Şimdi Ara

*** E.C.A SCOT ***Kullanıcıları (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.098
Cevap
28
Favori
73.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam.nereye yazmamiz gerekiyor.veya mail mi aticaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostu E kullanıcısına yanıt
    forum desteğe yazman gerekiyor.dh kombi bölümüne sürekli yazdığını.eski bir üye olduğunu da belirtirsen iyi olur

https://forum.donanimhaber.com/support_create.asp

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• ekostu E kullanıcısına yanıt
    rica ederim

Yönlendirmeniz üzere işlem tamamdır. Artık bi hayırlı olsunuzu alırım :)

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaanK -- 4 Ocak 2019; 12:23:22 >

• CaanK C kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ama baca sanki hafif yukarı doğru eğimli değil sanki.çok hafifçe yukarı doğru %3-5 eğimli olmalı ayrıca sigorta kombinin altında olmamalı kombiden su damlama riski var. bir de kombinin kapağını kaldırıp sağ alt köşede pompa var resmini çekebilirseniz iyi olur
    Teşekkür ederim.
    -Pencere deliğinin alt kısmına ilave bir plastik konularak baca yukarı kaldırıldı,ustalar hassas terazi ile kontrol etti. Sizce halen sorun var gibi mi görünüyor ? Resmin açısından kaynaklanıyor da olabilir, o yüzden sizin için tam düz çekicem.
    -Sigorta altta değil kombinin yan tarafında.
    -Kapağını nasıl kaldırabilirim ?
    kombinin altında köşelerde her iki köşede yıldızlı vida olacak tornavida ile açabilirsiniz,kapağı hafifçe kaldırın çıkar zaten yine aynı şekilde oturtup vidaları tornavida ile sıkarsınız,aynı kombi değil ama videoda anlatılıyor

bir de anakart var siyah scot yazan önbölümdeki tablet büyüklüğünde önpanel oda yanlardan iki vida ile tutturulmuş
    resimde siyah grundfos yazan pompa eski klasik pompa aynısından varsa sizde demek ki değiştirmemişler,pompa kombinin sağ alt bölümünde olur kombiye karşıdan baktığınızda olur sa yapamazsanız canınız sağolsun çok kaliteli bir kombi aldınız ve de donanımlı

Ön tarafı söküp takamam diye riske girmek istemedim direk alttan bakınca bahsettiğiniz parça görünüyor. :) Alttan çektim fotoğrafı, sizin bana yolladığınız gibi yuvarlık değil, daha kare bir parça ama grundfos yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaanK -- 4 Ocak 2019; 18:12:11 >
    yeni nesil erp'li sirkülasyon pompası takmışlar. cihaz mükemmele dönmüş. emeğin için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

yeni nesil erp'li sirkülasyon pompası takmışlar. cihaz mükemmele dönmüş. emeğin için teşekkür ederim
    Hocam eski pompaları yenisiyle değiştirebilir miyiz? Anakart değişikliği de mi ister acaba?

18w yazıyor yeni pompa üzerinde, bizimki 75-90watt

Scot 2 diye bari çıksaydı bunlar :-D

Rica ederim asıl ben teşekkür ederim yönlendirmeleriniz için. Servis elemanı kart arızalarının önüne geçmek için 250 TL karşılığı regülatör önerdi, şuan istemediğimi söyledim ama alıp işi sağlamada almak istiyorum. Önereceğiniz bir ürün var mı alsam ben bağlasam.
    baysallar veya delta kombi regülatörü öneririm
  • HobaReeeY kullanıcısına yanıt
    anakart değişikliği istemez zaten bu kombi üretilirken erp'ye göre üretildi.
    Tamam bu markaları araştıracağım.
    Eski kombime göre epey beyaz duman çıkıyor bu normal bir durum mu ? Geceleri hiç yakmıyoruz sadece gündüz açık. Servis elemanı yoğuşma için min 55 C de ayarlı kalmasını önerdi doğru mudur ? Kısayım mı açayım mı ?
    beyaz duman normal yoğuşma yapıyor.55c kazan sıcaklığında kalsın daha fazlasına gerek yok zaten kombide scot güvenli yanma teknolojisi var.ev ısındıkça kazan sıcaklığını düşürür duruma göre 45c hatta 40c civarına bile düşürebilir.yakınlarımın evinde o şekilde çalışıyor ilk günden beri. kış boyunca hep 55c, ama ev ısındıkça ısı rejimi oturunca kazan sıcaklığı 40-45c civarında geziniyor
    ekleme: bir de eco ve comfort modu var kalorifer için. eco modda evi yavaş yavaş ısıtır ekonomi yapar.comfort modunda önısıtma yaparak daha hızlı ısıtır hangisi işinize geliyorsa o şekilde kullanın.
    sıcak su modu ise 45c-50c arası kışın ideal. zaten 26kW boost fonction özelliği sayesinde sıcak suyu hemen hazırlar ve musluğa gönderir o konuda başarılı bir cihazdır.
    genel olarak mükemmel bir cihaz. eca gerçekten çok kaliteli bir kombi yapmış.helal olsun,alman kombilerine hiç gerek yok
    Eco modu önerir misiniz ? Sadece tuşa basmam yeterli olacak mı ? Bir 55 C ayarladığım halde bazen ekranda 60C-61C leri görüyorum bu rakamlar tam olarak neyi ifade ediyor ?

Teşekkürler.
    eco veya comfort modu sana kalmış sizin eve hangisi daha iyi gidiyorsa. 60c ye çıkıyorsa modülasyon yapıyor ev ısındıkça kazan sıcaklığı 55c nin altına düşer

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.