Şimdi Ara

E-Ticaret (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
19
Favori
13.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala buradayız. Destek ve talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Referans konusunda uzman ekibimizle size destk olmaya ve sunumlarımızı yapmaya devam ediyoruz.
  • incir hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar
    genizyelpaze@gmail.com adresine mail atabilirsiniz mutlaka dönüş yapacağız
  • Referans ve bilgilendirme alabilirmiyim.
  • p.m atıldı. Doğru yerdesiniz.

Kazanmak istiyorsanız ekip kurmak önemli.
    "incir" referansı isteyenler p.m atabilirler !

• incir için bende referans atabilirim :)
  • azafix A kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben de bu sisteme dahil olmak istiyorum,
    sizin referansızı bekliyorum ayrıca şunu belirtmeliyim ki yaklaşık 4-5 facebook sayfamda 15000 i geçmiş reel üyem var ve faal bunun dışında halihazırda mobilyakervani.com sitemde kendi ürettiğimiz mobilya ürünlerimizi satıyorum..

olumlu dönüşünüzü bekliyorum..
  • p.m ler atıldı. E ticaretle ilgilenenler, referans isteyenler, merak ettikleriniz bilgiler ve açıklamalar. Hepsi için buradayız.
  • tecrübeyele sabittir.
    incir siteleri sözünün ardında durmuyorlar.
    kimseye bu altyapılı siteleri tavsiye etmiyorum ve kesinlikle alışveriş yapmıyorum..
  • Her ay belli bir satış yapmam gerekiyor mu. Yapmazsam yaptırım var mı bu ince ayrıntıları anlatacak var mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans için yardımcı olabilir misiniz? Tşk
  • referans olmakla kalmayyp her türlü deste?i sizlere sunuyoruz özelden ilgililer yazsyn lütfen
  • Siz uyurken bile satış yapan bir dükkan...
    Bu dükkan o kadar büyük ki istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz...
    Gelecek e-ticarette!
  • bu iş modelinde başarılı olmanın en kolay yolu da doğru ve tecrübeli ekip ile yola başlamaktır, girişimci adayları bunu kesinlikle göz ardı etmeyin.
  • a.basar kullanıcısına yanıt
    merhaba incir için referans olabilirim 0542 271 12 12 den bana ulaşabilirsiniz
  • Böylesine bir sisteme sizde katılmak isterseniz referansınız olabilirim.
  • önemli olan doğru ekibi bulmaktır. referans olup kenara çekilmiyoruz sizlerin de referans bulmanıza yardımcı oluyoruz. her daim aktif whatshapp grubumuzdan her türlü desteği veriyoruz ilgilenen arkadaşlar pm atabilir.
  • İncire sakın bulaşmayın koca bir yalan !!
  • dediğin kişiyi tanımıyorum. Çamur atan sensin ben gerçekleri söylüyorum. İddanı ispatlayamadığın sürece müfterisin.
  • O alaycı uslubunu düzeltmeye davet ediyorum. İncirin ne oldugunu bende biliyorum bana anlatmana gerek yok.

İncirin amacı mevcut yeni uyelerle para kazanmak daha cok uye daha çok üyelik ucreti ve daha cok kazanç her uyenin sitesinden yakınları alışveriş yaptığında kimin cebine daha cok para girmiş oluyor?

Biraz düşününüz, o lüks otellerdeki seminerler o şahaşalı sunumlar vs gözünüzü boyamasın saygılar..
  • arkadaşlar bende yaklaşık 3 aydır uyeyım ama henuz uye yapamadık uye olacaklar benım referansımla uye olurlarsa banada destek olmuş olurlar şuana kadar son 1 aydır guzel kampanyalar yapmaya basladı sıte bende alışveriş yapıyorum sorun cıkmadı hiç..desteklerınızı beklıyorum özelden msj atarak ulaşabılırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.