Şimdi Ara

Dusunun: evde yalnizsiniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
2.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook um olmadığına göre problemde yok demekki neymiş facebook = problem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADAM SANALÜSTÜ FİLMİNİ SEYRETMİŞ
  • Serin hikaye kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Blind Man

Okurken gerildim kardeş

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

Facebook um olmadığına göre problemde yok demekki neymiş facebook = problem

Bunu yazsan 1000. Kisisin. Ayrica zaten olsa diyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

ADAM SANALÜSTÜ FİLMİNİ SEYRETMİŞ

Ilk once capslock kapat. Buyuk harfle yazmak, internet ortaminda bagirmak anlamina geliyor ve beb bundan rahatsiz oluyorum.

Oyle bir film oldugundan haberim yoktu

• Koridora gazete serip koşarak yaparim
    Evde kim varsa korkup kacar zaten

• Çekmecemden p90 çikarir ve evin her yerini tarardım.

• Ttnettemi calisiyorsun diye bagirirdim

• Kardeş bu hikayenin tam sürümünü.atsana merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Kardeş bu hikayenin tam sürümünü.atsana merak ettim

Yarin acarim konu

• quote:

Orijinalden alıntı: AdolfFeedler

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Kardeş bu hikayenin tam sürümünü.atsana merak ettim

Yarin acarim konu

Sağol

• inşllah kızdır diye dua ederdim

• Oturun bakayım ateşin başına. Dinleyin evlatlarım bu yaşanmış gerçek bir olaydır.

Günlerden haziran yaz böle nasıl kavuruyor. Bodrumdaki yazlığımdayım ve yalnızım. Normalde ailem evde oluyordu ama o gün teyzemlere gitmişlerdi orada kalıcaklardı. Saat yaklaşık onbir civarıyken bazı tıkırtılar duymaya başladım öncelikle çok kaale almadım

kendimde kedidir kedi dedim geçiştirdim. Oynadığım oyuna devam ettim. Yaklaşık yarımsaat sonra sesleri yine duydum bu sefer bir garipsedim ama çokta tınlamamaya çalıştım ve oyuna devam ettim. Saat 1 e kadar herhangi bir şey olmadı birazda uyku bastırınca

bilgisayarı kapatıp yatmak için pc nin olduğu masanın arka tarafındaki çekyata doğru gitmeye başladım. Diyeceksiniz ne kadar gittinde bunu yazdın asıl olayda burada sanki adım atmıyordum gibiydi sadece yerinden kalkmış çekyata gitmeye çalışıyordum gibi. Artık

paniğe kapılmıştım ne oluyordu bana gitmeye çalışıyor gidemiyor. Tekrar sandalyeye oturmak istiyor oturamıyordum. Tam o anda kulağımda bir sesle irkildim bu evet bu Yılmaz Morgül'dü büyük bir şehvetle bana espri yapıyor bir yüzüme kahkaha atıyor bir arkama

geçip espri yapıyordu. Allahım ne oluyor bana yardım et demeye kalmadıki asıl saldırı geldi. Tam karşımda dikelmişti. Elinde mikrofon vardı olacakları tahmin etmek zor değildi az sonra şarkı söylicekti. Nasıl katlanabilirdim buna şuan herşeyin bir rüya olmasını ve bir

anda uyanmayı istiyordum. Bunları düşünürken korkularım bi anda gerçeğe dönüştü. Ses birer tokat gibi geliyor yüzüme çarpıyordu her tokatta çikita muz diyordu. Evet o Ajdardı. Ne yapacağımı bilmiyor resmen reha muhtarı dinler gibi elim ayağım boşalmış

kaderime razı olmuştum. Bi yandan Yılmaz Morgül espri yapmaya devam ediyor diğer yanda Ajdar şarkı söylüyordu. Tam bunları düşünürken gözüm şöminenin yanında asılı olan sarımsak demetine ilişti. O an kendime dedim yapabilirsin Niyazi başarabilirsin. Öle

büyük çaba sarfediyordumki kıpırdamak için sonunda beni engelleyen duvarı aşmıştım sanki Ajdar bir yanımda şarkılarını söylüyor, bir yanımda Yılmaz Morgül esprilerini yapmaya devam ediyor ve meşhur kahkahaları ile bana ağır darbeler indiriyordu. Son bir

gayretle nihayet sarımsaklara uzandım kurtuluşum buydu biliyordum. Hemen sarımsakları soyarak yemeye başladım yedikçe güçleniyor ve resmen savaşa hazır hale geliyordum. İlk darbeyi Ajdar'a indirdim biyandan sarımsağı yiyor bi yandan onun yüzüne

hohluyordum. Her hoh diyişimde bir adım kaçıyor ve öayyk iyyykk gibi sesler çıkarıyordu. Yılmaz Morgül espri şiddetini arttırmış benim gücümü düşürmek için uğraşırken bir hohta ona yaptım. Bi anda sendeledi ve esprisi yarıda kesildi. Fırsat bu fırsat diyip 3-5 diş

daha yedikten sonra Ajdar'a son ve saglam bir hoh daha yaptım. Bu darbe ona ağır gelmişti bir anda mikrofon elinden düştü ve sallanmaya başladı yerinde duramaz olmuştu. Tam onda bitirici vuruşu yaptım ve yüzüne doğru osurdum. Büyük bir gümbürtüyle yere

yığıldı ve bi anda alev aldı yanıyor küle dönüyor bense arkasında nükleeer bomba patlayan Jason Statham gibi havalı bir şekilde Yılmaz Morgül'ün üstüne yürüyordum. Bi yandan espri yapıp beni püskürtmeyi denesede artık daha güçlüydüm hepsini duymazlıktan

gelebiliyor ve emin adımlarla üstüne yürüyordum. Yaklaştım, yaklaştım ve tam göze göze geldiğimiz anda bir hoh dedim. O anda karşı duvara yapıştı çok ağır bir darbeydi. Onu yerde yakalayıp birde burnuna doğru geğirdim. ARtık yerde hareketsiz yatıyordu son

vuruş sırası geldiğinde yüzüne doğru çömeldim ve son vuruşumu yaptım yüzüne osurdum. Ortalığı inleten bir çığlıkla yanarak yok oldu. Sonra işte okadar sarımsağa midem kaynadı gittim bi mide ilacı alıp yattım. Buda böle bi anımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 7 Eylül 2015; 2:09:20 >

• Bunun sanki kısa filmi vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: AdolfFeedler

quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

7.65 lik ne güne duruyo çekerim emaneti sağlarım adaleti

Elini atiyosun silaha, bi bakiyosun mermi yok, naparsin?

Vardır vardır sıkıntı yok ( evde silah bile yok )

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueShift

Ev boşsa neden facebookta durayım direk KelAdams

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uykumu kaçırdın teşekkürler. Ne yapacağıma gelirsek önce kapıyı kilitlerim sonra da camdan aşağıya atlarım. Ama bahçenin de tek bir girişi var ve o da tam ters tarafta. Yani benim atlayıp bahçeden çıkmam onun gelmesinden çook daha uzun sürer bir de bahçe dar baya sanki koridor gibi. Herhalde bağırmaya çalışırım korkudan ölmezsem.

• gazateye sarar beklerdim.
  • https://youtu.be/MxxsIjwXbFY

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.