Şimdi Ara

E-Bebek geleneksel %28 şubat indirimleri Bitti.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
7
Favori
14.381
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bezlerde şuan %28 indirim yazıyor ama gerçek indirim mi bilmiyorum

• realitych R kullanıcısına yanıt

Premium care yenidoğan 70'li paket baktım açık ara internette en ucuzu şu anda.

• Bez fiyatları gerçekten indirimli.

https://www.e-bebek.com/prima-pure-bebek-bezi-2-beden-mini-aylik-firsat-paketi-4-8-kg-108-adet-p-pri-7691/

Bu ürün genelde 169-179 civarında olurdu, 129'a düşmüş.

• premium care 6 numara 93lü bitmiş.. diğerleri var gözüküyor.

• tarabdi T kullanıcısına yanıt
    (Weewell whc660) Benim ödediğim fiyattan 6 lira daha indirimli hale gelmiş şu an. (ödediğim fiyat haricinde ek puanlar çekler vs. de tanımlandı ama ben ödediğim 150 lirayı baz alıyorum)

İnternet sitesinde Weewell whc740 stokta yok ancak cuma günü mağazada görmüştüm, fiyatı şimdi 215 lira olmuş.. Ürünü kullanmadım tabi ama özelliklerine bakınca daha iyi bir model ve son 6 ayın en iyi fiyatı ben 250 liraya kadar almayı düşünüyordum. Acaba mağazaya gidip bunu alsam mı diye kafam karıştı ama daha fazla para harcamış olacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün bezler piyasadaki en uygun fiyata satılıyor şu an..

Keşke 350 gr ve 800 gr toz mamalara da bi indirim yapsalardı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Garantilidir değil mi hocam
  • Bende bebek arabası kovalayacağım. Mamas papas veya inglesina bakıyorum. 5 lira bütçem var bakalim. Farklı onerisi olan varsa açığım

• tarabdi T kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde satılan her elektronik ürün için, üretici firma/marka 2 yıl garanti vermek zorunda, bu bir yasal zorunluluk.

Tabi; Apple, Samsung, Tefal, Vestel, Sinbo, Arzum vs. bin çeşit marka var, bin çeşit garanti var, bin çeşit teknik servis var..
    Weewell'in müşteri memnuniyet, ürünün arkasında duruşu nasıldır hiç bilgim yok. Kimi marka sorun çözer iken kimisi ürünü aldığına pişman edebiliyor.

Garanti her üründe var.. Her markada, her elektronik üründe.. Problem bunu garantiden yararlanmak ne kadar mümkün? Marka ne kadar ürününe güveniyor.

Buhar makinelerinde (marka bazında değil ürün kategorisinde) şubat ayı içinde yine %28 indirim gelecekmiş, bana gelen üründen memnun kalmazsam GG'a iade ederim, başka model alırım, yarın mağazadan ürün almayaacğım, GG'den aldığım kargonun ulaşmasını bekleyeceğim.

• Kargoyu bedava yapmanın bir yolu var mı?ü

• Teşekkürler. İşime yarayacak şeyler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Bez fiyatları gerçekten indirimli.

https://www.e-bebek.com/prima-pure-bebek-bezi-2-beden-mini-aylik-firsat-paketi-4-8-kg-108-adet-p-pri-7691/

Bu ürün genelde 169-179 civarında olurdu, 129'a düşmüş.

hepsiburadada 120lisi 140tl. bu başka bir versiyon mu pek anlamıyorum

https://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-2-beden-numara-60-x-2-120-adet-bebek-bezi-p-HBV00000TKPAV

• Teşekkürler takipte kalalım.

• İndirimli fiyatlar indirimsiz gib sleepy beze devam. Çok memnunuz 👍😎
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Bu farklı evet, Premium Care.

Benim attığım linkteki Pure olan modeldi.

Premium Care de iyidir ama bizim ufaklıkta pişik yaptı denediğimizde, o yüzde pahalı da olsa Pure ile devam ediyoruz.
  • jahnny J kullanıcısına yanıt

Merhaba, bizim bebek henüz doğmadı ama pure protection fiyatı düştüğü icin almaya karar verdim şimdiden, 1 numaradan ortalama kaç paket almak gerekir? ( paket 140li) 2 numaraya hemen geçiliyor mu ondan da almak gerekir mi

şimdiden?

• sinancan89 S kullanıcısına yanıt
    Pure için 1 numara 2-5 kg aralığında kullanılıyor.

Biz 4.5 kg'a kadar 1 kullandık. O da 35 gün sürdü yaklaşık.

Günde 8-9 bez değiştirdiğimizde oldu, 15 de. Bence şimdi aylık paketi alın, bebeğin doğum ağırlığı, bez değiştirme sıklığınıza göre daha sonra diğer indirimleri kovalayın.

Ya da 2 numaranın aylık paketini de alın, nasıl olsa geçiş yapacak. Eldekiler bittiğinde bakarsınız 2 numara denk gelmeye başlar, devam edersiniz.

Amazon sık sık paketi 40 lira civarına satıyor zaten.
  • Dünyanın en b.ktan sitesiymiş bu bebek siteleri. Dün joker bugün de buna giriş yapabilene helal olsun. Eksik kalsın indirimi.
  • E bebekten joie marka bebek arabasi aldım belli bir süre sonra ön tekerleği kırıldı yedek parçasını almak istediğimde temin edemediler bir türlü. Ürünün tekerlekleri hala üretimde olmasına rağmen. Özellikle sadece e bebekin getirttiği ürünleri almanızı pek tavsiye etmiyorum parça tedariği konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz
  • Prima Bebek Bezi Premium Care, 1 Beden, 70 Adet, Yenidoğan Jumbo Pake

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0855K179T/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Valla E bebek maşallah %28 indirimle kargo dahil amazondan pahalı. 175TL üstü kargo ücretsiz ne abi Allah aşkına. Amazon'dan aldım geçtim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.