Şimdi Ara

dvd den klip cikarmak icin yardim lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> dvd den klip cikarmak icin yardim lazim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    746 Mesaj
    arkadaslar dvd ye yazilmis yaklasik 5 bolumden olusan bir dugun filmi var ama bunun icinden istedigim parcayi nasil harddiske copyalarim(mesela dvd nin tam ortasinda begendigim bir kizin dans etme sahnesini copyalayip kendim icin bir klip yapmak ) bunun icin bir program varmi? ben dvd fab kullanmaya calistim olmadi. cunku dvdfab dvd video ortami yaratiyor.

|
    |
    eğer kullanmasını biliyorsan ULEAD VIDEO STUDIO dan başkası yaramaz bu konuda

quote:

Orjinalden alıntı: BABA ADAM

arkadaslar dvd ye yazilmis yaklasik 5 bolumden olusan bir dugun filmi var ama bunun icinden istedigim parcayi nasil harddiske copyalarim(mesela dvd nin tam ortasinda begendigim bir kizin dans etme sahnesini copyalayip kendim icin bir klip yapmak ) bunun icin bir program varmi? ben dvd fab kullanmaya calistim olmadi. cunku dvdfab dvd video ortami yaratiyor.
    |
    |
    sagol bir deniyim bakiyim.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.