Şimdi Ara

DUZEN İSTİYORUZ 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİRAZ ONCE SILINEN TOPİC E NAZARAN ACTIM.. VAN İNSALLAH MOD OLUR CUNKU BU BOYLE GITMEZ(TOPİC KAPATARAKTA OLMAZ BU)cogu arkadasımız yanlızca isareti yaparak 500 ytl ye ne alabılırım gıbı sacma sacma topicler acarak bırakın bızı(yanı bızım gıbı mobil aletler uzerınde cogu seyı takılmadan yapan)bılgısı olmayan arkadaslarımızın bazı topiclerı gormesıne engel oluyor ... ben buray la ılgılenecek bı ınsan olara van ı ıstıyorum...

• evet diğer topic nereye gitti van MOD OLMALI
  • sildiler bu 2 oldu 20 ye kadar gider
  • diğer topic nerde yaw?van kesinlikle mod olmalı
  • buda gidecek bakın gorursunuz bende admin olsam bende aynısını yapardım bence mod olmak istiyorsanız bunu bole dile getirmeyin bole çok karmaşa oluyor...
  • bencede van mod olmalı
  • van hoijdonk olmazsa ben yokum
  • yaw bune yaw herkes durmadan van mod olmalı diye yazıyo bu bole olmaz arkadaşlar
  • yuh artık forum kirletmeminde bu kadarını ilk defa burda gördüm van mod olsun van mod olsun
  • bende yok um
  • quote:

Orijinalinden alıntı: EsemihH

yuh artık forum kirletmeminde bu kadarını ilk defa burda gördüm van mod olsun van mod olsun

kirletmeye değil düzeltmeye çalışıyoruz arkadaşım... van hoijdonk mod olana kadar bu yazılar böyle dewam edecek..ben çok kararlıyım
  • topici kitlediler arkadaşlar heralde inceliolar bence van mod oldu yarına görürsünüz bu kadar insan istemişse yapmalaraı gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRKMKZN -- 11 Ağustos 2005, 2:05:11 >
  • arkadaşlar zamanında citizen için konu dışında yönetici olması yönünde büyük baskı yapıldı ve oldu şimdi neden yazdıklarımız göz ardı ediliyor...!!!!
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Nick_Otin

bende yok um

Neden yoksun,Neden hemen pes ettin?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Be®k

quote:

Orijinalinden alıntı: Nick_Otin

bende yok um

Neden yoksun,Neden hemen pes ettin?

van hoijdonk olmasa yokum demek istedi sanırım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: macnair

quote:

Orijinalinden alıntı: EsemihH

yuh artık forum kirletmeminde bu kadarını ilk defa burda gördüm van mod olsun van mod olsun

kirletmeye değil düzeltmeye çalışıyoruz arkadaşım... van hoijdonk mod olana kadar bu yazılar böyle dewam edecek..ben çok kararlıyım

ne yani şimdi 100 kere van mod olsun diince mod mu olcak walla sana bişi diemicem sadece forumu kirletirsin dicem
  • gerekli açıklama yapıldı. sorularınız için lütfen başlık açmayınız.

imzamdaki yollarla iletişim kurunuz

http://forum.donanimhaber.com/m_3704046/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.