Şimdi Ara

düşük sistemde iyi çalışan korku oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • özellikle silent hill 2 tadını verecek, silent hill 2 kadar geriye gitse de sorun olmaz zaten düşük sistemde çalışacak, hikayesi güzel korku oyunu arıyorum var mı tavsiyeniz? ps2 emulator önerisi de alabilirim.

• Sistem ne kadar düşük bilmiyorum ama Amnesia the dark descent oyunu güzel bir oyundur. Bir çok youtuber bu oyun sayesinde popülerlik kazandı. Oyunu önceden oynayıp bitirdiysen bile çoğu korku oyunlarından kaliteli custom storyleri var. Ayrıca 2. Oyunu Amnesia a machine for pigs de güzeldir. Outlast 2 olmasa bile 1. oyunu çoğu pc kaldırır büyük ihtimal. Tam bir korku oyunu olmasa bile Fran Bow var. Hikayesi güzeldir. The Suffering, Fear serisi ve Half life modu olan Cry of Fear da çok güzeldir. Ama öncelikle Cry of Fear ve Amnesia dark descent i oynamanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    hocam amnesia, fear 1 ve outlast 1'i oynadım ama hiçbir hikaye beni sh2 kadar etkileyemedi. bu oyunu andırsın diye japonca mizzurna falls bile indirdim düşünün
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    Half life modu olan Cry of Fear'ı öneririm. Half life modu diyorum ama half life ile hiç bir alakası yok sadece oyun motoru aynı diyebiliriz. Amnesiada da White Night custom storysi çok iyidir. Bir Türk tarafından yapılmıştı. Hatta en iyi custom story ödülü falan almıştı zamanında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Layers of Fear öneririm güzel bir oyun
    Dead Space, Resident Evil 4-5 gibi oyunlara da bakabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer daha güzel hikayeli istiyorsan
    - Misao: Def. Edition
    - Crooked Man
    - Alicemare
    - Mad father
    - Yumme Nikki (ücretsiz)
    Oyunlarını öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 13 Temmuz 2019; 8:6:49 >
  • Off tam adamini buldun korku iyunu seviyorsan sana destan yazabilirim ama birkactane yazicam istersen devam ederim bioshock serisi cry of fear fear 1 condemned criminal origins bunlari bir oyna ben yazarim sana

• ThePersona kullanıcısına yanıt
    hocam bioshock 1 ve 2 oynadım diğerlerini arkadaşın bilgisayarında oynadık benimki kaldırmıyor ama condemned'i çok duydum konusu atmosferi nasıldır?cry of fear'ı da indireceğim bugün daha başka yazabilirsiniz sanitarium tarzı da.
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    hocam mad father'ı oynadım crooked man'i duydum diğerlerine bakıyorum şimdi. bu türlerden binding of isaac ve lone survivor'ı çok beğenmiştim eğer yardımcı olacaksa tavsiyede
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    Condemned bir polisiye oyunudur oyunun basinda sucluyu buluyoruz suclu silahimizi aliyor ve 2 polis arkadasimizi vuruyor ve kaciyor bizde suclu olmadigimizi kanitlamaya calisiyoruz atmosferi efsanedir tek kelimeyle muthis bir atmosferi vardir oyunda dovusmek gayet eglenceli arada bir silahta aliyoruz ama oyunun yuzde 75 inde fln yakin dovus olarak oynuyoruz simdiden iyi oyunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.