Şimdi Ara

DÜŞÜK TYT YÜKSEK AYT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu durumda eada ilk 10k yapanlar var mı , ort 70 tyt, +65 ayt

• Vepuandan baktım (2022) ayt matematik 25-30 ise 7 bin geliyor sizin netiniz de bu civardaydı herhalde

zaten mat-geo konularının çoğunu bitirenler bir şekilde bu netleri yapabiliyor sanırsam denemelerde fulle yakın oynamak lazım gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet doğru ne kadar soru bankası bitirmiş olsam da o yetkinliğe ulaşamadım henüz, denemedeki soru tiplerine alıştıkça artar diye düşünmekteyim

• Bence kalan zamanda tyt 90+ ayt 65+ yapılabilir en azından tytde feni eklersek büyük net artışı oluyor

• Konu sahibi dediğin netleri yaparsa 5k yapıyor, hedefi 10k
    75tyt+ 65ayt+ yeterli olacaktır(aytde +30'u matematik)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEGANYRSA -- 5 Şubat 2023; 23:25:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NEGANYRSA kullanıcısına yanıt

o hukuk kazanılacak hocam

• kara parçası kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fikir vermek açısından söylüyorum benim bu sene 75 tyt 55 ayt ile 17k geldi 75 tyt 60 65 ayt yapsan en kötü 10k gelir

• ben 44k tytden ( 93 net ) 598 e çektim arkadasım da +100k tytden ( 75 civarı ) 3k ya çekti 2022 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 6 Şubat 2023; 3:52:34 >
  • otuzayeteyabtimlanetolsun kullanıcısına yanıt

kanka geçen yıl bu zamanlar ayt adına neler yapıyordun?

• ayt mat geo odaklı gidiyordum şubat ayı içerisinde ayt mat mart içinde de geometri bitmişti sanki öyle hatırlıyorum. yaptıgım ayt sos çalısmaları kolpadandı illa ki birşeyler katıyodur ama ben adam akıllı ayt sos calısmaya nisanda baslamıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuzayeteyabtimlanetolsun -- 6 Şubat 2023; 7:28:1 >
  • 2022 de tyt de bı aksilik yaşadım 59 tyt 61 aytyle 30 k yaptım normalde tyt 80+ ydi tabiki(özdebir son prova 83) ama olmadı 🤕

• Ya kardesim sayisalcilar fizik kimya ile ugrasiyor. Biraz disinizi siksaniz istediginiz siralamayi yaparsiniz hem konulariniz basit hem giren sayisi az. Gozunuzde cok buyutuyorsunuz

• şu an ben de böyleyim ayt mat netlerin bu aylarda nasıldı ? 25-30 arasıyım iyi mi şimdilik

• Blacking33 kullanıcısına yanıt

hocam haklısın ,

• 59 nete düşecek kadar nasıl bir aksilik yaşadın kanka

• kara parçası kullanıcısına yanıt

30 35di. konu durumuna baglı ama 25 30 da iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.