Şimdi Ara

Dyson sphere program Türkçe yama'nın %90'nı tamamlandı %10'luk kısmını tamamlayacak var mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kalan kısımları tamamladım fakat indirip kuramadım

edit: steamde nasıl kurulacağına dair oyunun rehberlerinde bir rehber yayınladım, şuanda güvenlik kontrolünde. Aktifleştirildiği zaman görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahatkafasii -- 29 Nisan 2023; 0:26:18 >
  • rahatkafasii R kullanıcısına yanıt

Hocam rehberin ismini Dyson Sphere Program Türkçe Çeviri Yama şeklinde değiştirirsen Google aramasında daha kolay bulunabilir:

Dyson sphere program Türkçe yama'nın %90'nı tamamlandı %10'luk kısmını tamamlayacak var mı?
    Dyson sphere program Türkçe yama'nın %90'nı tamamlandı %10'luk kısmını tamamlayacak var mı?steamcommunity.com
    Steam Community :: Guide :: Türkçe Çeviri
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2968478110

Google drive linkindeki herşeyi indiriyoruz ve ...\Steam\steamapps\common\Dyson Sphere Program içine yapıştırıyoruz. Oyunu açıyoruz -> settings -> miscellaneous -> language -> Turkce yapıyoruz ve Apply diyoruz.

Böylece oyun Türkçe oldu:

Dyson sphere program Türkçe yama'nın %90'nı tamamlandı %10'luk kısmını tamamlayacak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Temmuz 2023; 21:35:47 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.