Şimdi Ara

Düşük Wifi hızı için router

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    DSL-N16 Modemini kullanıyorum. 2.4 Ghz olduğu için midir bilmem ancak kabloyla 80 mgbit alabiliyorken, modemin dibinde telefondan 25 mgbit alıyorum. Modemimi değiştirmeyi düşünüyorum ya da Xiaomi Mi Router 4 alıp 5Ghz yayın yapmayı düşünüyorum. Ancak kafamda bir kaç soru işareti var. Eğer kablosuz olarak modemi alacağım routera bağlarsam hız düzelir mi? Yoksa modemi routera kabloyla bağlayıp sadece routerdan mı yayın yapmam gerekir? Ya da wifi hızını düzeltmek başka öneriniz var mıdır? Modemden çok da memnun değilim açıkçası.

• Öncelikle, kanal genişliğine bakın, 40 MHz değilse 40 MHz seçin (20/40 MHz olmasın). Kablosuz hızı etkileyecektir.

• Kablo ile bağla router'ı, Wifi ac ile 80mbit alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederim cevaplariniz icin. Modemimi degistirmeme gerek var mi? Sanki sorunluymus gibi hissediyorum.
  • Xiaomi mi router 4 yerine mi 3g routerı almanı öneririm farkı attıgım resimde görebilirsin

https://urun.n11.com/access-point-router/xiaomi-mi-r3p-1167mbps-wifi-router-3g-P203255798

• 3g donanimsal olarak daha uzgun ancam evimde cok fazla xiaomi urunu var. 4 de tek bir tusla butun ürünleri baglayabiliyoruz, o yuzden 4 u tercih edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.