Şimdi Ara

Düşme Hattı Analizleri - Yenersek 6.yız, şaka gibi bir sezon!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
6.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yıllarda 36 puanın üstüne ulaşan bir küme düşmüş takım yok. Takımımıza desteğimiz tam ama bunlarıda konuşmamız gerekiyor.

Şuan Fenerbahçeliler 2 ayrılmıştır, Ligi umursamayanlar ve maalesef aşağı hattı takip edenler diye.

Umursayanlar olarak bazı noktalara değinmemiz gerek. Bu beceriksiz forvet hattımız ve kaleyi yoklamayı bile bilmeyen 10numara hattımız ile bu noktada olmamız normal. Tek tesellimiz son 3 maçta yenemiyorsan yenilme uygulamamız, çünkü 1 puan bile çok değerli...

Fenerbahçemize 16 haftada 20puan gerek. Kadıköydeki tüm maçları alsak 9maç 27 puan yapar ama bence bu imkansız.

İyi senaryo gerçekleşse kimse mutsuz olmaz ama kötü senaryoya dikkat ederseniz süper ligdeki ilk 4 maçın kıymeti çok önemli. 1 galibiyet bile çok kıymetli.

Kötü senaryo gerçekleşirse 14 maç kazanamayan bir Fenerhahçe olur. bu da imkansız geldiğinden kötü senaryodaki beraberliklerden bir kısmını galibiyete ulaştıracaklarını inanıyorum ilk 3-4 maç gibi.

Başka bir durum ise, Zenit maçlarının iyi geçmesi lige çok olumlu yansır

Özetle Kadıköy maçları çok önemli, Tam Destek Şart.

Sizler neler düşünüyorsunuz Renktaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nburak.com -- 24 Mayıs 2019; 22:2:22 >

• Takımdaki olumsuz havayı konuşarak dağıtmanın imkanı olduğunu sanmıyorum, takımda aşırı derecede lider oyuncu eksikliği var..Bize diğerlerinin korktuğu, saygı duyduğu bir lider oyuncu gerekiyordu ve transferde son 3 gün..Bahsettiğim oyuncu orta sahanın ortasında oyunun 2 yönünü de oynayan bir maestro..Örneğin Obi Mikel vardı ve bedavaya Middlesborough'a gitti devre arasında..Takımı ateşleyecek biri lazım, Mehmet Topal'a, Neustader'e yenilen gollerde bakın, kasti bir şekilde koridor yaratıp müdahale etmiyorlar, sabote ediyorlar takımı..Bunları oynatan da sabotajı kabul ediyor, destekliyor demektir..Şu kadroyla 16 maçta hasbelkader 20 puan toplanır mı, onu bile söyleyemiyoruz..Yarınki Malatya maçını kazanmamız için şans golleri atıp, kalemizde de şanslı olmamız gerektiğini düşünüyorum..
  • Bu sezon 36 alan bile düşebilir üst taraf takımları çok puan kaybetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu hesapları bırakıp bir seri yakalamanın peşine düşmelisiniz. 3 maç kazanılsa ilk 10'a girecek takım. Taraftar umutlanacak, futbolcular kenetlenecek.

Önceden Fenerbahçe kötü de oynasa bir şekilde kazanırdı, bugünlerde o havaya ihtiyacı var, bizim Göztepe karşısında elde ettiğimiz galibiyet gibi.

Her şeye rağmen ben FB'nin önümüzdeki sene de zorluklar yaşayacağı düşüncesindeyim. Bu sene bonservisi değerli oyuncularınızı sattınız. Takımda bonservisine para verilecek oyuncu kalmadı, önümüzdeki sene çok fazla transfer beklemesin kimse.
  • ra hmetli kullanıcısına yanıt
    Evet aziz varken “bir sekilde” kazanirdi.

Takke dustu kel gorundu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Evet aziz varken “bir sekilde” kazanirdi.

Takke dustu kel gorundu.
    1907den beri Aziz yıkdırım yoktu, dünkü takım muamelesi yapmaya çalışıyorsun rezil oluyorsun yorumunla.

• Son 3 sıraya bak. Eğer o üç takım düşmeyip Fenerbahçe düşüyorsa bir zahmet düşsün zaten. Fenerbahçe'de ki oyuncular kaç para alıyor onlar kaç para alıyor. Demek ki sahaya formasını atsan kazanmıyormuş! Geçmişte Galatasaray'da aynı olmasa bile benzerini yaşadı. İyi bir yapılanma yapmazsan bu duruma düşersin.
  • Bu sene alttaki takımlar çok kötü bizde dahil.
    Ben 37ye ulaşacak bir takım düşünmüyorum

• çok şükür iyi senaryo gerçekleşiyor.
  • Beşiktaş'ın üstünde bitireceksiniz bence.
  • Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    sahalarında yenilmezsek muhtemel
  • Bizim takım toplar toplamasına da diğer takımlar o puanları alabilecekmi bakalım birde aşağı sıradaki takımların haline bak onlar bizden daha vahim durumda biz tahminimce 6. sırada bitiririz inşallah

• Ne iyi senaryo ne kötü senaryo, kadıköy maçları belirleyecek sıralamamızı belli...
  • Biz puan muan dinlemeyiz! :)
  • Herkes kritik maçlarını ya kazanıyor yada puan alıyor yarın akhisar kazansa şakası kalmayacak bu işin.

Maçlardan puansız ayrılmamız bu vakitten sonra lüks !

• Ankaragücü farklı kazandı şaşırttı beni, sivasta robinho gitti hala kazanıyorlar.

Kasımpaşa da potaya girdi. Sivas ben düşme hattında yer almayacağım dedi 2 haftada.

Ligdeki 10 takım küme düşme potasında, buradan sıyrılmamız lazım. Önümüzdeki maçlar zor ama kadıköyde kazanmaya devam etmek önemli.

• ÇaykurRize Bursayı ateş hattına attı, rize küme düşme hattından çıkıyor.

Artık şakası kalmadı bu işin... Konyayı ne yapıp ne edip yenmemiz gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nburak.com -- 16 Şubat 2019; 18:4:1 >
  • Rizenin kume dusmeyecegini hatta orta siralari zorlayacagini soylemistim haftalar once. Akhisar %99 gitti. Onun haricinde alt siralardaki her takim kume dusme adayi cunku erzurum bile oyun olarak umut veriyor hem 17. hem 16. sira icin cok aday var. Fener bu aksam kazanmak zorunda. Haftaya en iyi ihtimalle 1 puan alacaksiniz. İki haftada 2 puan yetmez size. Ligin ilk yarisi mac basina aldiginiz puan 1'in altinda kalmisti. Bunu telafi etmek icin 1.5 puan toplamaniz lazim en az ligin ikinci devresinde mac basi. Ligi 16. bitirecek olan takimin ise son yillardaki en yuksek puanla dusen takim olacagini dusunuyorum ben. Alt siralardaki sıkışıklık bunu gosteriyor, sampiyonluk baremi de dustu. Kisaca ligin farkli dinamikleri var bu sezon. Basaksehir bu kadar az gol atarak lider. Bu gol ortalamasini surdururlerse sampiyon olamazlar. Galatasaray ve bizim gelen her firsati tepmemiz lazim anca oyle. -70 puanli sampiyon cikabilir yani. Zor ama olabilir. Tahminim 71-72 yetecek. 72 alan kesin sampiyon. Bu da kaybedilen puanlarin alt siralara dagitilacagi anlamina geliyor iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarda hedefi olmayan her takım Küme düşme hattını etkiler bu saatten sonra. Konyanın hedefi olduğu zamanlara denk geldi gayet iyi oynadılar.

Ana mesajdaki kötü senaryodan 4 puan üsteyiz. yenilmemek herzaman iyi. Beşiktaş maçıda böyle olmalı.

İlk defa bukadar net bir şekilde kazanmak için gidicez Vodafone stadına. yeniceğimizi zannetmiyor ama en azından kazanmaya oynayan Fener derbiyi nasıl oynayacak bakalım !!
  • Fenerbahçe küme düşmez ama oralarda dolanır bizim takım hiç umut vermiyor Bursaspor bu sene yine düşme tehlikesi yaşayacak

Forvet Sakho bir an önce takıma dönmeli bugün Aytaç Tunay Sakho ilk 11 de değildi Rizenin bizden puan alacağı bariz belliydi

Ankaragücü güzel transferler yaptı onlarda küme düşmez bana göre Akhisar Erzurum düşecek 3. takım piyangodan çıkar kim olur bilmem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.