Şimdi Ara

Duştayken telefonu banyoda bırakmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar dus esnasında müzik açıp lavabo kenarında bırakmıştım telefonu. çıktığımda telefon buhar ve nem içindeydi. kuruladım dışını hemen fakat içime kurt düştü. pirince koysammı acaba ? ne dersiniz içi nem almışmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snncbc -- 1 Ekim 2015; 1:11:37 >

• Bir şey olacağını zannetmiyorum ama içiniz rahat edecekse pirincin zararı olmaz.
  • Toplam 5 senedir iphone ve ipad'i muzik icin banyoya goturdum, bir sikinti cikmadi. Rahat olabilirsiniz
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    bahsettigim gibi üstleri buhar nem kaplanıyormu hocam sizdede.. sıcak suyla almıştım duşu ustu neredeyse ıslaktı..
  • hiç yaptınmı hocam denedinmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

bahsettigim gibi üstleri buhar nem kaplanıyormu hocam sizdede.. sıcak suyla almıştım duşu ustu neredeyse ıslaktı..

Islaksa yatırın pirinç emer 1,5 2 gün kadar dursun.

Telefonu kapatıp koy.
  • quote:

kaplaniyor, ipad kac kere resmen islakken aldim kuruladim hatta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

quote:

kaplaniyor, ipad kac kere resmen islakken aldim kuruladim hatta :)

Alıntıları Göster
    Hiçbir şey olmaz, defalarca kez banyoya götürdüm çıktığımda üstü resmen su dökülmüş gibi olurdu ama hiçbir sorun olmadı bugüne dek.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Hiçbir şey olmaz, defalarca kez banyoya götürdüm çıktığımda üstü resmen su dökülmüş gibi olurdu ama hiçbir sorun olmadı bugüne dek.

Alıntıları Göster
    bi şey olmaz hocam
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil cihazlardada denedinizmi bunu hocam
  • quote:

6 plus kullanıyorum her seferinde girer müziğimi açar çıkarım su gibi olur telefon sıkıntı olmuyor yani 1 senedir bişey olmadı olmazda daha önceki telefonlardada aynı şekilde sıkıntı çıkmadı rahat olabilirsiniz hocam.
  • Hele yeni nesil cihazlarda hiçbir şey olacağını sanmıyorum. 1 saat suyun altında kalabiliyorlar
  • Merak etme ama yine de pirince koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Merak etme ama yine de pirince koy.
    Aşırı buhar, cihazın iç aksamlarında oksitlenmeye neden olabilir. 10 dakika telefondan ayrı kalsanız ölmezsiniz...
  • legendege kullanıcısına yanıt
    Ne alaka
  • quote:

iPod 5'i 2012 Aralık'ta aldım. Sonra 2014 Ocak'ta iPhone 5S'i aldım. Sonra Kasım 2014'te iPhone 6'yı aldım. Hepsini de duşta banyoya soktum, hepsi de çıktığımda üstüne su dökülmüş gibi olurdu. Ama hiçbir şey olmadı şimdiye dek.
  • Telefonu açtıysanız pek bi faydası olmaz pirincin.
    Ben bir şey olacağını sanmıyoum ama, yine de rahatlamak isterseniz koyun pirince
  • quote:

arkadaslar dus esnasında müzik açıp lavabo kenarında bırakmıştım telefonu. çıktığımda telefon buhar ve nem içindeydi. kuruladım dışını hemen fakat içime kurt düştü. pirince koysammı acaba ? ne dersiniz içi nem almışmıdır ?

http://heavy.com/tech/2014/11/top-best-waterproof-bluetooth-speakers/

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Neyse bisey olcaksada engel olamayiz zaten. Tesekkurler
  • Sıkıntı olmaz ama bu derece yakına koymamanızda fayda var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.