DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DVD-RW Bilgisayarda Gözükmüyor
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> DVD-RW Bilgisayarda Gözükmüyor
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      35 Mesaj
      19 Eylül 2009 21:49:07
      Optiarc DVD RW AD-7561S model dvd rw'a sahibim. Dvd rw bilgisayarda gözükmüyor. Driver ı yüklemeyi denedim ama internette bulamadım driver ını. En kolay yoldan nasıl halledebilirim?

• Yarbay
      2000 Mesaj
      19 Eylül 2009 21:51:01
      Sanırım sata Dvd bu. Kasayı açıp sata data ve power kablolarını kontrol edin. Sata kabloları çok çabuk gevşeyebiliyor yada yerinden çıkabiliyorlar.

Mezardakilerin pisman olduklari seyler için, dünyadakiler birbirlerini yiyorlar!..
    • Yarbay
      2926 Mesaj
      19 Eylül 2009 21:54:01
      quote:

Orijinalden alıntı: Novaroma

Optiarc DVD RW AD-7561S model dvd rw'a sahibim. Dvd rw bilgisayarda gözükmüyor. Driver ı yüklemeyi denedim ama internette bulamadım driver ını. En kolay yoldan nasıl halledebilirim?

Driver kurmanıza gerek yok.Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet'i seçin.Disk yönetimini seçip Dvd sürücünüzü görüyormu kontrol edin.Görünmüyorsa @arescom arkadaşın anlattığını yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinkcrow7 -- 19 Eylül 2009; 21:53:54 >

• Onbaşı
      35 Mesaj
      19 Eylül 2009 23:21:15
      Yalnız masaüstü değil, dizüstü bilgisayar...

• Er
      3 Mesaj
      22 Ekim 2009 21:14:18
      bende hp dv6-1235et modeli var bendede gözükmüyor.sanırım güncelleme sonunda gitti.siz sorunu çözebildinizmi?

• Teğmen
      165 Mesaj
      31 Mart 2011 18:15:00

quote:

Orijinalden alıntı: hunter71

bende hp dv6-1235et modeli var bendede gözükmüyor.sanırım güncelleme sonunda gitti.siz sorunu çözebildinizmi?

aynı cihaz bendede var okumada sıkıntı yok ama hiç bişey yazamıyorum başlıyor hızlanıyor bilgisayar sürücüde çalışıyor %0 da duruyor sonra disk hatası diyor denemedigim disk kalmadı

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.