Şimdi Ara

Düz lise hang nitelik kodu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tercih yapacağım arkadaşlar ama hangi niteliğe giriyor düz lise?

• 2001
  • yapacağın tercihlere nereden bakıyorsun ve sana uygun olup olmaığını nasıl biliyorsun ? ben 73 puan ve düz lise mezunuyum pek bi şey anlamadm bu konulardn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

yapacağın tercihlere nereden bakıyorsun ve sana uygun olup olmaığını nasıl biliyorsun ? ben 73 puan ve düz lise mezunuyum pek bi şey anlamadm bu konulardn.

hocam 2001 benim kuzenimin de nitelik kodu araştırdım biraz sadece 2001 nitelik koduyla alan bir yer yok van muşta falan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

yapacağın tercihlere nereden bakıyorsun ve sana uygun olup olmaığını nasıl biliyorsun ? ben 73 puan ve düz lise mezunuyum pek bi şey anlamadm bu konulardn.

hocam 2001 benim kuzenimin de nitelik kodu araştırdım biraz sadece 2001 nitelik koduyla alan bir yer yok van muşta falan var.

Nasıl yani hocam? Ben şimdi duz lise mezunuyum. Bu tercihlerde Karadeniz Marmara ve Ege gibi yerleri yazamaz miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam düz lise mezunusun e yada d sınıfı ehliyetin olmadığını da varsayarak sadece 3 yeri tercih etme hakkın var erzurum(4memur) ardahan(1 hizmetli) ve van(15 zabıta). puanım da 75 demişsin ne yazık ki merkezi atamalarda şansın yok o kadrolar hep 90 üstü kapatacak.
  • tepük kullanıcısına yanıt
    Hocam düz lise mezunuyum o saydiginiz kadrolara 84 puan ile girme ihtimalim var mi?

• questioner Q kullanıcısına yanıt
    hocam 89 puan aldım ve ümitsizce tercih yaptım. yani benim önümde sadece 550 kişi var. o yüzden çok bel bağlamayın bu atamaya açıktan atamaları takip etmeye çalışın
  • tepük kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten üniversite okumak istediğim için atanmak istemiyorum.
    Siz erciş zabıtalik yazdınız mi ?

Ben düz lise mezunuyum niteligim yok. Genel siralamam 38 bin.
    Alan yok siralamam 19 bin . 4 kişilik memur alımının veya Van'ın gelme ihtimali var mıdır?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.