Şimdi Ara

Duyguları yok etmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
7.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben duygularımı yok etmek için her gün kulaklarımı tıkayıp kulaklığı kafatasımın arkasına takıp beynime telkin gönderiyorum Bunu hiç bir şekilde bastırmadan içten içe yaşamadan tamamen yok etmek mümkünmüdür şu anda kendimi daha soğuk ve robotlaşmış hissediyorum bu kendimi kandırma durumumu Nasıl duygularımı yok ederim Gerçekten yapmak istiyorum bunu Bir şekilde biri benim beynimi yıkamalı Duygular insanı güçsüz kılar Güçlü olmak istiyen insan duygularını yok etmelidir.

• Duyguların var olması gücü neden etkilesinki ? Yada sen neden duygularını yok etmek istiyorsun ?
  • iyi bir psikiyatris bulmalısın

Çok geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

iyi bir psikiyatris bulmalısın

Çok geçmiş olsun

malasef üzülerek arkadaşa katılıyorum +1

Seri katil olmaya falanmı karar verdin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 15 Mayıs 2010; 5:11:57 >
  • Banyoya gir küvete otur. Su fıskiyesini yukarı koy soğuk suyu aç. (ne ılık ne de zatüre edecek kadar soğuk) Suyun direk kafanın üzerine akmasını sağla. 1 saat 2 saat hayatını gözden geçir, neye üzüldüğünü neye sevindiğini, karakterini, karakterinde olmasını istemediğin zaafların saçmalığını düşün. Olmasını istemediğin özelliklerini tek tek at. Soğuk suyun duyguları yoketmeyle pek alakası yok konsantrasyonun zirveye çıkmasını sağlar. Çok çok sinirli olduğum zaman etrafıma, birilerine zarar verme ihtimalim olduğu zaman yaparım bunu. Şu ana kadar o dereceye 2 defa geldim. Ve bunun beni olgunlaştırdığını söyleyebilirim resmen başka bir anı yaşıyorsun. Daha önce üzüldüğün kafana taktığın herşey saçma gelmeye başlıyor.

Konunun ciddi olduğunu varsayarak yazdım. Bu saatte de umarım saçma sapan yorum yapacak olanlar yatmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

iyi bir psikiyatris bulmalısın

Çok geçmiş olsun

Ondan gerekmez benim beynimi yıkatıp duygulardan arınmam gerek Beni zayıflatıyolar
    Beyin yıkama işleriyle uğraşan doktorlar varmı
  • Sen git Psikiyatristte zaten o sana ilaçlarla birlikte destek olsun diye birde psikolog önerecektir ön yargılı olma kardeşim...

He baktın olmadı bizim evin az üst tarafında böyle biyer var bir uğra bakalım oraya birde orayı dene....

Tekrar geçmiş olsun...

aziz mahmud hüdayi'nin bulgurlu'da bir çilehanesi vardır ve çilehâne adı ile maruf bir yerdir.

üsküdar belediyesi'nin sitesi'nden,http://www.uskudar-bld.gov.tr/...=rehberayrinti&id=26 linkinden :

"mescit, eski bulgurlu dağı, şimdiki küçük çamlıca tepesi üzerinde ve bu tepenin ümraniye'ye bakan yamacındadır. buraya, bulgurlu caddesi'nden ayrılan eski adı tuzak, yeni adı çiçek olan bir sokak* yolu ile çıkılmaktadır. mescit ve meşrutanın önünde geniş bir bahçe vardır. 5 x 10 metre boyutlarında, küçük bir mabettir. ahşap çatısı kiremit döşeli olup yerden iki metre yüksekliğindedir. şimdiki mabet, beş pencereden ışık alan bir xix. yüzyıl eseridir. mescidin yerinde, aziz mahmud hüdâyî efendi'nin bursa'dan üsküdar'a geldiği zaman ailesini barındırmak için yaptırdığı iki oda bulunuyordu. bunun altında veya civarında toprak altında ayrıca bir çilehanesinin bulunduğu rivayet edilmektedir. bu sırada vefat eden küçük oğlu, üst bahçenin köşesine gömülmüştür. kabrin üzerine küçük bir mermer lâhit yerleştirilmiştir. şâhideleri yok olmuştur. müslüman mezarında altın bulunmayacağını bilmeyen mezar hırsızları, bu kabri yan tarafından kazarak içeride altın aramışlardır. fakat bu sırada som lâhdin, mezar çukuruna düşmesiyle defineciyi yararladığı buradaki kan izlerinden anlaşılmıştır. lâhit hâlâ o çukurdadır. hüdâyî efendi, mürşidi üftade efendi'nin 988 (1580) yılındaki vefatı üzerine, üsküdar'daki bu yere gelmiş ve irşada başlamıştır. kendisinin burada ne kadar oturduğu belli değildir. fakat hadiselerin akışı takip edilirse, 1588- 1590 senesine kadar bu iki odalı evde kaldığı ve sonra rum mehmet paşa camii içinde ve sol taraftaki ikinci odaya göç ettiği söylenebilir."

• psikiyatrinin verdiği ilaçlarsa sabahtan akşama kadar 20 saat uyursun,sonrada kalkar ve yemek yersin daha sonra oturduğun yerden kalkmak istemessin,kimseylede konuşmak istemessin,hergün uyuduğun için işte çalışamaz ve arkadaşında olmaz,sonra kendi kendine dersinki,ben sabah kalkıp akşam yatıyorum,hergün aynı şeyleri yaşıyorum,arkadaşım olsa ne olmasa ne,hayatın anlamı yok,boşverdim dersin
    hergün duvara bakarsın vede konuşmak istemessin,yerindende kalkmak istemessin,oturup durursun,beyninde boş olur
  • Ben sinirlenecek yerde sinirlenerek Üzülecek yerde üzülerek kendimi harap etmeyi red ediyorum
    Bir katil kadar soğuk kanlı olmak istiyorum Mümkünse hiç bir duygu kalmasın Aklım dışında
    Kimseye İhtiyaç duymayan ermiş bir insan olmak istiyorum
  • bankai'ye mi ulaşacaksın ne yapacaksın?
  • Eğer bulursan banada haber ver kardeşim. ben seni çok iyi anladım. aynı durumdan muzdaripiz.
  • ruhsuz olmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkaya

ruhsuz olmak istiyorum

kanka naber?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

quote:

ruhsuz olmak istiyorum

kanka naber?

iyiyim qnq

• quote:

quote:

quote:

ruhsuz olmak istiyorum

kanka naber?

iyiyim qnq

kanka ruhsuz olmak isiyorsan ruhunu seytana sat

• Duygusuz insanın robottan ne farkı var ki? Bence insanı zeki kılan sey duygularıdır.

• bende boyleydim,sonra duygulari silsem bile yine basarisiz olacagimi loser dogdugumu anladim

oluruna biraktim ve ygs yi bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

ruhsuz olmak istiyorum

kanka naber?

iyiyim qnq

varsa bir yolu söyle qnq şeytanla nasıl ilişki kuracam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ruhsuz olmak istiyorum

kanka naber?

iyiyim qnq

varsa bir yolu söyle qnq şeytanla nasıl ilişki kuracam

yıldïz kare 666 galiba kanka numarasını degistirmediyse budur olmadï 18880fen sorarsın .s .s

• Duyguları neden yok etmek istiyorsun?Yok etmek yerine kontrol etmeyi dene.Mesela korku anında vücut fonksiyonları daha iyi çalışır.Bunu kontrol etmeyi dene.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.