Şimdi Ara

DVR Bağlantı Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar, Dvr bir kameram var şirkette. 1453,1980,80 portlarını açtım.Uzaktan bağlanabiliyorum.Ağ üzerindende bağlanabiliyorum.Benim sıkıntım uzaktan mobil olarak bağlanıldıktan bi süre sonra bağlantı gidiyor, ve bırakın internetten bağlanmayı, ağ üzerinden ip yi yazarak bile bağlanamıyorum.Bunun çözümünü bilen varmı ? Bu arada modemi kapatıp açınca yayın geri gelior.Hem ağ üzerinden, hem net üzerinden.Şimdiden teşekkürler

• İnternet ile alakalı bir sorun gibi görünüyor modemi değişme şansın var ise dene derim
  • modemi değiştim.hatta kamera için yeni ikinci bir internet te bağlattım.Ama hala aynı sorunu alıyorum :/
  • konu güncel ----
  • leamer L kullanıcısına yanıt
    modemi değiştirdiğin halde sorun tekrarlıyorsa dvr cihazı ile ilgili sanki. ağdan'da giremiyor olman bunun göstergesi gibi, cihazın lan portu gecici olarak devre dışı kalıyor. dvr cihazında firewall gibi bir ayar varsa devredışı bırakmayı dene.
  • DVR kamera sistemleri tam bir bas belasi. Urunler cin mali olunca ozellikle isler daha cok karisiyor. evimde kullandigim kamerada sorunum yok. Cloud uzerinden baglanma oldugu icin sorunsuz baglaniyorum telefonla. Fakat arkadasimin otogalerisine kurdugum kamera sistemi, telefon uygulama guncellemesi olduktan sonra baglanti sadece local oluyor. Sorunu kurcaladigimda DDNS ile alakali bir hata aldim. cozum olarak ise, cihazi fabrika ayarlarina geri getirdim, duzeldi.
  • kayıt cihazının yetkilileri ile görüş teknik serviste kontrolleri sağlansın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.