Şimdi Ara

E 200 Mercedes Nasıldır (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
128.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün 87 model 200 E'mi sattım? ne yalan söyliyim satarken iyiydi ama akşam biraz üzüldüm.
    Arabayla duygusal bağ kurduk herhalde. az kahrımızı çekmedi :( Sunroof, hidrolik direksiyon, elektrikli perde, arka cam buz çözücü, elektrikli başlık,
    yan ayna elektrikli vb. pazarlık falan 11.600'e bıraktım.
    96 elegance düşünüyorum inşallah hayırlısı olur, tanıdığınız bildiğiniz varsa yazın (mümkünse izmir ve civarı) max 26000 bütçem var
    (özellik olarak deri koltuk, oto. vites, sunroof, dijital klima, olmazsa olmazlarım). tşk.

Birde bu forumlarda mercedes alınır mı diyenlere kıl oluyorum, yahu bu adam bu arabayı yaparken bugünün fiyatıyla 120.000 euro'ya yapıyor.
    örnek olarak toyota 0 modeli 40.000 TL civarı, 120.000 EURO NERE 40.000 TL NİRE :) HA YAŞ MAŞ DEMEYİN 10 TANE TOYOTAYI CEBİNDEN ÇIKARIR.
    (Görünüm konfor motor sağlamlığı satarken değer yitirmemesi prestij) daha ne diim mercedes almayın çünkü herkes cesaretli olamaz :)
    almayın almayın :)

• Mercedes 190 ile E 200 arasında kararsızım... Bu konuda beni aydınlatacak arkadaşlara ihtiyacım var...

İki modelin de artıları eksileri nelerdir, bir de dizel veya benzinli/lpg konusunda hangisini tercih etmeliyim, mercedes motoru bildğim kadarıyla dayanıklı ve uzun ömürlü oluyor...

Şimdiden teşekkürler.
  • kardeş bende senin gibi kararsız kalmıştım 190 mı 200 mü diye,
    sonra amcam 200 al dedi. bana ilk baş büyük geldi ama iyiki almışım, şimdi gözüme küçük geliyor. :)
    190'ların piyasası 200 lere göre biraz düşüktür.
    dizel için düşüncem kesinlikle alma derim, motor çekişten düşmesin diye dizel motorlar büyük oluyor fazla motorin gider.
    hele hele kesinlikle e 200 dizel alma beygiri düşük tırmalarsın.
    200 e mi sattım 87 model lpg liydi, şuan 1996-97-98 almayı düşünüyorum lpg iyi gidiyor sıralı sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Mercedes 190 ile E 200 arasında kararsızım... Bu konuda beni aydınlatacak arkadaşlara ihtiyacım var...

İki modelin de artıları eksileri nelerdir, bir de dizel veya benzinli/lpg konusunda hangisini tercih etmeliyim, mercedes motoru bildğim kadarıyla dayanıklı ve uzun ömürlü oluyor...

Şimdiden teşekkürler.

Eğer özel bi araç düşünürsen orijinal amg mi satıyorum.fiyatı konuşuruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bu-modelde-bu-orjinallik-ve-temizlikte-ikincisini-isterseniz-yok-62218276/detay/

• hatasız 260bındedır full özellikli bir arabadır
    deri koltuk
    sunrof
    tartarini lpg
    abs
    asr
    esp

ilan detayları link :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz-e200-full-65351122/detay/
  • hatasız 260bındedır full özellikli bir arabadır
    deri koltuk
    sunrof
    tartarini lpg
    abs
    asr
    esp

ilan detayları link :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz-e200-full-65351122/detay/
  • Hastası çok valla...Ben de almak istiyorum ama nerde o cesaret..

http://hangiaraba.org/dusuk-model-mercedes-alinir-mi/
  • Arkadaşlar bu mersedeslerin altı alçak mı? ben köy yollarında falan. Fabia ile altını yere vurma gibi sorunlar yaşadım. O yüzden altı alçak olursa rahat kullanamam diye düşünüyorum. Altı yüksek olanı var mı mesela c serisi. Hatta altı yüksek diye duster almayı bile düşünüyorum. Mesela skoda fabia gibi arabalardan alçakmıdır yüksek midir.
    Ben de 96 98 falan düşünüyorum c 180 ve 200 ile e200 arasında ne gibi farklılıklar var.
    Bir de otomatik mi manuel mi? Aralarındaki yakıt farkı ne kadardır?
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkarataseng

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün 87 model 200 E'mi sattım? ne yalan söyliyim satarken iyiydi ama akşam biraz üzüldüm.
    Arabayla duygusal bağ kurduk herhalde. az kahrımızı çekmedi :( Sunroof, hidrolik direksiyon, elektrikli perde, arka cam buz çözücü, elektrikli başlık,
    yan ayna elektrikli vb. pazarlık falan 11.600'e bıraktım.
    96 elegance düşünüyorum inşallah hayırlısı olur, tanıdığınız bildiğiniz varsa yazın (mümkünse izmir ve civarı) max 26000 bütçem var
    (özellik olarak deri koltuk, oto. vites, sunroof, dijital klima, olmazsa olmazlarım). tşk.

Birde bu forumlarda mercedes alınır mı diyenlere kıl oluyorum, yahu bu adam bu arabayı yaparken bugünün fiyatıyla 120.000 euro'ya yapıyor.
    örnek olarak toyota 0 modeli 40.000 TL civarı, 120.000 EURO NERE 40.000 TL NİRE :) HA YAŞ MAŞ DEMEYİN 10 TANE TOYOTAYI CEBİNDEN ÇIKARIR.
    (Görünüm konfor motor sağlamlığı satarken değer yitirmemesi prestij) daha ne diim mercedes almayın çünkü herkes cesaretli olamaz :)
    almayın almayın :)

Gerçi mesaj yazılalı baya bi zaman olmuş ama ben yeni gördüm:)
    Eğer almadıysan aracımı satıyorum aşırı temiz (o nasıl oluyorsa ) 97 model otomatik e1 lorinser yapılı vs vs

• hocam link verebilirmisin?
  • arkadaşlar ben sitede haliyle yeniyim yorumları eskiden yeniye baya bi inceledim bu konuta _the_ arkadaşım baya bi tecrübeli heralde mercedesi kullanım konusunda yorumları mercedes alacaklara güven veriyor uzun zamandır e200 class almayı düşünüyorum ancak sonuçta 18-20 yaş arası araba bir demir yorgunluğu haliyle vardır bu arabaların temizini bulmak gerçekten çok zor, Ben ANKARA ' da çok kullanımını gördüm ama Ankara piyasası bu talep karşısında diğer yerlere göre yüksek her zaman 18 -20 yaşında bu arabayı halen kullanan arkadaşlar halen sorunsuz binebiliyormu aydınlatan olursa sevinirim teşekkürler
  • Geçen hafta Bulgaristan'dan gelen bir arkadaşımın 94 model e200'ünü uzun bir süre kullanma fırsatım oldu. Araç 550 bin km ve manuel vitesti, söylediği kadarıyla motor henüz rektefiye edilmemiş. Şu an kullandığım araç eski kasa Fiat punto, e 200 boyut olarak bana büyük görünmesine rağmen, kullanırken büyüklük hissi hiç hissetmedim, görüş mükemmele yakın, sadece geri giderken sorun yaşadım, hatchback araç kullanan birisi için normal. Bozuk ve parke yollarda araçtan çıt ses gelmiyor, asfalttaki bozuk yerlere özellikle girmeme rağmen sanki yolu ütülüyor. Sessizlik konusunda inanılmaz başarılı, yeni araçlara taş çıkartır, 140-150km süratlerde sanki 50-60km hızla gidiyormuş gibi, bu beni biraz korkuttu açıkçası anlamadan sürat yapıyorsunuz :) Motorun çekişi çok süper değil ama çok homojen, benim gibi aşırı çekiş güç meraklısı olmayan sürücüler için gayet yeterli. Kendi kendime düşündüm, yaklaşık 18 senedir araç kullanıyorum, ya da kullandığımı sanmışım. :) Eksik yönleri var mı? Tabiki var benim gibi dizel araç kullanan birisi için yakıt tüketimi çok yüksek, ama benzin fiyatının 4 liraları aştığı ülkemizde böyle düşünmek gayet doğal. :) Lpg belki çözüm olabilir. Sonuç olarak; evet 18 yıllık bir araç, insan ister istemez acaba diye kendine soruyor. Ama yaş konusunda önyargılarınızı tamamen değiştirecek bir otomobil, bence mantıklı bir şekide kullanıp, bakımları düzgün bir şekilde yapıldığı sürece onun için zamanın hiçbir önemi yok.

• Arkadaşlar düşünen olursa 95 Model 124 kasa Mercedes E200'ümü satıyorum, incelemek isterseniz:

http://forum.donanimhaber.com/m_57982068/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57982068
  • arkadaşlar başka uygun başlık bulamadım buraya yazmak istedim elimde 95 model sıfır gibi tertemiz c200 modeli var. elegance, koyu yeşil. 95.000km'de ve hiç tamir ve hasar görmedi. piyasa fiyatı ne kadardır? teşekkür ederim
  • Transporter satıldı e200 alıyoruz. 15 Bin bütçeyle e200 düşünüyoruz. Alırken nelere dikkat edelim.
  • Arkadasimda var satiyor 200 E eski kasalarindan pek anlamam ama 93 Model sanirim ilgilenen olur ise Pm atabilir sorulariniza gore arar detaylarini ogrenirim, buraya yazarim.

2 gun once bindim. LPG'li, sunroof mevcut. Renk siyah. Tabi aracin bakimlari nedir, temizmidir orasini bilemem. 20 bin istemekteler.

Saygilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun1077

Transporter satıldı e200 alıyoruz. 15 Bin bütçeyle e200 düşünüyoruz. Alırken nelere dikkat edelim.

15 000 lık 200e ler elde patlıyo artık. cunku motor eskı tıp karburatorlu dedıklerınde. oysakı uste 5000 tl daha eklenebılıyorsa 94 model kedıgoz motoru yesıl motor mercedesler bınılmeye doyulmaz ve pıyasa da en hızlı gıden cınstendır.
    soylekı arkadasımın babası 14 e 92 modelı zor sattı ancak merso alıcıları21 25 arası temız 94 - 95 e200 ler paraya acımadan alıyorlar.satarken de edıyor cunku.
    kaportaya mercedes de cok takılmamalı soylekı mersoları cogu eskı makam aracı oldugu ıcın hepsı belaltı boyalıdır. onemlı olan degısen olmasın. on panel kılıçlar dedıgımız bolge temız olsun.
    ayrıca alacagınız aracta klıma aranmalıdır. sunroofsuz mercedes olmaz zaten.sonroofsuzsa gırmeyın.motoru bılene gosterın almadan once surunce arka atmasından bellı eder zaten.
    gersı de hıkaye...

• Arkadaşlar ilandaki araba alınır mı? Arabayı görmedim ama telefonda sorduğum kadarıyla koltuk manuel, elektrik değil, klima manuel, kazası yok, arka koltukta başlık yok, deri kılıfı sonradan 1750 TL ye taktırmış.
    Bu kasalar hoşuma gidiyor. Sizce alınır mı?

http://www.sahibinden.c...i-fuul-137242791/detay/

Yardımlarınızı rica ederim.
    Saygılarımla,
  • Mrb.Yardımcı olursanız çook sevinirim..Mercedesim yurtdışı gelişli.2000 trafige çıkışlı.200 E full otomatik e2 paketli 92 model.YANİ MERCEDES AŞIGIYIM...SORUNUM ŞU.kimse çozemedi.patlama yı duymuşsunuz dur.Lpg BRC.NE YAPMALIYIM...LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİDSİNİZ.Küçük bir hortum çıkyor.yolun ortasnda kalıyorum defalarca.yinede vazgecmeyecedim Mercedesten....YARDIM ACİL.Teşekkurler ANTALYA dan.
  • Arkadaşlar 210 kasalarda kullanılan e200 motor kodu nedir?
    W124 lerle kıyaslamasını yapabilirmisiniz?
    210 kasaların toku düşük dediler 124 ten şaşma dediler tereddütte kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.