Şimdi Ara

E25 Spot Tank Mı? TD mi ? Yoksa Her İkisi Birden Mi? Bjenige E25 İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle tank ile 720 savaş sayısına ulaştığımdan ötürü artık çok iyi tanıdığım neleri yapıp neleri yapamayacağını bildiğim bir tank olduğunu düşünüyorum.

Maç başına ortalama spot : 3.00
    Maç başına yokedilen düşman : 2.15
    Yoketme Oranı : 3.91
    Maç başına verilen hasar : 1555
    Hasar Oranı : 2.38

Bana göre bu tank oyundaki en iyi spot tankı ve aynı zamandada en iyi T7 TD, en güzel yanı hızlı oluşu ile spot noktalarına çabuk varması. Sabitken çalı içerisinde %100 kamo skilleri ile 50m'den önce keşfedilememesi (50m spot mesafesi kaya arkasında dağ arkasındada olsanız görülürsünüz.) 2.38 sn de 135 hasar vermesi ile 3400 dakika başına hasar ile iyi yapılandırılmış mürettebat ve mantıklı pozisyon alma ile yenilmesi çok zor bir tank. 720 maçta %72 WR kolay ulaşılabilir rakam değil.

Skiller ve Ekipmanlar

Arkadaşlar skilleri verirken kamuflaj öncelikli , komutanda altıncı his olucak şekilde başlamanızı 2. skiller açılması ile hareketli atışa yönelmenizi 3. skiller açıldığında skilleri sıfırlayıp ilk skiller bia 2. skiller komutanda 6. his diğer mürettebatta kamuflaj 3. skiller komutanda kamuflaj sürücü ve nişancıda hareketli atışa yönelik skiller yükleyicide tamir olacak şekilde verin 4. ve 5. skilleri açma şansınız olursa karar size ait.

Ekipmanlar
    Havalandırma
    Orta Kalibre Top Yükleyici
    Teleskopik Dürbün

Savaşa Girerken
    Küçük Tamir Çantası
    Küçük İlk Yardım Çantası
    Çikolata veya Yangın Söndürücü ( Burda tankın çok sık yanmadığını belirtmek istiyorum.Ayrıca çikolata 20k o kadar para verilirmi diyenler indirimlerde sürekli stokluyorum 10k'a mal oluyor ve savaşta arttırdığı performans ile o 10k para bana geri geliyor. Yandığınızda ki 720 maçta 10'u geçmemiştir biraz zor anlar yaşıyabiliyorsunuz.)
    40 Ap 20 Apcr Mermi (T8 tanklar arasında Ap ile delemeyeceğiniz tanklar mevcut Apcr leri hazırda tutun)

E25 Kamuflaj Değerleri

Saf Halde

%100 Kamuflaj Skill,Çikolata,Havalandırma,Silah Arkadaşlığı İle

Replaylar

http://wotreplays.com/uploader/Bjenige/id/279212/tank/672/nation/2/type/4/level/7/ Burdan tüm E25 replaylarıma ulaşıp indirebilirsiniz. Keyifli maçlardır tavsiye ederim.

Arkadaşlar konu biraz aceleye geldi paylaşımda bulunmak istediğim için isteyen herkes burdan yada oyun içinden bana ulaşıp sorularını yönlendirebilir, bilgi alışverişinde bulunabilir. Ayrıca isteyen herkes ilede uygun oldukça müfreze atabiliriz.

• Güzel inceleme olmuş ama tanka garezim var.

Bu tankı oyunda gördükçe sinir oluyorum özellikle mor oyuncular bana apcr spamlarken

KV2 veya Arty ile tek atınca içimin yağları eriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 8 Şubat 2014; 21:57:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hissediyorum bunu zaten oyun başlayınca rakip takımın konuşması

First aim E25 GG WP :)

Bende diyorumki görebilirseniz odaklanın :P

Arty veya KV2'e yakalanan E25 bir daha E25 oynamasın derim.
  • Konu ile alakasiz ama ben mod denerken garajdaki filtreleri bozdum sanirim. Nasil geri getirebilirim?
  • NDS kullanıcısına yanıt
    gif iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Güzel inceleme olmuş ama tanka garezim var.

Bu tankı oyunda gördükçe sinir oluyorum özellikle mor oyuncular bana apcr spamlarken
    />

KV2 veya Arty ile tek atınca içimin yağları eriyor

Bende 10 tane tank spotlasınlar arasından ilk e25 e sallıyom Şuana kadar e25 kullanıp apcr atmayan çok nadir adam gördüm, tank zaten fare gibi bide böyle durum olunca can sıkıyor.

• Ben genellikle hafif tank kullanırım(alman). Fakat bu tank benden önce gidiyor spot noktalarına.
  • Bu tankın da canına okudular devamlı tier 8 giriyordu ben bırakmdan önce(1 ay kadar) O yüzden tier 8 maçlarda hasardan ziyade spot tank oluyor. Ya da taretsiz td yakalayıp arkasına geçebilirseniz hasarla da bitirebilirsiniz.

İyi oyuncu hemen her tankla iyi oynar kötü oyuncu bununla da kötü oynar. Bjenige incelemesi size kıstas olmasın. E25i çok iyi oynayan çok az oyuncu gördüm.
  • abi bu adam hangi oyunu oynuyor mağara falan var
  • RoNNeZ kullanıcısına yanıt
    O bir garage modu. Birkac degisik garaj var. google a sorman yeterli :)
  • 720 macta 5 skill nasil acabiliyosun hayret ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karimi

720 macta 5 skill nasil acabiliyosun hayret ettim

Resime dikkat ettiysen WT Auf E100 ' de mürettebat yok gözüküyor onun mürettebatı bu tankımda ve mürettebatın toplam savaş sayısı 3403.

Burdan bilmeyen arkadaşlarada ufak bir bilgi paylaşımı olsun. Örneğin Amerikan ağır sınıfta bir tankınız var T57 Heavy bunun mürettebatını amerikan ağır premium tanklarında(T14 , T34) geçirmeden (200 Altın Harcamadan) %100 olarak kullanabilirsiniz. Anlaşılabilir olması için bir örnek daha Alman TD sınıfta bir tankınız var RHM B.-WT bunun mürettebatını Alman premium TD tanklarında Jgtiger 8.8 , E25, Dicker Max bu tanklarda 200 altın harcamadan %100 olarak kullanabilirsiniz. Ama bunun tersi mümkün değildir örneğin Jgtiger 8.8 ' in mürettebatını RHM'de kullanmak isterseniz %100 olarak kullanmak için altınla geçirmeniz gerekir. Aşağıya anlaşılır olması için birkaç fotoğraf koyuyorum.

Amerikan T57 Heavy Tankımın Mürettebatını T34 Premium Tankımda Görebilirsiniz.

Alman WT Auf E100 Tankımın Mürettebatını E25 Premium Tankımda Görebilirsiniz.

Konu ile ilgili sorusu olan arkadaşlar konu altından,Pm'den veya oyun içinden ulaşabilirler.

Saygılarımla.

@ramstayn

Tabiki haklısınız hocam ama şunu belirtiyim replaylarımı izleyen bir orta seviye oyuncu bu tank gibi muazzam bir tankla başarılı maçlar çıkarabilir.

@FeDeX_114

E25 Çok çabuk hızlanan bir tanktır. Alman hafif tanklarının ben spot tankından ziyada antispot tankı olduğunu düşünürüm. Yani spota gelen takları spotlayıp avlamak. E25 büyük bir tehdit o yüzden ona sıkıyorsun.Ama APCR mermi konusunda şunu belirtiyim ben 40AP - 20APCR içe çıkarım maça APCR mermilerim IS6,110,112,KV-4,KV-5,Ferdinand gibi tanklar içindir bu tankların zırhları AP mermi ile zayıf noktalarından bile delinmiyor. Ama gidipte hellcat'e KV1S'e yada herhangi T7-8 bir TD veya MED tanka APCR atmak çok büyük saçmalık E25 premium tank ve nihayetinde para kasmak için oynuyorsun.

• Bjenige kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler ben tam tersi saniyodum..yani t34 murettabatini atıyorum t57 ye altin harcamadan gecirilebiliyo saniyodum. Meğer normal tankdan pre tanka gecirince bedavaymis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://wotreplays.com/site/599861#redshire-bjenige-e-25

E25 İle biraz önce yapmış olduğum bir maç.
  • Sabah sabah E25 Rekorumu Kırdım

Buyurun

Sadece Resimlere Bakmakla Yetinmeyenler İçin Replay İyi Seyirler

http://wotreplays.com/site/600155#sand_river-bjenige-e-25

• Merhaba @Bjenige,

İncelemelerde yine bir Bjenige kalitesi, her zamanki gibi. Gerçekten yine çok başarılı, ipucu dolu bir derleme olmuş, tebrik ederim.

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.