Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

**** E.C.A SCOT ****1/5 MODÜLASYON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
1.076
Cevap
29
Favori
56.898
Tıklama
Giriş
    20955 Mesaj

merhaba nasıl bir ses?
    |
    |
    tahsin75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Türklerin yaşadıkları her yer misak-i milli hudutları içindedir". Mustafa Kemal Atatürk
  • Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

merhaba nasıl bir ses?
    Abi selamlar,

Eksra uğultu şeklinde bir ses vardı.Geçen ben mutfaktaydım çocuk banyodaydı, ama önceki duyduğum ses yoktu, tekrarlarsa sesi kaydedeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Bahsedilenler: CaanK

"Türklerin yaşadıkları her yer misak-i milli hudutları içindedir". Mustafa Kemal Atatürk
  • Binbaşı
    1861 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar
    ECA Proteus Premix Yoğuşmalı Kombi ERP 24 kW Kombi var evimizde

Oturma odasında 2 petek yanmakta
    yatak odasında 1 pedek
    çocuk odasında 1 pedek
    Bunlar yananlar
    Mutfak yanmıyor kapısıda kapalı
    aradada küçük koridor var uzun orda Nem Ölçer Ve Termometre var sıcaklık 19 ve 20 derece arasında

ev sıcak gelmiyor ama

kombi normal 40 derecede yanmakta eco 50 ye aldık bu ay yine ısınamadık fatura 255 tl gelmiş.

Peteklerde eca marka

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
  • Kurmay Yarbay
    20955 Mesaj

eviniz hakkında detaylı bilgi aktarırsanız daha sağlıklı değerlendirme yapılır
    hangi şehirdesiniz,bina kaçıncı kat ve yalıtım var mı? odaların m2'leri ve mevcut petek metrajları nedir?
    |
    |
    !!-Origin-!! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1861 Mesaj

Bugun bir arkadastan ev ölçüm icin cihaz aldim %100 dogru ölçm yapip çizim yapacagim hemen buraya atacagim. Yardiminizi bekliyorum

|
    |
    disintegration kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 6 TB Seagate SV35 / 1TB Samsung M3 || Asus GTX 970 || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Windows 10 Pro x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 || Linksys WAP300N AP || 2x Tp-Link 8dBi Anten || Dark High Power 300Mbps USB Adaptör || 2x Akasa 5 Çıkışlı PWM Çoklayıcı Kablo ||
    || Samsung S8 Plus || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A || Samsung Gear S3 || Samsung Level Over || Samsung Gear Circle || Xiaomi 10400mAh pb || XiaoMi Fit ||
  • Çavuş
    49 Mesaj

Merhaba vaillant,baymak derken sanırım yönlendirmeniz ile eca scot alacağım gibi görünüyor.

Bahsettiğimiz ürünün bu olduğundan emin olmak istedim o yüzden ürün doğru mu diye linki iletiyorum.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/eca-scot-erp-24-kw-tam-yogusmali-kombi-20-000-kcal-erp-381676147#product-installments

Fiyat nasıl sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaanK -- 27 Aralık 2018; 23:7:59 >
    |
    |

fiyat mükemmel,ilanda baca dahil diyor.mutlaka arayıp teyit ettirin.eca marka yoğ baca ve 90c dirsek ücretsiz olması gerekir

|
    |
    CaanK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    49 Mesaj
    quote:

fiyat mükemmel,ilanda baca dahil diyor.mutlaka arayıp teyit ettirin.eca marka yoğ baca ve 90c dirsek ücretsiz olması gerekir

Merhaba

Teyit aldım baca seti var, 50 cm ilave için 100 TL istediler. Eski kombiyi verirsek montaj ve igdaş formu dahil 400 TL istiyorlar. Her şey dahil 4300 TL. ECA nediyorsunuz alayım mı ?

fiyat normal.bence alın,yalnız sizden bir isteğim var ilanda erp ibaresi var.eca scot acaba erp ye mi geçti yani pompası mı değişti.yeni nesil enerji tasarruflu pompa mı taktılar.ilk versiyonlarında klasik pompa vardı yoksa o ibare yanlış mı.ilanda dikkatimi çekti

|
    |

• Çavuş
    49 Mesaj

Bu konuda bilgim yok ama sorarım. Değiştiyse bu iyi birşey mi ?
    |
    |

Bende farkettim hocam bence ERP takıldı.yeni nesil pompa

|
    |

evet iyi birşey

|
    |

• Teğmen
    157 Mesaj
    quote:

fiyat normal.bence alın,yalnız sizden bir isteğim var ilanda erp ibaresi var.eca scot acaba erp ye mi geçti yani pompası mı değişti.yeni nesil enerji tasarruflu pompa mı taktılar.ilk versiyonlarında klasik pompa vardı yoksa o ibare yanlış mı.ilanda dikkatimi çekti

Abi selamlar,

Ben scot kombiyi 2017 kasımda taktırmıştım bu erp bizde yok heralde 2018 de böyle bir protokol imzalanmış.

Bu erp de ki esas avantaj, ses mi enerji tüketimi mi

Abi birde biz salonu kullanmadığımız için oradaki 2 peteğin (120*40 ve 120*50) vanası kapalı, bu durumun kombiye daha doğrusu pompaya bir zararı var mı?Daha önce kısa süreli serviste çalışan bir mühendis arkadaş peteğin kapalı olması pompaya zarar verir dedi, çalıştığı dönem genelde bundan dolayı sürekli yanan pompaları değiştirdiğini söylüyor. 2005 de falan çalışmış serviste, bu sürede teknoloji de gelişti haliyle. 2 Peteğin kapılı olması gerçekten sıkıntı yaratırmı sizce.

• Kurmay Yarbay
    20955 Mesaj

2 petek kapalıya evdeki diğer petekler açık değil mi açıksa sorun olmaz erp enerji yönetmeliğidir.pompaları değiştiriyorlar senin kombide klasik eski pompadan vardır

|
    |
    tahsin75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
    20955 Mesaj

kombiyi yeni taktıranlar aslında kombinin kapağını açıp pompanın resmini çekebilirler

|
    |
    Bahsedilenler: CaanK , ekostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    75 Mesaj

Evet bende confeo plus var scott olanlar yapabilir.

|
    |

nickiniz bana yabancı gelmedi

|
    |
    ekostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    75 Mesaj

ekostu@mynet.com hocam eski nick.giris yapamadim ugrastim olmadi.sonra ekostu ile devam ediyorum

|
    |

yönetimden yardım alabilirsin olmadı beni referans göster.

|
    |
    ekostu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.