Şimdi Ara

E 6300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar elimde e 6300 işlemci var ilk overclock denememde 300x6:1800 çalıştırdım.İşlemci 58 derecede kaldı.Stock fanı değiştirdikten sonra en fazla kaç görebilirim.Bide çarpı değeri değiştirmem gerekirmi?Saygılar.

• c0k pardon o islemci 1.86 degilmi zaten:S bende 266*7 default ayarı olarak...ben 358*7 kullanıyorm 1.325 voltaj ile....2.56 gbi bi rakama tekabul ediyor sıcaklık bosta 47 51 arası yüktede taş catlasın 60 61 ancak daha fazla arttırmaya calstgmda ram voltajlamayı bilmedigim icin korktgm icn voltaj yapmıyorm timing ayarlayamıyorm ramlerin ondan dolayı ekran gelmyo bende bu ayarlarda kullanıyorm aslında yeterli ve memnnum...
  • biosta benim 266*6 gözüküyor hayret....
  • hakaten hayret buna bi acıklama getirsin arkadaslr
  • Default ayarı olarak 266*6 gözteriyor 266*7 yaptığım zamanda 62 dereceye yaklaşıyor.Sorun ramlardan kaynaklanıyor galıba bitane ram 1gb bitanesi 512 mb.
  • bende ramlarimi degstrmistim ancak degistrmeden öncede 266*7 ydi işlemciniz 1.86 degilmi nasıl 266*6 olur anlayamadımÇS
  • 450*7=

3,06 rahat görebiledeğin c2d nun en iyi oc olan işlemcilerinden biridir yıllardır kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 17 Ekim 2009; 23:00:41 >
  • bi yardımcı olsanda bizd cıkabilsek hani :S:S?canercingoz@hotmail.com ekleyebilirmisin hemde burdan ufak bi acıklama yapsan bizde arkadasda bilgilense
  • aynı işlemciyi bende 2 yıla yakın oldu kullanıyorum. anakartına bağlı olarak ve tabikide ramlerinede bağlı olarak 450x7=3.15 ghz +0.5v vererek yani toplamda 1.35v ile ramlerinde bu arada 2 çarpanıyla 900mhz olacak şekilde kullanabilirsin. ben suan 3.26ghz de 7x24 kullanıyorum. cpu sıcaklığımda boşta 40 derecelerde oluyor. ama senin cpu fanın stok fan ise bu değer daha yüksek olur. dediğim gibi 3.15 cok rahat görmeni sağlar bu işlemci
  • canercingoz@hotmail.com beni bi eklede şu ram carpanları hakknda yardm et yaw bende 3 te fln kullanmak istiyorm ama olmuyo 2.50 den sonra acılmyo pc
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.