Şimdi Ara

E3 2009 { ANA KONU } (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
0
Favori
111.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BadGuy

Sony fuar olaylarında özellikle E3'de çok başarısız. MS süper şovlar yapıyor ama Sony armut topluyor. Bakalım MS konferansında hangi PS3 exc leri Xbox'a duyurulacak..

MSin konferansının her sene olduğu gibi görsel bir şov şeklinde hazırlanacağı kesin,her sene ve her fuarda daha çok ön plana çıktığıda kesin ancak SONY nin elinde bu kez çok sağlam EXC var,etkileyici biçimde tanıtmayı başarırsa bunları,tam anlamıyla kafa kafaya geçer fuar...
  • Sony geçen seneki fuardan büyük bir ders aldı. Şuan Lost Planet 2'nin PS3'e hazırlandığı dair dedikodular var. OPM'de oyunun PS3'e çıkacağını yazmış.Microsoft kullanıcılarında nasıl etkileyecilerini çok iyi biliyor. Fuara damgasını vursa vursa MGS'nin Xbox360'a çıkmasıdır ki ben böyle birşeyin olacağına pek inanmıyorum. Yüzlerce yalanlandı bu dedikodu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Sony fuar olaylarında özellikle E3'de çok başarısız. MS süper şovlar yapıyor ama Sony armut topluyor. Bakalım MS konferansında hangi PS3 exc leri Xbox'a duyurulacak..

MSin konferansının her sene olduğu gibi görsel bir şov şeklinde hazırlanacağı kesin,her sene ve her fuarda daha çok ön plana çıktığıda kesin ancak SONY nin elinde bu kez çok sağlam EXC var,etkileyici biçimde tanıtmayı başarırsa bunları,tam anlamıyla kafa kafaya geçer fuar...

Doğru söylüyorsun hocam ama Sony bu oyunların oyun içi videolarını gösterip demo oynatmalı, cgi vs olmaz.. Lost Planet 2'nin OPM de PS3'e geleceği söylenmiş, eğer doğru ise Sony'nin çok işine yarar. Sony exc oyunlarının yanında biraz da yazılımsal olarak xmb'ye yenilik yapıp bunu E3'de tanıtmalı ki bunun olacağı yönünde söylentiler var. Ayrıca yine söylentiler doğruysa MS fuar sonunda MGS'yi X360'a duyurup olayı bitirecek.

Ama ne olursa olsun ben MS konferanslarına bayılıyorum..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

quote:

Doğru söylüyorsun hocam ama Sony bu oyunların oyun içi videolarını gösterip demo oynatmalı, cgi vs olmaz.. Lost Planet 2'nin OPM de PS3'e geleceği söylenmiş, eğer doğru ise Sony'nin çok işine yarar. Sony exc oyunlarının yanında biraz da yazılımsal olarak xmb'ye yenilik yapıp bunu E3'de tanıtmalı ki bunun olacağı yönünde söylentiler var. Ayrıca yine söylentiler doğruysa MS fuar sonunda MGS'yi X360'a duyurup olayı bitirecek.

Ama ne olursa olsun ben MS konferanslarına bayılıyorum..

MSin bu son koyuşları ben bitiriyor zaten,geçen senede hadi bitti konferans dağılalım derken FF 360a çıkıcak dediler,herkes olduğu yerde apışıp kaldı

Bu sene ne yapıcaklar merak ediyorum,MGS çok zor yaw bilemiyorum.Kojima Productions ı başına yıkarlar herifin...Geçen sene hatırlıyorum FF 360a duyurulduktan sonra bi fan intihar mektubu yazmıştı Square Enix e

• mgs 4 xbox 360 a çıkarsa nejat_80 in intihar etmesini bekliyoruz

şaka değil ciddi ciddi intihar edecek
    yapar nejat abimiz, aslansın abi, helal be nejat abi
    (biraz gaza getirelim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSTAFABEY_01 -- 15 Mayıs 2009; 7:44:45 >
  • Arkadaşlar mgs4'ün xbox 360'a çıkması bence imkansıza yakın bir şey. MGS4 duyurulduğundan beri bu dedkiodular çıkıyor.

o oyunun içinde xbox'a dokundurmalar falan var zaten Öbür başlığa da yazmıştım, buraya kopyalıyorum.

--- spoiler ---

bir yere geldiğimizde otacon snake'i arar ve

otacon- snake, 2. diski tak, nerede olduğunu görüyor musun?
    snake- hayır görmüyorum.
    o- doğru ya, 2. disk yok. ps3 platformundayız ve artık blu ray kullanılıyor. hangi yüzyıldayızki zaten hala dvd9 kullanılsın.
    s- hıhı..

--- spoiler ---
  • Pes 2010 umarım gösterilir E3'te.Merakla bekliyoruz.
  • MGS4 + Ekstra paketin Xbox360'a cikacagi imkansiz birsey degil, daha evvel Xbox konsoluna MGS cikti. Ben MGS serisini sevmem fakat sevenler var, bunun haricinde MGS4'u oynamak isteyenler zaten coktan oynamislardir. Bu saatten sonra MGS4 + extra paketiyle ciksa bile ancak cok buyuk fanlarinin satin alacagini dusunuyorum...özellikle ekstra paket Xbox360 exklusiv olursa onu oynamak isteyenler muhakkak cikar.

Fakat FF'nin ektra DLC'si Exklusiv olarak Xbox360'a cikacaksa ve bu oyun ayni anda avrupa ve usa'ya cikarsa, o zaman bircok Ps3 fanlarini Xbox360'a cekmeyi basarirlar. Deliler gibi FF hastalari var (kendimden bahsetmiyorum ) adamlar sadece FF'i oynamakla yetinmezler...DLC'sinide oynamadan edemezler.

Bu 2 oyun,... MGS4+ektra paket ve FF+ektra paket exklusiv olarak Xbox360'a cikarsa (ekstra paketleri) bircok Japon oyuncularini bile kendilerine cekmeyi basarirlar!
    Bu durumda MS tebrik edilir...2 hafta kadar birsey kaldi Dananin kuyrugunun kopmasina

Lost Planet2 ise time exklusiv olarak sonradan Ps3'e cikacak diye söylentiler var...bu durumda Sony cok guzel bir atak yapmis olur cunku Lost Planet2 harbiden saglam bir oyuna benziyor

Bu linkten hangi platforma - hangi oyunlarin cikacagina dair listesini görebilirsiniz
    http://www.e3.net/platforms/xbox360

• quote:

Orjinalden alıntı: Max_Kolesne

--- spoiler ---

bir yere geldiğimizde otacon snake'i arar ve

otacon- snake, 2. diski tak, nerede olduğunu görüyor musun?
    snake- hayır görmüyorum.
    o- doğru ya, 2. disk yok. ps3 platformundayız ve artık blu ray kullanılıyor. hangi yüzyıldayızki zaten hala dvd9 kullanılsın.
    s- hıhı..

--- spoiler ---

• quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

MGS4 + Ekstra paketin Xbox360'a cikacagi imkansiz birsey degil, daha evvel Xbox konsoluna MGS cikti. Ben MGS serisini sevmem fakat sevenler var, bunun haricinde MGS4'u oynamak isteyenler zaten coktan oynamislardir. Bu saatten sonra MGS4 + extra paketiyle ciksa bile ancak cok buyuk fanlarinin satin alacagini dusunuyorum...özellikle ekstra paket Xbox360 exklusiv olursa onu oynamak isteyenler muhakkak cikar.

Fakat FF'nin ektra DLC'si Exklusiv olarak Xbox360'a cikacaksa ve bu oyun ayni anda avrupa ve usa'ya cikarsa, o zaman bircok Ps3 fanlarini Xbox360'a cekmeyi basarirlar. Deliler gibi FF hastalari var (kendimden bahsetmiyorum ) adamlar sadece FF'i oynamakla yetinmezler...DLC'sinide oynamadan edemezler.

Bu 2 oyun,... MGS4+ektra paket ve FF+ektra paket exklusiv olarak Xbox360'a cikarsa (ekstra paketleri) bircok Japon oyuncularini bile kendilerine cekmeyi basarirlar!
    Bu durumda MS tebrik edilir...2 hafta kadar birsey kaldi Dananin kuyrugunun kopmasina

Lost Planet2 ise time exklusiv olarak sonradan Ps3'e cikacak diye söylentiler var...bu durumda Sony cok guzel bir atak yapmis olur cunku Lost Planet2 harbiden saglam bir oyuna benziyor

Bu linkten hangi platforma - hangi oyunlarin cikacagina dair listesini görebilirsiniz
    http://www.e3.net/platforms/xbox360

Bildiğim kadarıyla FF'nin dlc si ps3 exclusive olacak.

• FF XIII ün DLC si diye neyi kastettiğinizi bilmiyorum ama FF XIII Versus adlı oyun şimdilik ps3 exclusive olarak görünüyor.

FF XIII ile ilgili son günlerde dönen haberlerde oyunun 360 versiyonunda kapasite yetersizliğinden ötürü sadece ingilizce seslendirmelerin yer alacağı ve oyunun birkaç(!) dvd9 dan oluşacağı söyleniyor.
    Galiba şöyle birşey olacak, yorum sizin...
     E3 2009 { ANA KONU }
  • gecen sene Temmuz'da degilmiydi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FiréLord

quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

eski konuyun linkini bulan var mi

E3 2008
    http://forum.donanimhaber.com/m_24536800/tm.htm

Hatta

E3 2007
    http://forum.donanimhaber.com/m_15763215/mpage_1/key_Echochrome//tm.htm#15763215

E3 2008 33 sayfa

Evet neydi o günler ah ah

Çok güzeldi o günler. Bu senede güzel olacak. Bu arada FireLord senin nickin mi değişikti geçen yaz ?

• Az kaldı az.Sabır
  • yoneticiler bu konuyu ps3 bolumunede koysalar cok ıyı olur
    bastan konu acmayalım ps3 bolumunde
  • neler var neler

NFS'dan tutunda Lost Planet,Mass Effect 2 tutunda Dante's Inferno

E3 2009 { ANA KONU }

Е3 2009 Oyun videolari

http://www.gametrailers.com/e3/gttv-pre-e3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 29 Mayıs 2009; 11:10:33 >
  • NFS yine çöp olucak çoook belli. Ama lost planet 2ye bayıldım, oyun her anlamda çok ilerlemiş geliştirilmiş, enfes bi aksiyon oyunu olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: wzzik

FF XIII ün DLC si diye neyi kastettiğinizi bilmiyorum ama FF XIII Versus adlı oyun şimdilik ps3 exclusive olarak görünüyor.

FF XIII ile ilgili son günlerde dönen haberlerde oyunun 360 versiyonunda kapasite yetersizliğinden ötürü sadece ingilizce seslendirmelerin yer alacağı ve oyunun birkaç(!) dvd9 dan oluşacağı söyleniyor.
    Galiba şöyle birşey olacak, yorum sizin...
     E3 2009 { ANA KONU }

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.