisoft u beklesek mi?

ne gösterecekmiş yves?var mı tahminleriniz hacılar?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

az önce oynan çoku oyuncu online ile bu yayınlanan gameplay arasında resmen dağlar kadar fark var, yorumlara bakıcak olursanız burda full detay grafikde oynanmış

Multi ile single grafik arasinda fark olabiliyor genelde single oyunda grafik ve fizikler daha iyidir Frame acisindan birde mekan farki var gorsel ogeler farklilasabiliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

+1

Sadece şunu dinlemek için bile bazen giriyorum.5+1 le son ses dinleyince savaşa girmeden adrenalin etkisi yaratıyor..

Kesinlikle insanı gaza getiriyor hocam.

Bana göre en iyi oyun müziklerine sahip oyundur Bad Company 1.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

az önce oynan çoku oyuncu online ile bu yayınlanan gameplay arasında resmen dağlar kadar fark var, yorumlara bakıcak olursanız burda full detay grafikde oynanmış

Multi ile single grafik arasinda fark olabiliyor genelde single oyunda grafik ve fizikler daha iyidir Frame acisindan birde mekan farki var gorsel ogeler farklilasabiliyor

Kesinlikle ama gözle görülür text ve kaplama farkı bariz ortada, ne kadar olsa bu özel lansmandı ve multi bile buna yakın olmalı idi kanımca,, sonuçda içerik zati bf4,burda göze çok hoş geliyor atmosferden tut çevresel etkileşime kadar

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.