Şimdi Ara

E.C.A. Confeo Plus Kombi (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
958
Cevap
28
Favori
309.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu kombi arızasına giriyor emin olmamakla beraber üçyollu vanadan olabilir ama bence kombi arızaları bölümüne yazarsan daha iyi olur
    hem oda termostatı hemde termostatik vanalar ikisini beraber öneriyorum.kombiye en yakın iyi ısınan birkaç peteğe ve mutfağa kaliteli termostatik vanalar,koridorda(holde) petek varsa koridora veya (oturma odası veya salon kışın hangisi kullanılıyorsa)yaşam odasına oda termostatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 25 Kasım 2017; 10:11:57 >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Peki hangi oda termostatini onerirsiniz.annem kullanacağı icin programli olmasi gerekmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şazenuş kullanıcısına yanıt
    kesinlikle eca honeywell dt90,yaşı büyük yakınlarım kullanıyor aç-kapa,basit,lcd ekranı büyük kaliteli bir ürün bende kullanıyorum
    https://urun.n11.com/termostat/eca-dt90-kablolu-oda-termostati-dt90b1019-yeni-urun-P213592406

Bu mu hocam

https://urun.n11.com/termostat/eca-7006907519-dijital-kablolu-oda-termostati-P199077084

Buda olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 25 Kasım 2017; 21:42:57 >

Termostatik vana sıvı sensörlü olur mu?

Danfoss rac-c sıvı sensörlü olur

Bu mu acaba?

https://urun.n11.com/vanalar/danfoss-kose-termostatik-radyator-vanasi-P79959088

evet
  • Merhaba arkadaşlar,

Confeo plus kombime,modülasyonlu ve programlanabilir oda termostadı takmak istiyorum,öneriniz nedir?Bütçe olarak maksimum 300tl verebilirim.
  • beyler ekranın mavi ışığı neye göre yanıyor ya da yanmıyor, şu an yanmıyor ekrana bakabilmek için balkonun ışığını açıyorum ısıyı ayarlamak için
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Hep yanmasi gerekiyor.

• 1 haftadır yanmayan ışık bugün yine yanmaya başladı, bu kararsızlığın sebebi nedir acaba
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Ariza kardesim😄.kafasina gore takılıyor.garantin varsa cagir servisi.yoksa tamamen bozulmasini bekle

• Kombide sorun yaşayan arkadaşlara ufak bir püf nokta: Cam olan kısımdan alevleri izleyebilirsiniz. Alevde karışma dalgalanma gibi sorunlar varsa büyük ihtimalle kombi bacasının uç kısmındaki siyah başlık tam oturmamıştır veya borunun içinden geçen metal kısım tam oturmamıştır. Bu noktaya dikkat etmek lazım. Bende aynı sorun vardı içini açtığımda boru tam oturmamıştı onu bir kontrol edin derim..
  • Merhaba arkadaşlar bende evimde eca confeo plus kombi kullanıyorum. Kombi çalıştığı sırada sıcak su musluğunu açtığımda kombide ki alev sönüyor ve su ısınmıyor. Neden olabileceğini bilen var mı ?

• Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir kombide bir sorun yaşıyoruz şöyle ki; bu modeli evimize taktıralı 2 yıl olmuştur. Son 3 ayda kombi kendi kendine çalışmaya başladı yani kalorifer modu çalışıyor kalorifer kapalı olmasına rağmen. Kombiyi yaktık şu anda kalorifer düğmesini çevirmemizi beklemeden petekler direkt ısınmaya başladı ve derece her geçen dakika artıyor. Yarın servisi çağıracağız.

Bu konuda bir sorun yaşayan oldu mu acaba?
  • 2010 senesinde bütün binaya 10 tane eca confeo plus kombi aldık,
    benim kombi hariç ufak tefek bakım ve masraf haricindekalan 9 kombi sorunsuz sayılır.
    Benimki son 3 senedir su akıta akıta bütün mobilyalar şişti, yaptırıyorum yaptırıyorum olmuyor.
    verdiğim servis parça bakım işçilik parası 500 ü geçmiştir rahat.
    en son suyu da ısıtmayınca servis çağırdım gene 580 tl sadece parçaya istediler, işçilikle daha çok tutar diyince
    eski kombiyi 200 e servise sattım
    Şimdi 1720 tlye yine confeo plus kombi almaya gidiyorum
  • E.C.A. Confeo Plus 24kw ile Demirdöküm Nitron Plus arasında kaldım

Demirdöküm olanın avantajı kombinin üzerinde haftalık prgram yapma özelliği var .
    Eca nın avantajı 3 yıl garanti

hangi markayı seçmemi tavsiye edersiniz. Bu haftasonuna kadar almam lazım. Bütçe 1800 civarı. Bu paralara alabileceğim en iyi kombiler bu ikis gibi.
  • aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Her 2 modelin Plus olmayanlarını 2 ayrı evde kullanmış biri olarak ben olsam Nitron alırdım. Confeo ısınma kısmında iyi ama kullanma suyu sıcaklığı konusunda sıkıntılı.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.