Şimdi Ara

DVD KAMERA MOVİE MAKER AKTARMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben geçenlerde mini dvd ye parçalar halinde kamerayı kapata kapata veya pause yapa yapa 46 tane 6-7 sn lik video çektim şimdi mini dvd yi bilgisayara taktım bunu movie makerde(veya başka bi programda) düzenlemek istiyorum ama direk dvd olarak açılıyor. dvdnin içine girince de VİDEO_TS gibi dosya isimileriyle karşılarşıyorum KISACASI BEN BUNLARI BİR VİDEO DÜZENLEME PROGRAMINDA NASIL AÇACAĞIM

LÜTFEN YARDIM EDİN EKİME KADAR VİDEOUNUN HAZIR OLMASI LAZIM

ARKADAŞLAR KAMERA minidv mi yoksa dvd mi bilmiyorum ama

http://www.enucuzkaca.com/urunler/maxell-2x-mini-dvd-r-camcorder-30-minute-tekli-kutu.jpg

BUNLARA KAYIT YAPIYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameless17 -- 20 Eylül 2011; 16:44:29 >

• arkadaşlar sorunu hallettim video .bov formatındaydı avi formatına çevirdim ama bu sefer de ses yok onu nasıl halledecegim?
  • En mantıklısı kameranın kendi CD sinden driverları vs. yükleyip videoları bilgisayarınıza alıp yine kameranın CD sinden çıkan editing programını kullanarak işinizi halletmektir.. En temiz yöntem budur, başka programlarla convertlerle uğraşırsanız boşa zaman kaybedersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaluga -- 20 Eylül 2011; 19:11:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.