Şimdi Ara

DUYGULARIM KARŞILIKSIZ MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar dilerim,öncelikle şunu belirtmek gerekirse 21 yaşındayım ve ilk defa bir kızdan sanal üzerinden aşık oldum yaklaşık 4 aydır konuşuyoruz lise deyken görüyordum her neyse kızın bazı sağlık sorunları var ama ben alttan alıyorum görüşmek istediğim halde bir türlü görüşemiyoruz yaklaşık 4 ay olmasına ve duygularımın olduğunu ona söylememe rağmen sizce görüşmek istemeyeceği başka ne şey olabilir konuşurken çok iyiyiz ancak bir türlü reel de denk gelemedik

Not:Aramızdaki mesafe 6km

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dışarı davet et geliyorsa karşılık alabilirsin.Bahane buluyorsa negatif demektir.

• Tabii ki 4 ay içerisinde çok davet ettim 2 dakika da olsa yüzünü görmek istedim ama işte halen salaklık bende maalesef insan bazen kapılıyor..

• Bulusmaya hayir diyorsa MUKEMMEL YEDEKTESİN. Kiz sana tekmeyi atmadan sen at.

• quote:

Orijinalden alıntı: TOMATOMAYOMA

Tabii ki 4 ay içerisinde çok davet ettim 2 dakika da olsa yüzünü görmek istedim ama işte halen salaklık bende maalesef insan bazen kapılıyor..
    Buluşmaya gelmiyorsa ya seni yedekte tutuyodur ya da hiç sevmiyordur.Tavsiyem o kızı bırakıp başkalarına devam etmen.Aksi takdirde boşa çabalamış olacaksın.

• Her gün fotoğraf atıp canım diye hitap edince Ümit ediyorum,dediğiniz gibi ileride daha çok üzüleyeceğime şimdi üzülmek daha mantıklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.