Şimdi Ara

E-spor Takımı Kurmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
6.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya iste bu yuzden dunyada her alanda basarilar gelmiyor Turkiyeye zihniyetin degismesi lazim siz hevesin 1.2 haftaya gecer diyince olumlu yonde birsey değişmiyor ama destek olsaniz en azindan basariya ulasmasa bile bir girisim olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parayi verirsen kalicak yerde olursa pc mi getirir aksama kadar antrenman kasarim

• Abisinden olumlu cevap almış mış Ben olsam ağzına tokadı basarım, derslerine çalış adam gibi üni kazan, "sosyal medya sorumlusu" nedir ya . Daha çok gençsin bırak bu boş işleri sonra bimde kasiyer olup ağlarsın.

Max kuracağın takım belki uyduruk net cafe turnuvalarında 800 rp kazanır, sen de 50 beğenili sayfanda sosyal medya sorumluluğunu yaparsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoYk

Abisinden olumlu cevap almış mış Ben olsam ağzına tokadı basarım, derslerine çalış adam gibi üni kazan, "sosyal medya sorumlusu" nedir ya . Daha çok gençsin bırak bu boş işleri sonra bimde kasiyer olup ağlarsın.

Max kuracağın takım belki uyduruk net cafe turnuvalarında 800 rp kazanır, sen de 50 beğenili sayfanda sosyal medya sorumluluğunu yaparsın artık

Ban yemek istemiyorum haddinizi asmayiniz yorum istedik diye zorlamayın sınırları

• Merhaba konuyu şimdi gördüm bizlerde bir e-spor takımı kurmak istiyoruz takımımız plat ve goldlardan oluşmakta şehirde 2.olan bir takımın oyuncularını topladık sizde grafik işleriyle uğraşmak isterseniz gelebilirsiniz sponsor vs işler tamamlandı tek işler takımın adı vs. kaldı sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız
  • 2388sell 2 kullanıcısına yanıt
    Gold ve platlardan oluşan takımla şehir 2. liği ? Hangi şehir o Muş'mu ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: nevertouchme

Gold ve platlardan oluşan takımla şehir 2. liği ? Hangi şehir o Muş'mu ? :D

güldürdü

• Olur ama yasin genc olmazsa ilerde uzulursun harcadigin vakte

• Hevesini kırmak gibi olmasın bu iş böyle olmaz. Ortada isim, kaynak, sponsor olmadan ha diye takım kurulmaz. Ayrıca daha 17 yaşında kağıt işlerini bile halledebilecek yetkin yok. Content creator arayan championship seriesdeki takımlara başvuruda bulun, türk takımlara başvuruda bulun, olmadı content creator arayan tonlarca site var, bağımsız olarak youtubeda bile girişebilirsin. Daha oyunu oynamıyosun bu işleri unut.Küçükten başla.
  • Kardeşim eğer bir hayalin varsa peşinden git Mourinho da futbol oynamadı ona bakarsan ama şu an ki hali ile her şey açık seçik ortada zaten Türkiye de okusan da, okumasan da işsiz kalmayacak mısın? E o halde ne diye bunu denemeyesin ki?

• bende espordan ziyade yayıncılar topluluğu oluşturalım diye düşünüyordum ama forumdan bir cevap alamadım bir isim altında belli planlı programlı cs go lol ve her türlü oyunun streamının yapıldığı bir kanal ama zor öyle bir araya getirmek
  • Ben takımın solo'su olabilirim yani üst koridor'da iyi oynarım bazı arkadaşlarımda bende yetenk olduğunu söylüyor bir şansınızı deneyin derim tabi siz istersiniz koçum. sevgilerimle
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.