Şimdi Ara

E-Kitap okuyucu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konudan pek emin değilim ama yanlış yere açtıysam bağışlayın. Tablet gibi bir şey arıyorum. Ama aradığım özellikler kitap okumakla birlikte ders çalışma anlamındaki ders kitaplarını da onun üzerinde çözmek istiyorum. Bunun için kalemli bir tablet daha çok işime gelir. Ancak kalemli olan bazıları uçları kalın şekilde o kalemlerle ince yazılar yazılamayacak şekilde. Note 5 kullanıyorum kısacası isteğim bunun 3-4 katı büyüklüğünde aynı özellikleri taşıyabilecek bir tablet tabiki kalem tarafından kullanım açısından aynı özellikler boyutu ortalama 10-12 inç en az olacak şekilde bir şey var mı bildiğiniz?

• Zamanında reMarkable diye bir alet vardı hemen bir kontrol ettim hala pre order aşamasında
    Yani eğer ki ders çalışma amaçlı istiyorsanız Note Tablet + e-kitap okuyucu tarzı bir kombin yapmanızı tavsiye ederim. Zaten sizin aradığınız gibi bir cihaz pek verimli çalışmaz e-ink teknolojisinin yapısından ötürü.
  • Jellal Fernandes kullanıcısına yanıt
    Yani dediğiniz olabilir aslında olmadı tablet + defter yaparım her zaman çift kombin taşımak zor :D teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.