Şimdi Ara

DVB-C Tuner bulunan TV'lerde Teledünya yayınlarını izlemek. (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.465
Cevap
60
Favori
790.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunhun34

Siparişi dün gece verdim ,coldasice73 , selamlar

Merhaba hunhun34,

Aksilik çıkmaz ise ürün yarın elinize geçer. İyi günlerde kulanın.

Saygılar,
    coldasice73
  • bende dün öğleyin sipariş verdim ancak hala hazırlanıyor görünüyor..
    birde ben kredi kartıyla sipariş vermek istrediğimde hata mesajı verdi sonrada havale ile sipariş verdim..
    sipariş no 1000298 bi karışıklık olup olmadığına bakabilirmisiniz.. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acelik307

bende dün öğleyin sipariş verdim ancak hala hazırlanıyor görünüyor..
    birde ben kredi kartıyla sipariş vermek istrediğimde hata mesajı verdi sonrada havale ile sipariş verdim..
    sipariş no 1000298 bi karışıklık olup olmadığına bakabilirmisiniz.. teşekkürler...

Merhaba acelik307,

Ürün dün kargo ya verildi. Takip numaralarını ancak ertesi günü girebildiğim den "hazırlanıyor" gözükmekte. Ama bugün sabah sisteme girdim. K.K. sorunu bankadan kaynaklanıyor olabilir (bu hata için kusuruma bakmayın).
    Aksilik çıkmaz ise bugün elinize ulaşır. Takip numaranız size e-posta olarak gelmiş olması gerekiyor.

Saygılar,
    coldasice73
  • teşekkür ederim ilginiz için...
  • modül elime ulaştı az önce.. teşekkür ederim.. bayaa hızlı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: acelik307

modül elime ulaştı az önce.. teşekkür ederim.. bayaa hızlı oldu

Merhaba,

Rica ederim. İyi günlerde kullanın.

Saygılar,
    coldasice73
  • arkadaşlar bir sorum olacak...normalde teledünya izlemekteyiz sinema tvler kapalı...bu modülle sinema tvleri üye olmadan izleyebilecekmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyavuz80

arkadaşlar bir sorum olacak...normalde teledünya izlemekteyiz sinema tvler kapalı...bu modülle sinema tvleri üye olmadan izleyebilecekmiyiz?

Merhaba yyavuz80,

Teledünya abone olmadığınız kanalları izleyemezsiniz. Abone olmanız şart.

Saygılar,
    coldasice73
  • dün saat 16.10'da verdim siparişi biraz önce elime geçti, kargonun alıcı ödemeli olduğunu bilmiyordum (dikkat etmemiş olabilirim) sorunsuz şekilde çalıştı. Kanal geçişleri gayet iyi HD'lerde 4 saniye civarı ama normal kanallarda en fazla 2,5 sn falan bazılaır 1 sn de geçiyor. coldasice73'a tekrar teşekkür ederim, lütfen kalitenizi bozmadan devam ettirin, sizin gibi esnaflara ihtiyaç var.

Conax düşünen herkese Neotion ve coldasice73'ı tereddütsüz tavsiye ederim!

• Merhaba herkese,

2000 senesinden beri kablo tv abonesiyim. 2-3 senedir lcd/led tv araştırması yaparken kablo tv uyumlu bulabildiğim tek marka Philips idi. Marka güvenilirliği zaten bilinen bir şey. Ancak herkes digiturk ve d-smart takıntılı olduğundan Philips'lerdeki DVB-C özelliğini hiç bir satıcı bilmiyor. Biraz araştırsalar DVB-C özelliği olup olmadığını bilecekler.

Sonunda Ekim 2011'de Philips 42 inch led tv aldım. Aldıktan sonra DVB-T, DVB-C ve DVB-S özelliklerinin ne olduğunu öğrendim. Halk arasında bu özelliklerin ne olduğunu bilene de rastlamadım.
  • Genelde sony mağazası çalışanları biliyor onlarda satışını yaptıkları için ama biraz tuzlu 140 diyorlar ve genelde ellerinde ürün olmuyor. Diğer mağazalardakiler conax diyince garip bir şekilde suratınıza bakıyor. Özellikle teknosada çalışanlar bi on sn cevap vermeden durup, yok diyorlar ( fatal error modun )
  • Reklam yapmak gibi olmasın ama bilmenizi istedim. Piyasada çok fazla sahte modül olunca şüphelenmemek elde değil, bende bundan dolayı neotion firmasına mail attım. Gitronik sizin distributorunuz mudur? diye. Gelen cevap aşağıda artık gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

quote:

Dear Mr Emre C.....,

Thank you for your enquiry,

I confirm to you that you can buy Conax CAM from Gitronik,

Best regards,

Florence BARONETTO
    Sales Assistant

Tel : +33 (0)4 42 98 07 70
    Fax : +33 (0)4 42 98 07 71
    Mail: fbaronetto@neotion.com
    NEOTION SA

www.neotion.com

• Modülümü teslim aldım ve çok memnunum teşekkürler coldasice73
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Modülümü teslim aldım ve çok memnunum teşekkürler coldasice73

Merhaba hunhun34,

Ben teşekkür ederim.İyi günlerde kullanın.

Saygılar,
    coldasice73
  • Merhabalar,

Sitenizde Neotion Conax modüle kampanya yaptıgınızı gördüm ve almayı planlıyorum, ancak birkaç sorum var.

1-) Benim Televizyonum LG LV5500 , acaba bu televizyonda bir sorun çıkarır mı bu modül.
    2-) Bendeki Teledünya yayın sanırım taahütlü SD topboxlu olan. Acaba bu modülü aldıktan sonra Teledünyayı iptal ettirerek sadece normal kablo tv yayınıyla hd kanallar izlenebiliyor mu ?
    3-) (Biraz Alakasız) Bu televizyonun browserine flash destegi eklendi mi ve bunun updatelerini elle yapmak mı gerekiyor yoksa otomatik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babthekenk

Merhabalar,

Sitenizde Neotion Conax modüle kampanya yaptıgınızı gördüm ve almayı planlıyorum, ancak birkaç sorum var.

1-) Benim Televizyonum LG LV5500 , acaba bu televizyonda bir sorun çıkarır mı bu modül.
    2-) Bendeki Teledünya yayın sanırım taahütlü SD topboxlu olan. Acaba bu modülü aldıktan sonra Teledünyayı iptal ettirerek sadece normal kablo tv yayınıyla hd kanallar izlenebiliyor mu ?
    3-) (Biraz Alakasız) Bu televizyonun browserine flash destegi eklendi mi ve bunun updatelerini elle yapmak mı gerekiyor yoksa otomatik mi ?

Merhaba Babthekenk,

1- Neotion Conax LV5500 serisi ile uyumludur.

2- Teledünyanın vermiş olduğu abone kartını kullanmanız gerekiyor. İptal ederseniz izleyemezsiniz.

3-TV nin yazılım updatelerini LG sayfasından takip etmeniz gerekiyor. USB bellek veya internete bağlanarak update edebilirsiniz.

Saygılar,
    coldasice73

• Sd receiver kullanan teledünya aboneleri aynı kart kullanarak modülle HD yayınlarıda seyretmektedirler
  • samsung 55d6000 tv için yapmam gerekenler ve almam gerekenler neler?

teledünya decoder kutusundaki kumandayı iptal edebilyior muyum?

görüntü kalitesi ne kadar değişiyor + kanal geçişleri yavaşlıyor mu?
  • Arkadaşlar bu konuda daha önce de güzel paylaşımlarım olmuştu.
    An itibari ile elimdeki TechnoSat biberli Conax modül ihtiyaç fazlası olduğundan dolayı satışa koydum.
    Ne işe yaradığını bilen birileri alırsa hem ben hem alıcı daha rahat eder diye satış ilanının linkini affınıza sığınarak buraya da koyayım.
    İlgilenen olursa.

http://forum.donanimhaber.com/m_59628169/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59628169
  • Dün siparişini verdiğim iki adet modül bugün elime geçti, ancak henüz deneme fırsatım olmadı. Umarım sorunsuz çalışır, ben de sonuçlarını en kısa zamanda paylaşırım. Faturası ve kaşelenmiş garanti belgesini de yollayan coldasice73 arkadaşımıza teşekkür ederim. Herkese pırıl pırıl görüntülü güzel günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiqueGuide -- 10 Nisan 2012; 20:40:43 >
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.