Şimdi Ara

E-BEBEK MasterPass 150/50 Yeniden (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
17
Favori
18.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ottomanturk06

Sınır varmı arkadaşlar 10 kutu alacağımda ?

Sistem 4 adet üstüne izin vermedi bana,belki farklı nedenlerle 4+4+2 şeklinde olabilir.
  • Paraf kartı kabul etmiyor mu arkadaşlar. Üye olurken aşağıdaki hatayı verdi.

Bankanız tek kullanımlık şifre servisini sağlamadığı için işlem yapamıyoruz. Lütfen başka bankaya ait bir kart ile tekrar deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dincer0626

Premium Care 4 beden tanesi 0,534 kuruşa geliyor pahalı mı arkadaşlar alınır mı.

Migros

PRIMA 4 BEDEN PREMIUM CARE MAXI TEKLİ PAKET 20 ADET 8-14 KG 9,9 TL

Tanesi 0,495 TL
  • muratomeroglu kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim için teşekkürler hocam.
  • antireis A kullanıcısına yanıt
    yok değil. normal olanı.

masterpass ile üyelik telefonunuz aynı olsun. ödeme ekranında masterpass tanımlı kartınızı görürseniz indiriminiz yansımış olur gibi geliyor.

Bu arada ara bilgi olsun. 2. ürüne indirim verirken, fiyatı düşük olanında indirim yapıyor. bu yüzden alabildiğiniz en yüksek paketi 2 adet almanızı tavsiye ederim.
  • Odea bank axexx in ilknalisveriste

100 lira kampanyasi gecerlimi
  • Garanti sanal kartimi kayit yapmiyor son asamada islem basarisiz diyor daha once ekleyip silmistim ondan mi kaynakli acaba
  • CwLk kullanıcısına yanıt
    ben daha önce ekleyip alışveriş yapıp sildiğim kartı tekrar ekleyip tekrar alışveriş yapıp sildim sorun olmuyor
  • aykutali kullanıcısına yanıt
    Ekleyemiyorum karti son bankadan gelen mesaji giriyorum islem basarisiz diyor
  • konu sahibine teşekkürler, geçtik siparişi
  • bebek bezinin birim fiyatında 34 kuruş kar ettim, haber verenden Allah razı olsun
  • bebek bezi 0,35 kuruşa geliyor
  • teşekkurler
  • Odea bank axexx in ilk alisveriste
    100 lira kampanyasi gecerlimi
  • zippocakmak kullanıcısına yanıt
    ilk alışverişiniz ise geçerli olmasını engelleyen bir durum yoktur hocam.
    massterpass ödeme öncesi düşürüyor indirimi ödeme sonrası banka kampanyası ne varsa faydalanabilirsiniz. aralık ayında 150 tl üstünü yine masterpass ile 50 tl indirimli ödedim ödediğim 107 tl world yılbaşı kampanyasından sayıldı.
  • bende bebek bezinde olmadı, aradım sordum, bebek bezinde 2.ye indirim yapıldığı için masterpass da indirim olmuyor dendi, çöp,
  • p4ozgur kullanıcısına yanıt
    hocam hangi bezden almaya çalıştın premium care aylık paketler dahil değil.
    ben dün akşam bez siparişi geçtim birçok arkadaş ta bez siparişi geçtiğini paylaştı buradan.
    kampanya şartlarında değişiklik yatılar mı bilmiyorum deneyeceğim şimdi
  • p4ozgur kullanıcısına yanıt
    2 adet prima 5 126 adet aldim 135 tuttu 50 lira indirim yapti kargo cikti 89 tl odedim bide urunu alirken yumusatici cikiyor onuda eklemostim 2 lira diye 50 dusunce 8 lira oluyor onun fiyati bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: CwLk

2 adet prima 5 126 adet aldim 135 tuttu 50 lira indirim yapti kargo cikti 89 tl odedim bide urunu alirken yumusatici cikiyor onuda eklemostim 2 lira diye 50 dusunce 8 lira oluyor onun fiyati bilginize

150 tl üstüne yapmıyor mu hocam indirimi sizde 135 ten mi düştü :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 beden bez alacaktım, 50tl indirimli hali bile pahalı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.