Şimdi Ara

dvb t2 usb tuner kurulumu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aliexperesten bilgisayardan karasal tv izlemek için dvb t2 usb tuner aldım fakat hiç tv kanalı bulamıyorum sadece radyo çalışıyo rizede yayın aramaya başladım yayın yok bu üründen kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim saygılar.  dvb t2 usb tuner kurulumu yardım  dvb t2 usb tuner kurulumu yardım dvb t2 usb tuner kurulumu yardım

• ülkede t2 yayın yok ki hocam yanlış bilmiyorsam.
  • doğrudur ustam nede olsa teknolojiyi en son kullanan ülkeyiz
  • Maalesef ülkemizde dvb+t2 yayın başlamadı ihale iptal oldu.
    Şimdilik radio ile idare edebilirsiniz.
    Öncelikle istambul da tv kulesi dikiliyor o bitecek (bıtıme az kaldı denıyor)
    Tum turkıyede 6000 verici yenılecek sonra ıhale yapılıp frekans verılecek 33 tv kanalı ızlenebılecek.
    Fakat bu sureçte 5g çıkar bu dvb+t2 ve dab radıo işi yalan olur burası turkıye 2004 yılından bu yana karasal dıgıtal yayın tartışılıyor :)
  • merhaba arkadaşlar konuyu tekrar hortlatalım diyaceğim fakat halen Türkiyede dvb+t2 yayınları başladımı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamali53

merhaba arkadaşlar konuyu tekrar hortlatalım diyaceğim fakat halen Türkiyede dvb+t2 yayınları başladımı acaba ?
    şu an dvbt2 yayınlarının k.çamlıca yeni tvradyo tv kulesinden başlaması bile bir muamma ki siz rizeden bahsetmişsiniz yıllar sonra belki gelir ben zannetmiyorum geleceğini ama bu arada gelse bile yeni format hevc h.265 dir ki elinizdeki aleti çöpe atabilirsiniz
  • zetira Z kullanıcısına yanıt
    Haklısınız çöp oldu alet elimizde kaldı 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamali53 -- 19 Kasım 2019; 7:13:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt

Merhaba Cihaz hala elinizde duruyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Ustam depoda biryerde duruyor enson radyo kanallarını çekiyordu ama tv yayınları başlamadı sanırım Türkiye'de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yamali53 Y kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler siz PM atım mesaj kutunuza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.