Şimdi Ara

Dus dershanesi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
11.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Size diş hekimi arkadaşlarım dusdata mı dusem mi

• Şehir?

• kaç lira olduğuna bağlı. eskiden derece olmak kıymetli fakat şimdi olduğunu sanmıyorum.
    pahalı=iyi demek değildir. dereceleri topluyorlar sonra ilk 100de 110 kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarım Ağır Çekim -- 9 Ocak 2021; 20:7:33 >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    Gaziantep
  • Avatarım Ağır Çekim kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar çok pahalı 13 binde var 25 binde var
  • Hocam dusdata dusemden birine gitmeni öneririm.
    En tecrubeli ikisi bu ben datadayim sinir olduğum detaylar var ama dusemdeki arkadaslariminda var.
    Ossdeki gibi değil dershaneler sadece bilgiyi vericekler gerisinde sen yirttirican seni kimse denetlemicek planin programini yapmicak.
    Derece sayisi yaniltmasin dusdatanin diger dershanelerin toplami kadar kursiyeri var o yüzden o kadar derece çıkarıyor.
  • ben ikisini de gördüm şuan datadayım ve ne yazık ki güzel bi derece istiyosan rakibi yok, en son fiyatları çok aşırı artmış 32 bin 27 bin felan duymuştum sakın veriyim deme o kadar para garantisi olmayan bi sınav bu, çok iyi indirim çıkarsa min %50 gibi düşünülebilir veya kitapları al kendin doldur yada doldurulmuş kitaplardan al diş grupları var oralarda satılıyo kitaplar da

• arsızdentist kullanıcısına yanıt

Doldurulmus kitap, alti cizili kitap ve offline nedir aciklar misiniz?

mesela kitapta olmayan bilgileri offlineda suraya sunu mu yazin diyorlar?

• yharf Y kullanıcısına yanıt

açıklarım da kaçıncı sınıftasınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: arsızdentist

açıklarım da kaçıncı sınıftasınız?

Mezunum tesekkur ederim simdiden

• yharf Y kullanıcısına yanıt
    kitapta olmayan bilgi diye bi şey yok. olsa olsa güncelleme olur yeni robins çıkmıştır bi sürü mutasyon vs ekletirler ama onun da offlinelara girmesi 1 yıl sürer.
  • healthbreaker H kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisidir mükemmel değil cevaplardan anladığım kadarıyla hangisi uygun fiyat verirse ona yazılacağım.
    Hocam Dusdatanın temel bilimleri iyi değil diye duymuştum duseminde klinik bilimleri iyi değilmiş sınavda da dursiyerler temel bilimleri yapamıyorlar bu yüzden biraz dusemden yana gönlüm bu arada dusem 16 bin dedi dusdata ağzını 25 binden açtı 40 bine kadar gitti
  • kole.boğum K kullanıcısına yanıt

ben de aynı klasik bilgi ile çıktım yola ama inanın pek farkı yok hatta data'nın sitesinde ilk 10da olanların sonuç belgeleri görünüyo onlara bakınca şunu farkettim temel zaten yapılıyo 1 yanlış 2 yanlış 4 yanlış vs genelde az yanlış var ama kliniğe bakınca en iyisi yanlış hatırlamıyosam son birincininkiydi 72-8, 8 yanlış ile birinci olunuyo yani kliniğe çok dikkat etmek lazım, bir diğer gözlemim dusemde derste dinlediğim şey bildiğin ders sanki okulda derste gibiyim ama data'da biraz daha sınava yönelik anlatıyolardı şifrelemeler inceler vs , tabii data'nın kötü dersleri de var perio ve radyo diğerlerine göre daha kötü anlatılıyodu hele offline'da perioya hiç bakılmaz çünkü direk kitabı okuyo sadece. böyle anlatınca datanın temsilcisi sanmayın da ikisini de gördüm ikisiyle de bi gönül bağım yok ama pişmanlıklarım çok oldu dersane işlerinde  

datanın 25 dediği 1 dönemlik mi? veya sadece offline satıyolardı o mu? ben 40 duymuştum 30 küsürlerde duymuştum ilden ile bişeyler değişir belki de bu kadar abartı değişmez herhalde, data çok üçkağıtçı beee fiyatlara bak

• Ülkede duş almak için dershaneye giden insanları da gördük artık sırtım yere gelmez.

• Tustime

Hocam bir şeyler ekleyerek yavaş yavaş fiyatı arttırdı ben zaten fiyatları duyunca pek odaklanamadım anlatan kişiye yani bu kadar absürt fiyatlarda soygunculuk diye düşünüyorum 😕 bu arada dusworldu duydunuz mu o da örgün eğitim veriyormuş bizim şehirde fiyatta 13.bin dedi .
  • Guest-457D3B66B G kullanıcısına yanıt
    Dustime nasıl o da offline eğitim veriyor ama sizce örgün ile offlinenın bir farkı var mı
  • kole.boğum K kullanıcısına yanıt

önceden 8-12 bine offline satıyolardı diye hatırlıyorum covid ilk çıktığında aceleyle halletmişlerdi onu da kaldırmışlar sanırım taksitle 30'a satıyolar, bu fiyatlar varken ben kimseye öneremem dersaneyi zengin değilse, sadece kitapları alıp halledebilirsiniz aslında zaten kitapların bi yerlerini işaretletiyolar biraz da şifreleme vs ekletiyolar sonrası bol tekrar bunları önceden işaretlemiş biri aracılığıyla yapabilirsiniz siz de, soru kitaplarını+1-2 deneme kitabını alsanız çok daha makul fiyata denk gelir

dusworld'u ben kapatıldı diye duymuştum üni için bulunduğum ildeki şubesi tüm öğrencilerini mağdur etmiş kapanınca vs hiç iyi şeyler duymamıştım onunla ilgili, bide dustime çıktı ne kadar işe yarar bilemiyorum sürpriz tamamen yeni bi kurum

Evet altı çizili kitap iyi oluyor ama ben bir öğretmen anlatmadan anlayacağımı yada odaklanacağımı zannetmiyorum. Örgünlerde çok pahalı heleki bu covid döneminde ailemde çok zarar gördü. Birazda aklım oflline eğitim almaya gidiyor offline eğitim alan çevreniz oldu mu ? Offline nasıldır?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.