Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.700
Cevap
212
Favori
965.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @bozkurt71
    Bozulan elektirik süpürgemiz sulu sistem arnica bora 4000 di. Eşim temizlemekten bıktığından tekrar sulu süpürge istemedi. Hantal olmasın pratik olmasını istiyorduk. Bugün biraz fiyat araştırması yapınca gittigidiyorda Dyson DC52 Allergy Musclehead 1699 TL ye buldum. Bonus kampanyasının son günü olmasından dolayı nettede en iyi fiyat olduğundan satın aldım.
    Bana 1699-100(bonus)-46 (avantajix) 1553 TL ye geldi. İnşaallah pişman olmam.
    İlginize çok teşekkür ederim

• serrikoc S kullanıcısına yanıt
    Güle güle Kullanın.
  • teşekkürler
  • İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. DYSON DC52 ANİMAL COMPLETE HAKMAN GARANTİLİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA NEREDEN ALMALIYIM? ÇEVREMDEKİ TEKNOSA, MEDİA MARKT... GİBİ TEKNO MARKETLERDEN Mİ YOKSA HAKMANINI KENDİ İNTERNET SİTESİNDEN Mİ? HANGİSİNDE ÜRÜNDE PROBLEM ÇIKARSA DEĞİŞİM KOLAY OLUR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewe

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. DYSON DC52 ANİMAL COMPLETE HAKMAN GARANTİLİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA NEREDEN ALMALIYIM? ÇEVREMDEKİ TEKNOSA, MEDİA MARKT... GİBİ TEKNO MARKETLERDEN Mİ YOKSA HAKMANINI KENDİ İNTERNET SİTESİNDEN Mİ? HANGİSİNDE ÜRÜNDE PROBLEM ÇIKARSA DEĞİŞİM KOLAY OLUR?

Önemli olan cihazı Hakman garantili almaktır. Bende DC52 Animal Complete'i hepsiburada'dan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAĞOLUN CEVAP İÇİN.
  • Orijinalden alıntı: hammurabi_2000
    pm
  • Arkadaşlar herkese merhabalar.

Akıllı süpürge robotlar, dikey süpürge, şarjlı süpürge ve buharlı pasbas gibi konularla ilgili ikinci süpürge yazımda bilgilenmek isteyenler için linkte.

http://esyatavsiyeleri.com/akilli-robot-supurge-dikey-sarjli-el-supurgesi-buharli-temizleyici/
  • Siklonlarin oldugu kismi nasil açiyoruz acaba benim makinaninda cekim gucu dustu gibi yardimci olursaniz sevinirim tşk

• Dasın dc30 veya dc34 adlı 2 model var ( el süpürgesi )
    Bu 2 model arasında belirgin farkları bilen var mı acaba aranıza?
    Dc30 daha uygun.umarım kullananınız vardır lakin kısa süre içinde alacağım.İstanbul bilişimde 500 tl civarı diğeri ise 800 gibi bir rakam.yani fark epey yüksek.teknoloji olarak fiyatı kadar bir fark yoksa dc30 alacağım
    Fikirleriniz almamda önemli rol üstlenecek
    Teşekkürler.kalın sağlıcakla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DC 62 şarjlı aldım.Tavsiye eder,m süper temizliyor günlük kullanım için aldım.Ayrıca büyügündende almayı düşünüyorm dik kullanılanlar nasıl tavsiye edermisiniz.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrikoc

@bozkurt71
    Bozulan elektirik süpürgemiz sulu sistem arnica bora 4000 di. Eşim temizlemekten bıktığından tekrar sulu süpürge istemedi. Hantal olmasın pratik olmasını istiyorduk. Bugün biraz fiyat araştırması yapınca gittigidiyorda Dyson DC52 Allergy Musclehead 1699 TL ye buldum. Bonus kampanyasının son günü olmasından dolayı nettede en iyi fiyat olduğundan satın aldım.
    Bana 1699-100(bonus)-46 (avantajix) 1553 TL ye geldi. İnşaallah pişman olmam.
    İlginize çok teşekkür ederim

İyi günler aynı üründen bende almaya karar verdim. Acaba siz ürünü bu fiyata nerden aldınız acaba 5 yıl garantilimidir?

• htn H kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordan burdan_al mağazasından almıştım. Ama şu an o fiyata yok ara sıra bakarsanız o fiyatlara yakalayabilirsiniz Süpürge 5 yıl hakman garantili ,hakmandan sordum ayrıca garanti formunu doldurup kayıt yaptırdım.
  • Fonksiyonel birşey miş aslında banada lazım böyle bir cihaz.
  • Selamlar,
    iki gün önce Dyson Dc62 animal pro aldım. Başarılı idi fakat ne zaman ki eve gelip de duvara montaj yaptım ve ilk kez şarja taktım, cihaz sapitti. Artık tetige ne kadar basarsam basayim düzenli frekansla sn de bir dura dura çalışıyor. Bir türlü çare bulamadım. full şarj var. Media Mrkt den aldım. hakmana hemen mail attım bekliyorum. sonucu paylaşırım.

• Arkadaşlar,

Şarjlı bi Dyson modelinin pili bir süre sonra malum değiştirilmesi gerekir, bu durumu yaşayan,
    fiyat alan oldu mu? Ben memnun oldugum yaklaşık 400 TL'lik Electrolux Ergorapido'nun pilini
    değiştirmek için sordugumda 150 küsür TL fiyat çekince anladım ki şarjlı süpürge alırken pil
    değişimini de sorgulamak gerek,

Dyson'ın şarjlı modellerinde pil değişimi nasıl olluyor ve fiyat konusunda bilgisi olan var mı?

Edit: Aşağıdaki videodan gördüm, pil değişimi çok çok kolay. Piller de ebay'de 35-40 USD
    arasınde değişyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 28 Temmuz 2014; 8:37:25 >

• Tanıtım yapan hatun kafayı sıyırmış yalnız Dyson'un pili aksesuar gibi çok kolay çıkarılabiliyor. Duvara sabitleme şansınız yoksa pili çıkarıp dışarıda da şarj etmek mümkün. Müsait zamanımda pil maliyetini sorayım ben de.
  • Bu gün dc62 aldım. çok iyi emiş gücü var baya başarılı, beklediğimden çok daha iyi çıktı. Şarjlı süpürge ne kadar iyi olabilirki diyen,denesin.

• 1 seneye yakindir animal dc37 modelini kullaniyoruz evimizde evcil hayvanizimiz var evimizdede hayliyle cok tuy oluyor supurgemizden cok memnunuz halidaki tuyleri koltuktaki tuyleri cok basarili bir sekilde aliyor. Makinayi temizleyeceginizde balkon yada kapinin onunde temizlemenizi tavsiye ederim tozlar pislikler etrafa sacilabiliyor. Supurge kullandigimiz diger supurgelere gore sessiz ama baska insanlar ayni yorumu yapmayabiliyor. Gucu dolasiyla isinmasida var ama bu performansini etkilemiyor. Alacaklara tavsiye ederim gonul rahatligiyla kullanabilirler.

• Forumda ve konuda arattım fakat birşey bulamadım.

DC12 sahibiyim, hiç temizlemedim aldığımdan beri, 2 sene olmuştur. İnternette de birşey bulamadım, var mı kullanan?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.