Şimdi Ara

Dying Light Türkçe Yama Projesi (1.1 ÇIKTI!) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
25
Favori
78.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerinize sağlık bir oyun daha türkçeleşti :)
  • v1.1'de koruma görevleri hariç hemen hemen her şey çevrildi. Eğer ana veya yan görevlerde çevrilmeyen kısım görürseniz, şurada imla hatası var, şu çeviri pek olmamış, şöyle olsa daha iyi olurmuş dediğiniz yerler varsa, mümkünse ekran görüntüsünü alıp bana gönderin.
  • deus ex mankind divided için çeviri sözü alabilirmiyiz burada
  • çok teşekkürler gabriel sayende adam gibi anlayarak bi oyun oynuyoruz.

sormak istediğim bir şey var. güncelleme olacakmı daha bu yamaya yoksa böylemi kalacak. hoş çok problem değil ancak merak işte
  • Emeği geçen herkese teşekkürler arkadaşlar.Yamayı kurdum bir süredir oynuyorum bazı kısımlar eksik kalmış ama rahatsız edici değil.Tekrardan teşekkürler...
  • Dying Light'i kurmanın vakti geldi:) Çeviride emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_karabiber

Emeği geçen herkese teşekkürler arkadaşlar.Yamayı kurdum bir süredir oynuyorum bazı kısımlar eksik kalmış ama rahatsız edici değil.Tekrardan teşekkürler...

Henüz final sürüm (v2) çıkmadı ondandır. Ben onu bekliyorum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vol2 bekliyoruz=)
  • oynamak için tr yamayı bekleyenlerdendim. oyunda oyunmuş he çok leziz. yan görevler bile oldukça keyifli
  • Merhaba Abilerim,kardeşlerim oyunum v1,2 olması lazım yamayı indirip kurduğumda the game cannot start because your game data appear to be corrupted hatası alıyorum çözümünü bilen yazabilir mi ? şimdiden teşekkürler
  • Harika bir çeviri, büyük bir emek, sonsuz teşekkürler. Dün 2 saat kadar Türkçe oynadım, harika oldu.. çok ama çok teşekkür ederim.. emeklerinizin karşılığı kuru teşekkürümü kabul edersiniz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanela

Merhaba Abilerim,kardeşlerim oyunum v1,2 olması lazım yamayı indirip kurduğumda the game cannot start because your game data appear to be corrupted hatası alıyorum çözümünü bilen yazabilir mi ? şimdiden teşekkürler

Yama 1.4 ve üzeri güncel sürümlerde çalışıyor. Oyunu güncelleyp tekrar yamayı atın çalışacaktır.
  • Arkadaşlar niye başka bir sürüm bekliyorsunuz ki. Kalan kısımların fazla olduğunu zannetmiyorum, dediğim gibi ekran görüntüsü alıp bildirirseniz ya da hiç olmadı cümle şöyle başlıyordu deyip haber verseniz bile düzeltirim.
    Açıkçası oyunu baştan sona oynayıp denetleme gibi bir olasılığım yok. Sizin yardımınızı bekliyorum bu konuda.
    Bozak konusuna gelince, başta olumlu bakmıştım ancak dediğim gibi bunun için vaktim değil. Ki gördüğüm kadarıyla senaryo yok, mücadeleye dayalı olmuş.
  • Gabriel kardeş bence senin uğraşın yeterli,ki benim izlenimlerim bozak horde paketi görev odaklı dlc paket.DLC paketi çevirmek lükse kaçar ve dlc her kesime hitap etmez.Ana oyuna çeviri yapmışsın bu görevi tamamladın anlamına geliyor,dlc talepleri 2. tabak yemek istemek gibi,senin zamanına kalmış.
  • Bazı DLC paketleri vardır ki oyunun devamı hatta sonu niteliğinde çıkar hikaye bakımından DLC'lerin de çeviriye dahil edilmesi gerektiğini düşünmekteyim.
  • zamanınız varsa dlc leri de çevirmeniz çok güzel olacaktır... her şey için çok teşekkürler...
  • arkadaşlar zombi ol moduna girince biraz ilerleyin hemen oyun kapanıyor sizdede oluyormu ?
  • Oyuna The Following diye yeni bir hikaye tabanlı dlc gelecekmiş onu da çevirmeyi düşünür müsün acaba?
  • Elinize emeginize sağlik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi denedim bi error verdi girmedi oyuna yedek almıştım tkrr yükledm ama türkçe yama istiyorum nasıl olucak
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.