Şimdi Ara

DÜZGÜN BİR SİSTEMİN 6.5K DAN AŞŞAGI OLMAMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Dostlar doviz aldı başını gitti ve genç kardeşlerimiz ve diger forumdaşlarımız sistem toplamak istiyorlar ama kurlar yüzünden artan fiyatlarla birlikte artık 6.500 tl nin altın da düzgün bir sistem in çıkmayacagını söylemek istedim düzgün ileri dönük en az 3 sene oyunlar da üzmeyecek bir ürünün magliyeti budur

7.8.2020 doviz zamlı hali 364 tl bir artış söz konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 7 Ağustos 2020; 17:40:27 >

• Dostlar bu arada bu ürünlere daha doviz zammı yansıtılmadı onu da söyleyim
  • Alinmasi gereken ideal sistem tam olarak budur, katiliyorum. Bu fiyat daha da yukselecek ayrica. Kur zaten genelde araliklar halinde yansitilir. Atiyorum Dolar 6.85 oldugunda verilen fiyat buyuk ihtimal 6.80 - 6.90 araligini kapsayacak sekildedir en az. Her ufak harekette ayar cekmemek icin. Turkiye'de sicramalar bunun da uzerinde oldugu icin buyuk ihtimal yeni zamlar bayram sonrasi stoklarin erimesiyle yansiyacaktir. Uzucu...
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    evet 6.80 6.90 ı kapsayabilir hocam ama suan 6.99 düz 7 zaten :D

https://www.doviz.com/

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sikinti kur 7 de de durmayacak. O yuzden bu sefer 7.20'ye, hatta belki 7.50 ye kadar fiyatlayacak firmalar. Kur artisindan daha cok zam gelebilir o yuzden belirtmek istemistim.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Teşşekür ederim hocam. Ama durum ortada ben iyikide almışım diriyordum yenileme yapsak dünya para tutacak ölene kadar rx 590 ile devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 29 Temmuz 2020; 19:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6500 dolara neler dizilir yurtdışında öf öf

işin kötüsü yeni nesil oyunlar özelikle cyberpunk bu bütçedeki oyuncular için tam tatmin edecek bir performans veremiyecek olması dahada kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 29 Temmuz 2020; 21:7:57 >
  • Üzücü bir durum ama bu sistemin altında yapacagın ürün oyun sistem olmuyor bu en alt seviye bence

Bence saf düzgün bir sistem mininum 8.5 bin lazım ki zevk alacagın üzmeyecek ürün olsun

• Elin 1000 birim paraya kralını topladığı sistemleri biz 6500 birime toplayamıyoruz bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

Elin 1000 birim paraya kralını topladığı sistemleri biz 6500 birime toplayamıyoruz bile
    arkadaşın attıgı sistem 800 dolardan daha az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

arkadaşın attıgı sistem 800 dolardan daha az

Alıntıları Göster
    Kralını 1000e topluyor dedim zaten
  • Durumlar kötüye gidiyor malum..

Bu seviye bilgisayarda oyun için en taban sistem zaten, bakalım daha nereye doğru gideceğiz
  • Kasayi topladinda nerde monitor mouse klavye kulaklik ethernet kablosu ? Sistemi sadece kasa toplamak olarak bakmayin evime iyi pc alcam kaliteli olsun derseniz en az 8.5-9k odersiniz.

• Kardeşim eline sağlık, güzel ürünler seçmişsin, bir iki değişiklik yaparak şu sistemi çıkardım iznin olursa paylaşıyorum...

Ram,kasa,işlemci de ufak değişiklikler yaptım, bu sayede ssd biraz daha iyi oldu, işlemci soğutucusu da 5x ısı borulu model ile değişti.

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Nihat abi sen yapıyorsan sıkıntı yok abi devam öpüyorum :)

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan bir sistem yapıyorsak zaten.

1700 monitör

250 klavye fare

400 2+1 ses sistemi

6.500 +1700+650: 8850 lira

Full istiyen için en düsük bu rakam

• Hiç iyi günlere gitmiyoruz...
  • a320m ve stok soğutucu, daha yavaş ve ucuz 16gb ram, daha ucuz kasa alınarak fiyatı düşürülebilir...

amd de overclock sandığınızın aksine mantıklı bir durum değil turbo ile zaten 4.2ghz hızına çıkabiliyor(yeterince soğutulursa)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.