Şimdi Ara

Durumum ve hedefim !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 12.sınıfa geçiyorum.İlk ygs denememi 10.sınıfın 2.döneminde çözdüm ve deneme girerken rahat 400 puan yaparım diyordum.Ama sonuç hüsran,50 net çıkarmıştım.Aklım başıma gelmişti o günden sonra ders çalışmaya başladım(bazı günlerde 1/2 saat ortalama).11.sınıfın başında Güvender yayınlarının denemesinden 70 net yapmıştım onda da 5-6 mat neti,13 fen neti vardi.Netlerim yavaş yavaş artıyordu.15 gün tatilde yine aynı yayının denemesinden 97 net yapmıştım ve çok sevinmiştim. Okuldaki deneme de(yayın ismini unuttum ama ortalama bir yayın) 76 net yapmıştım. Yine bir hayal kırıklığı oldu. Bu sefer FEM denemelerine başladım.başlangıç 70 netti ve mat,fen düşüktü.Deneme çöze çöze Netlerim artıyordu. En son yaz tatiline girdiğimiz hafta deneme cozdugumde 100 neti gördüm.Yaz tatili planı yaptım.Ortalama 8-9 haftada Allahın izniyle YGS yi ve 11.sınıfı bitiriyorum(Bazı büyüklerin YGS bitmez diyor ).Zaman kalırsa mat 2 çalışıcam(Türev,limit gibi).Hedefim okul başlangıcına kadar YGS de 125 neti geçmek. Asıl sınavdaki hedef ise ilk 8 k(İTÜ Bilgisayar Mühendisliği).Sizce nasıl durumdayım ve tavsiyelerinize varsa bunları öğrenmek isterim.Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sadece son yıl başladım 140 neti görmüştüm sınavda 128 yaptım orası ayrı ama tempon çok iyi Allahın izniyle hedefine ulasirsin ama bence limit çok da ağır bir konu değil ama türev ve integral öyle hocasiz baslamandan yana değilim onun yerine mat1 kitapları bitir problemlerin gelissin çünkü seni zorlayan kısım orası olacak ygs matta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yz_Hakan -- 4 Temmuz 2016; 17:31:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yz_Hakan Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dediğimiz gibi olmadı türevi sonraya bırakabilirimm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.